ALKEEMIA TAROSKOOP: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob maikuu veemärkidele?

Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid veemärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuses ootab sind ees südantliigutava armastuse faas. See võib viidata nii uuele suhtele, kui ka sellele, et sinu õnn peitubki just praegu käimasolevas suhtes. See tähendab aga ka seda, et suur armastus on sinu jaoks kättesaadav ja jätkuv ainult siis, kui võtad endale vabatahtlikut kohustused kellegi ees ning otsustad südamepõhjas jätkata eluteed ühe kindla inimesega. 

Töö osas võid kogeda nüüd seisakut. See ei tähenda, et asjad ei edeneks, kuid tunned ise sisemiselt, et sooviksid rutiini murda ja midagi sellist teha, mis raputaks sind pealaest jalatallani läbi ja paneks taas õhinaga asju tegema. 
Tervist võivad kimbutada mõned vanad probleemid. Midagi tõsist ei ole küll karta, kuid see, et end kohati hästi ei tunne, teeb su meele mõrudaks. Katsu leida enda jaoks sobiv terapeut, toimivad arstimid ja mis kõige tähtsam, säilita rahu. Kui sa ise usud, et kõik laabub, siis on sinu meel rahulikum ja see laseb ka kehal paremini toimida. 
Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastuse osas on sel kuul oodata tunnete äkilist muutumist, mille põhjustab keegi inimene, kes on sinu ellu suhteliselt ootamatult ilmunud (või taas ilmunud). Pead nüüd toime tulema nii oma sisemise tunnetetormiga, kui ka esilekerkivate väliste muutustega. Kõige paremaid tulemusi saavutad siis, kui oled võimalikult empaatiavõimeline, arvestav ja väldid kiirustamist. Ära lase end kaasa tõmmata olukordadesse, mille osas sinu sisetunne sind hoiatab. 
Töö osas võid arvestada edu ja tunnustusega, selleks võib olla nii ametikõrgendus, palgatõus või lausa mõne sinu jaoks eriti ahvatleva töökoha pakkumine. Igal juhul toob see kaasa rõõmu ja rahulolu. 
Tervise osas mõistad nüüd, et pead sisse viima muutused, mida oled ammu plaaninud, kuid mille elluviimisega oled senimaani viivitanud. Kui tunned, et sul jääb puudu oskustest või motivatsioonist, siis ole julge ja küsi abi. Tegu on ju väga olulise teemaga – sin tervise ja heaoluga. 
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastuses saad sel kuul suurte muutuste osaliseks. Kõik protsessid arenevad nüüd kiiremini kui tavaliselt ning see seab sind nii mõnigi kord situatsiooni, kus tunned end segaduses olevat, ega tea, mida teha. Praegu on oht, et kaldud õigelt rajalt kõrvale, sest sinu teele satub palju ahvatlusi. Mõtle asjad hoolega läbi, enne kui astud samme, mida võid hiljem kahetseda. 
Töö osas ootab sind sel kuul ees täpselt see, mille oled endale eelnevate otsustege ette valmistanud. Katsu vältida asjade edasilükkamist ja hooletust, kõik sellised asjad maksavad praegusel perioodil end halvasti kätte. Täpsus, korrektsus ja ausus aitab sind kõige paremini läbi ka keerukamatest situatsioonidest. 
Tervise seisukorra üle võid sel kuul tunda rahulolu. Sa oled võtnud endale aega, et selgeks teha oma keha vajadused ning hakanud neid ka tasapisi ellu viima. Sul on küll veel pikk tee minna, kuid esimesed sammud on tehtud ning tulemused hakkavad vaikselt juba paistma. 
Autor: Katrin Oidra
Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob maikuu tulemärkidele?

ALKEEMIA TAROSKOOP: Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob maikuu õhumärkidele?

ALKEEMIA TAROSKOOP: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits – mida toob maikuu maamärkidele?

Seotud