ALKEEMIA TAROSKOOP. See nädal toob kaasa tööalaseid ja perekondlikke ootamatuid muutusi

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 3.07 – 9.07

Nädala energiaid esindavad karikate kuus ja sauade kuninganna. Käes on väga viljakas ja sensuaalne aeg. Sa oled oma mõtetes ja tegudes pigem keskendunud oma perele ja lähedastele. Esiplaanil on suhted lastega. Oled hoolitsev, empaatiavõimeline ja optimistlik tuleviku osas. Väga hea aeg neile, kes soovivad pere ja lastega seotud teemasid edasi arendada ja uuele tasandile viia. Ka töö- ja karjäärialased positiivsed muutused on vägagi tõenäolised.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. On kätte jõudnud aeg rääkida selgeks kõik segased emotsioonid ja häirivad tunded. Praegu on inimesed empaatiavõimelisemad ning lahkemad, seega peaks keerukate situatsioonide lahendamine laabuma sujuvalt. Armastajatele on see nädal soodne, eriti neile, kes on oodanud oma silmarõõmult lähenemiskatset või tundeid peegeldavaid žeste.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kolm. See toob kaasa rõõmsa meeleolu, avatuse ja soovi suhelda. Praegu on paras aeg võtta ühendust vanade sõpradega ja tuttavatega, samuti kohtuda nendega, kellega kokkusaamist oled edasi lükanud. Olled nüüd avatud ja valmis seiklusteks, saad väga põnevate pakkumiste osaliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Hindad praegu eelkõige rahu, kindlustunnet ja stabiilseid suhteid. Sinu jaoks on tähtis see, et valitseks kord nii kodustes asjades, suhetes, kui ka tööelus. Oled ise hästi intuitiivne ja kontaktis oma sisemaailmaga ning see hõlbustab sul õigete otsuste vastu võtmist. Hea aeg on ka rahaga ja kinnisvaraga seotud tehingute tegemiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Oled jõudnud teadmiseni, et mida parem suhe on sul iseendaga, seda lihtsamini ja harmoonilisemalt laabuvad ka kõik muud teemad sinu elus. Suudad oma ihade ja reaalsete vajaduste vahel leida tasakaalu ning see loob sinu jaoks soodsa pinnase kogu elu stabiliseerumiseks. Õpi nautima rahulikku perioodi oma elus ja sa näed, et sellel on oma võlud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaks. Nüüd on kõige olulisem, mida saad teha, on elus tasakaalu leidmine. Enamasti on see märk sellest, et sul tuleks balansseerida oma töö ja eraelu. Leia võimalus keskenduda ühele asjale korraga ning teha ära see, mis on juba pikalt ärategemist oodanud. Nii saab sinu hing rahu ja vanad mured ei kipu alatasa kummitama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Sa usaldad otsuste langetamisel eelkõige õpitud teadmisi ja loogilist mõtlemist. Proovid läbi mõistuse jõu vabaneda kõigist illusioonidest ja pettekujutelmadest, et saaksid selguse sind vaevavate küsimuste osas. Ära unusta kõige selle juures ka oma sisemise hääle juhatust. Vahel võivad vastused saabuda sealt, kust sa neid kõige vähem ootad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd on hea aeg alustada oma elus muutuste tegemisega. Need teemad, mis on sulle rahulolematust põhjustanud, on nüüd taas aktiveerunud ja seega on parim, mida teha saad, võtta oma elu juhtimine enda kätesse. Sa oled optimistlik ja sul on palju energiat, mille saad rakendada oma elu muutmisele. Ära karda vajadusel ka oma lähedastelt nõu küsida, sul on rohkem toetajaid, kui sa arvatagi oskad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on saatan. Nüüd kipuvad esiplaanile tõusma need teemad, mida hoiaksid pigem varjul nii enda kui teiste eest. Ole tähelepanelik, sest kõik see, mis on seotud erinevate sõltuvustega, aktiveerub. Võimenduvad ka inimese ürginstinktid ja see võib sind panna käituma ettearvamatult. Enne kui teed mõne mõtlematu teo, võta endale aega, et pisut järele mõelda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Oled ettevõtlik, enesekindel ja sa ei karda riskida. Enamasti oled väga osav selles, mida teed, kuid siiski tasub ettevaatlik olla liigse enesekindluse suhtes. Käidav tee on sinu jaoks võõras ning see tähendab, et võiksid siiski kuulata ümbritsevate nõuandeid ja ka iseenda sisehäält. See hoiab sind kiirustamisest tekkida võivate õnnetuste eest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled justkui lõksus ja ei saa soovitud suunas edasi liikuda. Ära lepi olukorraga, mis sind kammitseb. Sul tasub vaid veidi avatud silmadega ringi vaadata ning ilma emotsioonidesse laskumata järele mõelda, kui juba leiadki enda jaoks suurepäraselt toimiva lahenduse. Ära unusta, et suurimad ahelad paneme me reeglina ise endale kaela ja ainult meie ise saame end ka nendest vabastada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on maailm. Sa oled õigel ajal õiges kohas. Kui jälgid oma intuitsiooni ja sulle saadetavaid märke ning kuulad oma keha vajadusi, siis suudad saavutada harmoonia, mida saad täiel rinnal nautida. Jaga armastust, ole hea ja helde, sest kõik see, mida sa välja saadad, tuleb ringiga sinu juurde tagasi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd tähelepanelik, et sa ei oleks kellegi vastu ülekohtune ega sul ei oleks kellegi ees täitmata kohustusi. Kui oled jätnud oma lubadused täitmata, siis pead arvestama sellega, et sind ümbritsev õhkkond muutub kergesti pingeliseks ning konfliktid on kerged tekkima.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud