ALKEEMIA TAROSKOOP: sel nädalal juhib sind kaine ja kalkuleeriv mõistuse hääl

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 25.10 – 31.10

Nädala üldist nägu kujundavad müntide seitse ja mõõkade äss. On saabunud rahulikum periood, kus asjad ei arene küll kiiresti, kuid selle eest oled kõiges, mida nüüd ette võtad väga põhjalik. Sa eelistad süveneda detailidesse, et saada adekvaatne ülevaade kõigest, millega kokku puutud. See annab sulle ka kindla teadmise, kus sa hetkel seisad.


Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Sinu ellu saabub nüüd midagi, millel on tuleviku seisukohalt väga oluline roll. Võta endale aega, et välja selgitada, millega on tegu ning kuidas peaksid edasi toimima. On tõenäoline, et vajad uues situatsioonis mingeid oskusi, mida pead kas juurde õppima või siis küsima nõu mõnelt sõbralt või töökaaslaselt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade viis. Pead nüüd valmis olema selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd lased end juhtida eelkõige teraval mõistusel ja suurepärasel otsustusvõimel, mis laseb sul langetada endale väga kasulikke otsuseid. Sa näed praegu ka varjatud tagamõtteid ja peeneid vihjeid kergesti läbi. Olled ise läbinisti aus ja otsekohene, ootad seda ka teistelt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on maailm. Oled jõudnud mingis arenguprotsessis lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske raja, siis saad nüüd tõeliselt kergendatult ohata ning võid endaga rahul olla.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned end hetkel ohustatuna ümbritsevate olude või inimeste poolt. Tõmbud pigem tagasi ja asud kaitseasendisse ning keeldud nägemast tõde. Tegelikkuses ei peaks sa aga sugugi nii pinges olema, sest muutused on paratamatud. Tervita pigem uudseid olukordi siira uudishimuga ning leia ka esialgu keerukana paistvatest olukordadest enda jaoks üles hea ja huvitav.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade viis. See nädal toob esile sinu jaoks olukorrad, kus saad oma jõudu, võimu või teadmisi teistele tõestada. Kui võtad ise seda kõike mänguliselt, siis saad põneva kogemuse osaliseks. Kui aga lased end pingel ja võidusoovil liigselt kaasa haarata, siis võid kogeda vastakaid emotsioone ja stressi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Nüüd peaksid olema tähelepanelik, et sa ei laseks end illusioonidest ja petlikest lootustest kaasa haarata. Ära ole naiivne, sest niiviisi võid sa petta saada. Säilita reaalsustaju ja arvesta nende võimalustega, mis on reaalsed. Nii ei pea sa pettuma, kuid kui asjad laabuvad loodetust paremini, saad hoopis toreda üllatuse osaliseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd koged ümbritsevat maailma, nii heas kui halvas, iseenda peegeldusena. Kui oled käitunud ausalt ja siiralt, siis asjad laabuvad ning sinu tegevust tunnustatakse. Kui sinu teod pole aga kõige õiglasemad olnud, pead selle eest vastust andma.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab tugevus. Oled nüüd kirglik, elujõuline ja julge ning sinu ülesandeks on oma sisemise jõu rakendamine väliste muutuste elluviimiseks. Sa suudad oma sisemisi ressursse ja väliseid võimalusi harmooniliselt sidudes saavutada suurepäraseid tulemusi kõiges, mida praegu ette võtasd.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Praegu võid sa usaldada täielikult oma intuitsiooni, see juhatab sind eksimatult õigele rajale. Kujundad oma elu eksimatult ja kindlakäeliselt ning libad endale ka elu poolt pakutavaid naudingud. Avatud olek kutsub sinu ellu uusi ja põnevaid kogemusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Tegeled nüüd rohkem eraeluliste teemadega ning soovid viibida palju pere ning sõprade seltsis. Suhted on sõbralikud, armastavad ja õpetlikke kogemusi pakkuvad. Hindad oma lähedasi ja soovid veeta nende seltsis võimalikult palju kvaliteetaega, mis rikastaks ja pakuks rõõmu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ellu saabub nüüd selgus ja enesekindlus. Tead, mida soovid oma elult ja astud ka samme selle saavutamise suunas. Sa koged läbimurret probleemides, mis on sind viimastel aegadel vaevanud. Kui jätkad nüüd kõndimist oma unistuste rajal, siis ei saa sa eksida ning võid hiljem tagasi vaadates rõõmu tunda oma valikute üle.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud