ALKEEMIA TAROSKOOP | On soovide ja unistuste täitumise aeg

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 07.08 – 13.08

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad õnneratas ja täht. Nüüd on aeg uuteks algusteks, muutusteks ja oma vaimse, füüsilise ja majandusliku olukorra parandamiseks. Sulle ulatatakse universumi poolt abikäsi, satud kokku õnnelike juhustega ja kohtud inimestega, kes suudavad sind nõu ja jõuga juhatada avastama iseennast ja oma võimalusi tegemaks arenguhüpet. Kuna ka sinu eneseväljendusoskus on praegu haripunktis, siis suudad oma ideed ja plaanid kerge vaevaga teistele arusaadavasse keelde panna ning see teeb oma eesmärkide saavutamise lihtsamaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Oled liikuv ja ettevõtlik ning tead, et usk võib mägesid paigast liigutada. Oled hästi temperamentne, usaldad oma intuitsiooni täielikul ning ei lase end ühelgi inimesel teelt kõrvale juhtida. Oled oma elu kujundamisel ohjad haaranud ning liigud julgelt tulevikule vastu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. See tähistab rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad sinu elus praegu suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Loe lisaks: Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Horoskoop: kui kuratlik sa oma hingelt tegelikult oled?

6 viisi, kuidas vabaneda blokeeringutest oma kurgutšakras

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.