ALKEEMIA TAROSKOOP. Kätte on jõudnud plahvatusohtlik periood, mis võib elu segi paisata

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 21.02 – 27.02

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade seitse ja torn. Ees on ootamas üsnagi plahvatusohtlik periood. Kui oled muidu suutnud konflikte vältida kavaluse või enda soovide allasurumise näol, siis nüüd toob saatus sinu ellu teemad, millest sul ei õnnestu mitte kuidagi mööda vaadata. Sinu elu võib täiesti ootamatult saada segamini löödud.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Sind ümbritsevad olud on küllaltki ebastabiilsed ning sellest lähtuvalt tunned ka iseennast tasakaalust väljas olevana. Katsu säilitada rahu ja õiglane suhtumine, muidu võid langeda kellegi pahatahtliku inimese intriigide ohvriks. Mõtle hoolega järele, enne kui tegutsed, ka see aitab vältida ebakõlasid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kuningas. Keskendud nüüd ainult realistlikele ja saavutatavatele eesmärkidele. Sinu jaoks on praegu väga oluline stabiilsus ja kindlustunne. Sellest tulenevalt teed ka kõiki oma otsuseid. Majanduslikus mõttes on hea aeg, võimalikud on põnevad ja tulutoovad tööalased pakkumised.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Praegu on sinu tegutsemine ja langetatavad otsused ajendatud eelkõige sisetundest. Liigud kindlameelselt oma unistuste suunas ning sellel teel pakutakse sulle ka abikätt. Eriliselt hea aeg, et tegeleda kaunite kunstide ja muusikaga. Samuti on oodata häid uudiseid armastuse osas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuus, mis ütleb, et nüüd leiad vajadusel abi ja mõistmist. Oled ka ise väga positiivne ja suuremeelne ning aitad neid, kes seda vajavad. Vastastikune abi ja toetus annavad sulle turvatunde ja kindluse, et võid oma lähedaste peale loota. Sinuga jagatakse vajadusel nii oma maist vara kui ka ideid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna, mis viitab sellele, et koged praegust perioodi justkui ärkamisprotsessi. Tegeled enese leidmisega ja kasutad igapäevaelu olukordades mõistuse häält. Teed nüüd kõik otsused ja plaanid just reaalsustunnetusest ja praktilisusest lähtuvalt. Liiga emotsionaalsetest olukordadest püüad end pigem distantseerida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Mõistad nüüd, et pead iseenda parimaid huve silmas pidades jätma selja taha tuttavad olud, sissejuurdunud harjumused või mõne rutiinse käitumismustri. Sa oled endale selgeks teinud, et pead edasi liikuma ning selleks, et see tooks ka edu, õnne ja kasu, pead hüvasti jätma sellega, mis sinu joaks ei tööta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Oled nüüd julge ja asud oma plaane ja ideid ellu viima temperamentselt ja vägagi veendunult. Kuna universum avab sulle ka selleks võimalused, siis tasub nüüd oma kavatsustest tõeliselt vaimustuda, neisse uskuda ja need täie energiaga teoks teha.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu fookus on nüüd eriliselt isiklikel suhetel. Võid kohata mõnd inimest, kelle suhtes tunned romantilisi tundeid või parandad oma juba olemasolevat suhet. Igal juhul on sind ees ootamas õnnelikud ja rõõmsad ajad, mil saad nautida kõike kaunist, mida armastusel pakkuda on.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Tunnetad, et sind ümbritsev atmosfäär on kuidagi jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning oma seisukohti kaitsma. Katsu vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreester. Nüüd on esiplaanil usaldusega seotud küsimused. Kui käitud ise siiralt ja usaldusväärselt, jäädes oma moraalinormidele truuks, siis võidad ka teiste usalduse ja lugupidamise. Ära lase end kaasa haarata ebaausatesse mahhinatsioonidesse, need toovad sulle vaid südamevalu ja kahetsust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Oled liikuv ja ettevõtlik ning tead, et usk võib mägesid paigast liigutada. Oled hästi temperamentne, usaldad oma intuitsiooni täielikul ning ei lase end ühelgi inimesel teelt kõrvale juhtida. Oled oma elu kujundamisel ohjad haaranud ning liigud julgelt tulevikule vastu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd tunned, et õhus on muutused. Sinu ellu saabub juba lähiajal midagi uut, mis on oma iseloomult positiivne ja mida oled juba isegi võibolla oodanud. Võid tunda ka suuremat emotsionaalsust ning armud veelgi kergemini kui tavaliselt.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud