ALKEEMIA TAROSKOOP. Oska lugeda ridade vahelt, sest kõik ei ole nii nagu näib

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 20.02 – 26.02

Nädala üldist käiku iseloomustavad kuu ja müntide äss. Oled nüüd intuitiivsem kui tavaliselt ja seepärast peaksid usaldama otsuste langetamisel eelkõige oma sisetunnet ja kuulama südamehäält. Pea meeles, et kõik ei ole nii nagu pealtnäha näib. Võta endale aega, et tunnetada, kuulata ja vaadata, mis peitub nö “ridade vahel”. Kui liigud mööda südamega rada, siis jõuad just nüüd uute ja suurepäraste sündmusteni ja kohtumisteni, mis avavad sinu jaoks ukse uue ja parema tuleviku juurde.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kolm. Võiksid panna oma vaimu valmis selleks, et puutud taas kord kokku teemadega, mis on sinu elust juba korduvalt läbi käinud ning mis ei ole oma lõpplahendust veel leidnud. Kui tunned, et ringled juba pikemalt ühes ja samas mustris, mis aina kordub, siis tuleb sul hakata tegema muutusi. Leia enda jaoks viis, kuidas oma muresid lahendada ja liikuda stressivabama tuleviku suunas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg, mis tõmbab sind korralikult mugavustsoonist välja. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku erak. Tunned, et vajad aega, et endas selgusele jõuda. Sind valdavad tugevad emotsioonid ning sa pole päris kindel, kuidas nendega toime tulla. Leia kasvõi mõned hetked päevas, et endasse vaadata, oma tunnete tagamaid selgitada ja oma meelt rahustada. Kõik on tegelikult korras, sul tuleb vaid enda jaoks asjad selgeks mõelda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled jõudnud pisut rahulikumasse etappi. Sinu nähtud vaev ja tehtud töö on vilja kandnud, ning nüüd võid täiel rinnal nautida seda, mida oled saavutanud. Naudi positiivset energiat, mis sinu elus praegu on. Ka töö- ja rahaasjade osas on praegu hea periood. Tunned end kindlalt ja stabiilselt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised, mida oled juba ammu oodanud ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka toetavad kaaslased, kelle peale saad loota ja kes sind vajadusel motiveerivad ja inspireerivad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu. Sel nädalal ootavad sind ka rõõmsad kohtumised sõprade ja sugulastega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema ja südame kiiremini lööma.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on maailm. Saad nüüd täie kindlusega öelda, et oled vabanenud illusioonidest ning liigud edasi oma unistuste suunas pigem realistlikele ja saavutatavatele eesmärkidele toetudes. Tunned ise, et selline toimimisviis sobib sulle hetkel kõige paremini ning laseb sul olla enda ja teiste vastu aus. Oskad näha suurt pilti ja see annab sulle adekvaatse ülevaate enda ja end ümbritseva hetkeseisust.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud