ALKEEMIA TAROSKOOP. Praegu toimuvad sündmused on sinu emotsionaalse arengu seisukohalt äärmiselt olulised

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.07 – 16.07

Nädala üldist nägu kujundavad karikate paaž ja karikate kuningas. See nädal kujuneb sinu jaoks väga emotsionaalseks. Oled heas kontaktis oma sisehäälega, kuulad oma intuitsiooni ja oled tundlikum kui tavaliselt. See toob sinu ellu ka inimesi, kes on sinu emotsionaalse arengu seisukohalt väga olulised. Jälgi, mis sinu sees ja sinu ümber toimub ning võta elu õppetunnid tänulikult vastu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Nüüd on suhete teemad sinu elus esikohal. Keskendud oma tundemaailmale, et paremini mõista armastussuhteid ja oma lähedaste käitumismustreid. See on aeg, kus lood uusi ühiosasid oma kallitega ning õpid veelgi enam väärtustama neid inimesi, kes on sinu elus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate viis. Tunned end ebakindlalt, kuna elu on toonud sinu ellu muutusi, mille olemasoluga sa pole veel jõudnud kohaneda. Ära keskendu nii palju sellele, mis võiks teisiti olla, pigem katsu oma fookus suunata kõigele heale, mis sul olemas on. Selle pinnalt saad ka uute oludega paremini harjuma hakata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled sel nädalal eriliselt tundlik ja emotsionaalne. Sinu tuju võib kerkida taevasse ja samas võid ka üsna kiiresti muutuda melanhoolseks ja kurvameelseks. Katsu leida oma hinges tasakaal ja harmoonia. Nii suudad elu keerdkäikudele rahulikult vastu seista ja ette tulevaid olukordi paremini mõista.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Selle nädala märksõnadeks on sinu jaoks harmoonia, kodurahu, õnn ja armastus. Keskendud eelkõige pere ja lähedastega seotud teemadele ning naudid ühiseid koosveedetud hetki. Hea aeg on ka uute romantiliste suhete alustamiseks ja uuele tasandile viimiseks, sest just praegu kuulad sa eriliselt hoolikalt oma südant.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead nüüd hoolega vaatama, mille peale sa oma energiat kulutad. Pole mõtet seda raisata ebakõlade ja tülide peale, kasuta oma terava mõistuse jõudu parem otstarbekamalt. Sa suudad praegu hoida oma jalad maas ning see aitab sul olukordi hästi realistlikult hinnata. Kasuta seda aega, et oma elus teha olulisi muudatusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd pead end kokku võtma ning olema praktiline ja panema paika hästi realistlikud eesmärgid. Pea pilvedes hõljumine sind edasi ei vii, pead haarama elu ohjad enda kätte ja asuma sammhaaval liikuma suunas, mis viib sind sinu eesmärkideni. Praegu on eriti hea aeg teha plaane just majanduslike teemade osas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Saad nüüd tänu elulistele õppetundidele paremini mõistma ja tundma iseennast. Esiplaanil on inimsuhted ja üksteisemõistmine. Läbi suhtlemise ja emotsionaalse avatuse jõuad parema arusaamiseni oma võimalustest ja eesmärkidest. Saad tunda ühtsust universumiga ja märgates sulle saadetavaid märke. Nii saad valida edasi liikumiseks ainuõige suuna.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Kipud nüüd olema stressis ja muretsema. Sinu elus on teemad, mis tekitavad sinus vastakaid emotsioone ja see ajab sind segadusse. Sa pole päris kindel, kuidas peaksid toimima ja milliseid samme astuma. Ära lase muremõtetel oma öid unetuteks muuta, vaid palu vajadusel end ümbritsvatelt inimestelt abi ja nõu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab maag. Sinu vaimsed ja füüsilised võimed on nüüd haripunktis ja see laseb sul ümbritsevat maailma kogeda kui imesid tulvil paika, kus suudad mängleva kergusega oma soove ja unistusi ellu viia. Asjad laabuvad igas eluvaldkonnas ja praegu ei tohiks olla ühtki teemat, millega sa hakkama ei saaks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud