ALKEEMIA TAROSKOOP. Õhus on tunda rõõmu ja armastust

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.12 – 25.12

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kümme ja karikate kuninganna. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus esiplaanil on kõik tundeeluga seonduv. Suudad vaadata iseendasse, tunnistada endale ka oma peidetud tundeid ning oled ka julgem neid teistele välja näitama. Sa oled küll emotsionaalsem kui tavaliselt, kuid ka kartmatum. Õnn on juba käega katsuda, seepärast jätka jõudsalt selle suunas liikumist. Loo enda ümber rahu, leia enda õnn, aita muuta teiste päevi õnnelikumaks, tee oma suhe korda, toeta ja tunnusta oma lähedasi. Hinda kõike neid ilusaid ning häid asju ja inimesi, mis või kes sinu elus on.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on narr. Elu palub sulle nüüd huvitavaid kogemusi. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide äss. Praegu on hea aeg just eelkõige maiste teemadega tegelemiseks ning eesmärgid võiksid olla seatud sellised, mis oleksid lähiajal saavutatavad. Just selliselt tegutsedes ootab sind edu. On oodata ka suuremat rahalist kasu või siis saab just praegu algatatud mõni projekt, mis kulgeb sinu jaoks väga tulusalt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega veidi manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära liiga karmiks mine ja katsu säilitada siiski heatahtlikkus. Väikesed oskuslikud mängud ei tee paha, kuid kui lähed oma soovide saavutamiseks üle “laipade”, ei tee see küll kedagi õnnelikuks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab poodu. Tunned, et oled sunnitud oma hoogu pidurdama ning asjad ei laabu nii nagu lootsid. Hetkel ei tasu sul hakata võitlema ja kinnistest ustest sisse tungima, vaid targem oleks aeg maha võtta, viia end kurssi uute oludega ja selgeks saada, millest on takistused tekkinud. Ainult mõistlikult ja rahulikult tegutsedes saad aimu, mis ei lase sul edasi liikuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema ja sütitab kuumi tundeid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Esiplaanil saavad olema mängulised, spontaansed ja muretud tegevused. Isegi suuri muutusi võtad vastu avatud ja positiivse meelega. Liigud tundmatusse, kuid ometi tunned end seejuures enesekindlalt ja võidukalt. Kui oled soovinud alustada puhtalt lehelt, siis nüüd on sul selleks võimalus. Tegele sellega, et minevikust lahendamata probleeme ja lahtisi otsi kaasa ei tuleks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on aeg lõbustusteks, pidustusteks ning oma edu tähistamiseks. Lase oma sisemine lapse välja ja naudi täiel rinnal elu poolt pakutavat rõõmu ja naudingut. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavustsoonist välja ja lase elul end üllatada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud