ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal pead rahaasjades olema tavalisest tähelepanelikum. On oht petta saada!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.04 – 23.04

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kaheksa ja müntide viis. Tavapärasest rohkem on päevakorras töö ja õpingutega seotud teemad. Ole tähelepanelik, keskendu detailidele ja katsu olla võimalikult täpne ja korrektne, vastasel juhul võib varitseda oht saada majanduslikku kahju, teha ebasoodsaid tehinguid või kukkuda läbi sinu jaoks olulistes õppeprotsessides.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuninganna. Oled nüüd meelekindel ja võtad oma elu juhtimise kindlatesse kätesse. Sa ei lase end enam saatusel siia-sinna pillutada, vaid paned paika oma edasised plaanid. Järgid kirglikult oma ideaale ning pürgid teadlikult kõrgema arengu ja enesemääratluse poole.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ja muretud kohtumised, hea seltskond ja põnevust pakkuvad sündmused. Saad nautida häid aegu ja tunda rõõmu saabunud kevadest. Kasuta praegust nädalat, et parandada vahepeal kiiruliseks kippunud töö- kui eraelulisi suhteid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on saabumas huvitav võimalus, mis toob sinu ellu selliseid elamusi, millega sa varasemalt pole kokku puutunud. Ole võimalikult avatud ja lase end üllatada. Põnevad inimesed ja olukorrad võivad sind oodata seal, kus sa neid kõige vähem oleksid oodanud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kohus. Sul seisab ees tähendusrikas etapp sinu enda hooletusse jäetud või alla surutud varjukülgede vabastamiseks ja nende tõelise, intelligentse natuuri avastamiseks. Saad kogeda ka elamusi, milles tunnetad tänulikult, et oled vabanenud varasematest takerdumistest, sõltuvustest või kinnisideedest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keisrinna, mis näitab, et teadvuse tasandil jõuavad sinu ellu uued teadmised ja tõdemused. Need võivad olla nii meeldivad kui ka esialgu ebameeldivad, ent igal juhul on nad sinu meelt ja hinge rikastavad ning avardavad. Puutud kokku küsimustega, mis näitavad sulle nii elu helget ja viljakat poolt, kui ka ajalikkust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuus. Esiplaanil on abivalmiduse, sallivuse ja suuremeelsusega seotud teemad. Sinul on voorused olemas ning tänu sellele, et oled teiste suhtes hooliv, võid arvestada ka ise sellega, et elu kohtleb sind nüüd hästi. Tunned, et sinu elus valitseb õiglus ja tasakaal.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Oled jõudnud stabiilsesse faasi, kus saad elu nautida. Need ei ole pinnapealsed rõõmud või kerged lõbustused, tegu on kindlustundel ja ajaga omandatud heolul põhinevatel naudingutel. Sa tunnetad hästi ka oma teele sattuvaid võimalusi ning ei karda neist kinni haarata, et liituda huvipakkuvate ja väljakutseid esitavate projektidega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Pead nüüd olema tähelepanelik, et keegi ei üritaks sind petta. Katsu vältida segaseid ja ebakindlaid tehinguid ning hoidu inimestest, kes on ebaausate kavatsustega. Sind soovitakse kaasa tõmmata intriigidesse ja püütakse ka manipuleerida sinu tunnetega. Ole valvas!

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Nüüd on sind ootamas hea periood. Kui vaid natuke ka ise kaasa aitad, siis täituvad ka sinu julgeimad südamesoovid. Saad kogeda naudinguid, viibida muretus seltskonnas ning vahepeal kaduma kippunud elurõõmu on kogu täiega sinu juurde tagasi saabunud.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud