ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal muretsed oma majandusliku kindlustunde ja stabiilsuse pärast

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks

Nädala ülevaade: 11.09 – 17.09

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade üheksa ja müntide kuninganna. Praegu kipud muretsema oma majandusliku olukorra ja selle stabiilsuse üle. Sa asud ebakindlas faasis ning kipud kohati ka liigselt masendusse langema või kujutama asju ette mustamas stsenaariumis, kui need olema saavad. Katsu jääda siiski realistlikuks ning säilita kaine mõistus. Kui lased oma meeleolul langeda ja näed kõike tumedates värvides, siis ei suuda sa ka leida häid lahendusi oma olukorrale.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd suurepärases ühenduses oma sisemaailma ja intuitsiooniga. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad ligi müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku poodu. Tunned, et oled sunnitud oma hoogu pidurdama ning asjad ei laabu nii nagu lootsid. Hetkel ei tasu sul hakata võitlema ja kinnistest ustest sisse tungima, vaid targem oleks aeg maha võtta, viia end kurssi uute oludega ja selgeks saada, millest on takistused tekkinud. Ainult mõistlikult ja rahulikult tegutsedes saad aimu, mis ei lase sul edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Tunnetad, et sind ümbritsev atmosfäär on millegipärast jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning seisukohti kaitsma. Katsu siiski vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise veel lisaks ka omalt poolt arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Sind on ees ootamas suured muutused, mis võivad paigalt raputada kõik eelnevad uskumused ja tõekspidamised. Pead nüüd oma hetkeolukorra uuesti üle vaatama ja vajadusel oma plaanides korrektuure tegema. Muutustega aitab kohaneda avatud meel ning elu usaldamine.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Praegu on olulised nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maailm. Tunnetad, et oled vabanenud illusioonidest ning liigud edasi oma unistuste suunas pigem realistlikele ja saavutatavatele eesmärkidele toetudes. Mõistad, et selline toimimisviis sobib sulle hetkel kõige paremini ning laseb sul olla enda ja teiste vastu aus. Jätka samas vaimus, oled õigel teel!

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate neli. Kuigi suures plaanis ei ole sinu elus viimasel ajal midagi halvemuse poole muutunud, siis ikkagi ei tunne sa end päriselt õnnelikuna. Kipud keskenduma sellele, mis ei ole päriselt nii nagu sa tahaksid. Ära raiska oma aega kurvastamise ja melanhoolia peale. Rahusta oma meel ning hakka tasapisi tegutsema, et tuua oma ellu positiivseid muutusi, mis su hinge rõõmustaksid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud