ALKEEMIA TAROSKOOP: sel nädalal on esiplaanil suhetega seotud teemad – oled romantiliselt ja kirglikult meelestatud

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 13.12 – 19.12

Nädala üldist nägu kujundavad tugevus ja karikate rüütel. See nädal toob kaasa aja, kus on esiplaanil eelkõige suhete ja emotsioonidega seotud teemad. Suhetes tõusevad eriliselt esile romantika, kirg, harmoonia ja hingelisus. On aeg leida kuldne kesktee oma hinge, keha ja mõistuse soovide vahel.


Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib armastajad. Sinu jaoks tõusevad nüüd tugevalt esiplaanile armastuse ja suhetega seotud teemad. Võid sattuda ka olukorda, kus pead langetama enda jaoks väga tähtsa otsuse ja tegema valiku, mis suunas kavatesed edasi liikuda. See otsus mõjutab sinu elu ka pikemas plaanis.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Ole nüüd tähelepanelik, jälgi sulle saadetavaid märke ja pane tähele, milliseid emotsioone ja mõtteid sind ümbritsevad inimesed avaldavad. Sa võid saatuda ka kellegi kriitikanoolte alla või pead taluma suhtlemist mõne raske iseloomuga inimesega. Katsu säilitada rahu ning võta seda kui kasulikku õppetundi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Seda nädalat mõjutavad eelkõige minevikust pärit sündmused ja inimesed. Möödunud aegade mälestused kerkivad üles ning tunned, kuidas muutud sentimentaalseks ja nostalgiliseks. Kasuta mälestusi selleks, et need inspireeriksid sind looma oma igapäevaelu harmooniliseks, seiklusrikkaks, õnnelikuks ja mäletamisväärseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Nüüd võivad jõuliselt üles kerkida teemad, mida sa oled teadlikult vältinud ning mida pole tahtnud endale tunnistada. Sa pead valima, kas sulged endiselt silmad ja loodad, et kõik taas vaibub mõneks ajaks või siis asud ausalt ja kartmatult tegutsema ja probleeme lahendama.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus, mis näitab, et nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik, mis näitab, et oled valmis tuttavad olud seljataha jätma ning ajendatuna vabaduseihast ning kogemuste omandamise soovist, teele asuma. Oled enesekindel ja ei karda riskida. Ole ainult tähelepanelik, et sa oma võimeid üle ei hindaks ning lohakaks ei muutuks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Sinu tegemisi kroonib nüüd edu. Vabaned muredest, mis on sind rõhunud, saad kuulda positiivseid uudiseid ja tunned, kuidas sinu enesekindlus suureneb. Sinu elus on saabunud tõusufaas, mille üle võid rõõmu tunda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab täht, mis toob endaga head ajad. Praegustel mõtetel, plaanidel ja tegudel on hoopis kaugemale ulatuvamad tagajärjed, kui sa oskad kahtlustada. Seega, ole oma soovides ja unistustes hoolikas, sest neil on komme täituda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate viis. Oled kogenud südamevalu ja pettumust ning nüüd seatakse sind vastamisi nende tagajärgedega. Loobud naivistlikust ellusuhtumusest ja võtad roosad prillid peast. Ära muutu küüniliseks ja masendunuks, sest realistlikult oma olukorda hinnates saad teha hoopis paremaid valikuid tuleviku osas.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud