ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKUUKS: mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile kevadkuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees kuu, kus pead ümber hindama oma arvamusi ja vaateid. Sa võid tunda veidi nukrust või pettumust, et kõik ei ole läinud nii, nagu sa lootsid. Nüüd pead leidma võimaluse, kuidas mõista, miks üks või teine teema su elus on üles kerkinud ja tegema sellest oma järeldused. Katsu leida igas asjas siiski midagi positiivset. Isegi kui mingid uksed on sulgunud, ära muretse – peagi avanevad uued.

Küllus. Tööalaselt on sul nüüd palju ideid ning soovid kohe kirglikult nende kallale asuda. Oled tõeliselt motiveeritud ning leiad inspiratsiooni igal sammul. Pead leidma endas kannatlikkuse, et suudaksid taluda seda, et kõike korraga ei saa ning asjad võtavad realiseerumiseks aega.

Tervis. Aeg on iseennast ja oma vajadusi esiplaanile seada. Hoolitsed ja muretsed alati teiste eest, kuid niiviisi võid enda päris hooletusse jätta. Leia aega ja võimalusi tegeleda pühendunult iseenda vaimse ja füüsilise heaoluga. Sa pead õppima jagama endale armastust ja hoolimist, see aitab püsida terve ja olla ka teistele toeks.

Veevalaja

Armastus. Südameasjades ootab sind hea kuu. Nüüd saabub su ellu võimalus tugevdada või parandada oma juba olemasolevat suhet. Kui oled vallaline, siis saad tunda spontaanse armumise õnnestavat kogemust. Mõlemal juhul tunned tänu armastusele, et elu on ilus ning oled õnnega koos. Ära karda tunda sellest siirast rõõmu.

Küllus. Tööelus saad nüüd maitsta oma eelnevalt tehtud töö vilju. Oled saavutanud stabiilse ja kindla positsiooni ning võid end tunda turvaliselt. Sellelt pinnalt on hea teha plaane edasiseks. Sul on piisavalt palju nutikust ja teotahet, et jõuda tööalaselt kaugele.

Tervis. Saad võimaluse üht-teist oma tervise ja ene-setunde osas parandada ning muuta. Siiski võib sind tabada mõni kergem haigestumine, aga see laseb aja maha võtta ja enda enda eest hoolitseda. Kuula oma keha ja järgi enda vajadusi, nii suudad teha kõige õigemaid otsuseid.

Kalad

Armastus. Südameasjade osas ootab sind hea aeg, kus saad rõõmu tunda oma partneri ja teie suhte üle. Kui oled vallaline, siis nüüd kuulutavad kaardid ette võimalust tutvuda põneva ja köitva inimesega, kellega tekib vastastikune huvi ja tõmme. Kui oled soovinud suhet parandada või viia seda uuele tasandile, siis nüüd on väga soodne aeg seda teha.

Küllus. Töö osas saad nüüd rahul olla mõne edukalt lõpetatud projektiga või siis on sinu pingutused hea ja tasuva töökoha otsingutel lõpuks vilja kandnud. Igal juhul ootab ees hea aeg, kus tunned, et sinu arvamusi ja tegemisi väärtustatakse ja hinnatakse.

Tervis. Nii füüsiline kui ka vaimne tervis on sel kuul head ning kui hoolitsed enda eest jätkuvalt hästi, pakatad peagi energiast ja puhked lausa õitsele. Sinu positiivne meelelaad mõjutab ka füüsilise keha heaolu. Luba endale kõiki mõnusaid poputavaid protseduure ja heaolunaudinguid, nii turgutad end tugevaks ja vastupidavaks.

Jäär

Armastus. Armuasjade osas köidavad sind sel kuul eriliselt just kehalised naudingud. Kui oled suhtes, peaksid olema tähelepanelik, et sind ei ahvatletaks tegudele, mida võid hiljem kahetseda. Isegi kui oled vaba ja vallaline, ka siis peaksid praegu oma eksperimenteerimistega ettevaatlik olema ja mingid piirid seadma, millest sa üle ei lähe.

Küllus. Sa ei ole oma töö- ja rahaasjade olukorraga hetkel rahul. Tunned, et sind ei väärtustata piisavalt või siis ei paku töökoht sulle enam selliseid väljakutseid ega põnevust, et suudaksid sellega täiesti pühendunult tegeleda. Leiad end alatasa mõtlemast sellele, kuidas oma majanduslikku olukorda parandada. Praegu ei ole aga hea aeg suurte muutuste tegemiseks, anna oma plaanidele aega küpsemiseks.

Tervis. Võid nüüd vajada mõne spetsialisti nõu. See ei tähenda, et oled ilmtingimata haige, kuid üht-teist võiksid lasta kasvõi profülaktika mõttes kontrollida. See annab sulle aimu, mida muuta või parandada. On tõenäoline, et vajad oma igapäevasesse režiimi lihtsalt mõnd väikest muutust, mis sinu keha ja vaimu paremaks muudab.

Sõnn

Armastus. Praegu on parim, mida oma armuasjade parandamiseks teha saad, anda oma kallimale rohkem vabadust. Mõtle järele, kas oled ehk liiga klammerdunud või esitad suuri nõudmisi. On loomulik, et sul on omad unistused ja lootused, kuid selleks et suhe toimiks, peavad mõlemad osapooled saama veeta ka aega omaette või oma sõpradega. Igaüks vajab pisut ruumi ja aega iseendale.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees rahulik ja pingevaba õhkkond. Saad oma ülesannetega lausa mängleva kergusega hakkama. Eriliselt edukas oled praegu juhul, kui sinu töö on seotud elu loomingulisema poolega. Ka rahaasjad peaksid edenema üsna stabiilselt ning halbu üllatusi ees ootamas ei ole.

Tervis. Üles võivad kerkida mõned vanad probleemid, mille juured peituvad alateadvuse lahendamata probleemides. Katsu oma emotsionaalsed blokeeringud lahti muukida, see vabastab sind nii mõnestki tüütult korduvast mustrist. Hea aeg on ka mõnest sõltuvusest vabanemiseks.

Kaksikud

Armastus. Suhete osas on saabunud periood, kus esmatähtsad on vastastikune usaldus ja ühised väärtushinnangud. Kui oled suhtes, siis selle pinnalt võib ette tulla nii ühtsuse suurenemist kui ka probleeme, kui vaated ei ühti. Vallaliste puhul on näha, et partneri leidmisel lähtutakse samuti sellest, et vaated elule ning tulevikule ühtiks.

Küllus. Tööülesannete täitmine laabub väga ladusalt ning tegelemine isegi nende asjadega, mis muidu stressi tekitavad, läheb nüüd sujuvalt ja muretult. Oled väga motiveeritud, sest sul on kindlad eesmärgid, mille täitumist soovid. Praegu on võimalik panna alus ettevõtmisele, mis toob sisse head raha.

Tervis. Enesetunne saab olema hea ja tervis korras. Sinu meel on rõõmus ja rahulik ning oled kehaliselt piisavalt aktiivne. See tagab sulle vajaliku heaolu. Pisut rohkem peaksid tähelepanu pöörama unele, veendudes, et puhkad siiski piisavalt.

Vähk

Armastus. Südameasjades ootavad ees seiklused. Võid tunda soovi täiustada oma kooselu, kuid võid tunda ka peibutavat kutset selleks, et luua uut ja erutavat suhet. Igal juhul toovad nüüd aset leidvad sündmused sinu ellu kirge ja tugevaid emotsioone. Enne elu muutvate otsuste langetamist võta pisut aega, et tutvuda faktidega. Olles kirgede kütkeis, pole see küll alati lihtne, kuid ainult nii saad olla täiesti kindel, et liigud ikka õiges suunas.

Küllus. Tööalaselt ootavad ees väga huvitavad pakkumised ja head võimalused. Sinu senised sammud ja otsused on olnud õiged ning toonud sind siia, kus sa praegu oled. Nüüd saad julgustavaid märke, mis kinnitavad sinu valitud tee õigsust. Lase julgelt lahti vanast ja asu uuele teele.

Tervis. Sinu ellu saabuvad nüüd suured muutused. Oled otsustanud end väga korralikult käsile võtta ning sul on ka meelekindlust oma plaanide juurde jääda. Oled õigel rajal, seega tuleb sulle vaid edu soovida! Siit saab sinu vaimne ja füüsiline tervis ainult paremuse poole liikuda.

Lõvi

Armastus. Südameasjade osas on oodata põnevaid aegu ja uusi algusi. Seda nii siis, kui oled vallaline, kui ka siis, kui oled suhtes. Vallalistel on õnn kohata kedagi kütkestavat mõnel lõbusal üritusel, kus nauditakse heade sõprade seltskonda ning värskeid ja kirglikke emotsioone. Kui oled suhtes, siis tunned samuti, et midagi on sinu hinges elavnenud ning toonud kaasa justkui uue alguse, mis loob soodsa pinnase uute tunnete tärkamiseks.

Küllus. Tööalaselt oled oma karjääris jõudnud tähtsa verstapostini, mis kindlustab sinu jalgealust ja tekitab turvalise enesetunde. Nüüd saad rahuliku südamega teha plaane tulevikuks ja hakata ellu viima oma visioone. Otsuste tegemisel toetu eelkõige oma kogemustele ning kuula ka targemate nõuandeid.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel tuleb päevakorda järjepidevus. Suudad mõnda aega väga edukalt tubli olla ning jälgida, mida sööd, kui palju liigud ning kuidas endale puhkust lubad, kuid siis, kui end “liiga hästi” tundma hakkad, tuleb kallale kas laiskus või kimbutab hajameelsus. Katsu end joone peal hoida ka siis, kui ükski tervisehäda parajasti endast märku ei anna.

Neitsi

Armastus. Südameasjade osas pead sel kuul olema tähelepanelik, et sa ei vaataks maailma läbi roosade prillide. Sul on suured unistused ja lased end õnnejoovastusel kergesti kaasa kanda. See võib aga põhjustada pettumust, kui argipäev kätte jõuab. Katsu säilitada reaalsustaju, mõtle oma otsused hoolikalt läbi ja ära armuasjades kiirusta. Kui midagi on mõeldud juhtuma, siis juhtub see nagunii.

Küllus. Tööasjades on näha jõudsaid arenguid sinu poolt soovitud suunas. Võid üllatudes avastada, et su julgeimad lootused ja plaanid hakkavad täituma. Jätka samas suunas liikumist ning sinu jaoks soodsad tuuled jätkavad puhumist.

Tervis. Enesetunne on sel kuul üldiselt hea. Ainus, mille osas peaksid tähelepanelik olema, on sportimine. See on küll tervisele kasuks ja tekitab hea enesetunde, kuid praegu on oht end vigastada. Tegemist ei ole küll millegi tõsisega, kuid peaksid siiski enda võimetesse realistlikult suhtuma, mitte arvama, et sinus on peidus tippsportlase ramm ja vastupidavus.

Kaalud

Armastus. Südameasjades ootab ees aeg, mil keskendud eelkõige oma unistustele. Oled romantilises meeleolus ning igatsed südames, et sinu armuelu oleks parem, täiuslikum ja rahuldust pakkuvam. Võid kalduda ka õhulosside ehitamisse ja kaotada kohati reaalsustaju. See võib aga omakorda tuua kaasa pettumisi. Seega väldi utoopilisi ootusi! Nii säästad ennast ja teisi meelehärmist.

Küllus. Töö osas ootavad ees positiivsed uudised. Esiplaanil on seltskondlikkus ja meeskonnavaim. Kergus ja hea meeleolu sunnivad minevikust pärit ebakõlad taanduma ning toovad välja uued ideed.

Tervis. Vaimse ja füüsilise enesetunde osas ootab samuti hea aeg. Suudad leida endas uut motivatsiooni, et oma sisemise ja välise heaoluga taas regulaarselt tegelema hakata. Sa oled optimistlikum ja tunned, et nüüd on ka rohkem energiat ja teotahet. Kasuta seda ära, et positiivseid muutusi ellu viia.

Skorpion

Armastus. Suhete osas on ees ootamas aktiivne suhtlemine ja rõõmustavad kohtumised. Sa tead, mida tahad ning ei karda selle saavutamiseks ka julgeid samme ettevõtta. Kui oled vallaline, siis tunned praegu tõmmet selliste inimeste suunas, kes on tugevad ning küpsed isiksused.

Küllus. Tööalaselt ootab sind hea aeg eelkõige siis, kui oled tegev mingil loomingulisel alal. Sa leiad lihtsalt inspiratsiooni ning oled täis teotahet, et oma säravaid plaane ka ellu viia. Praegu peaksid peaaegu kõik ettevõtmised lausa lennates laabuma.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel võtad nüüd kasutusele uued võtted. Kui suudad end emotsionaalselt tasakaalus ja harmoonias hoida, välistad ka enamiku tervisehädade tekkimise. Seega tuleks sul keskenduda eelkõige oma meele rahustamise tehnikatele, sest kõik saab tegelikult alguse mõtlemisest.

Ambur

Armastus. Südameasjade osas tasub nüüd hoida pigem madalat profiili. Konfliktid ja ebakõlad on väga kerged tekkima ning parem on enne mõelda ja siis tegutseda. Praegu võivad emotsioonid üle pea kerkida ja juhtida sind tegema või ütlema asju, mida võid hiljem kahetseda. Ka uute tutvuste ja armumiste puhul tasub liikuda edasi tasa ja targu.

Küllus. Tööga seoses keskendud praegu sellele, mis tõotab tuua püsiväärtusi ja kindlat tulu. Sul on hea ärivaist ning teed intuitiivselt suurepäraseid valikuid edu saavutamiseks. Praegu on sulle tagatud ka töökaaslaste abi, saad soovi korral nii head nõu kui ka reaalset abi oma eesmärkide elluviimiseks.

Tervis. Vaimset ja füüsilist tervist silmas pidades tuleb sul nüüd paika panna selged sihid ja asuda tegutsema oma eesmärkide nimel. Kui oled ajapuudusel enda eest hoolitsemise unarusse jätnud, siis nüüd on küll viimane aeg end taas käsile võtta. Kui hoiad kindlat režiimi ja jälgid mõõdukalt oma toitumist, märkad muutusi üsna pea.

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel ja kaupluses Muusa SUPERSOODSA HINNAGA!

Seotud