ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on muutuste aeg, mis toob kaasa vastakaid emotsioone

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 1.05 – 7.05

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kümme ja mõõkade neli. Nüüd on üks elutsükkel otsa saamas ja järgmine algamas. See toob kaasa nii minevikust lahti laskmise ja mõndade uste sulgumise, kui ka võimaluse alustada uuelt puhtalt lehelt. Vajad pisut aega, et end koguda, mõtteid koondada ja panna paika uued suunad. Alles siis, kui tunned end jälle kindlalt ja optimistlikult, hakkad tegema samme, et uute eesmärkide suunas edasi liikuda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Saad nüüd väljendada oma loomingulisemat poolt, hoolitsed iseenda ja teiste eest, võimaldad endale kultuurseid meelelahutusi ja tegeled ka ise mõne kunstiliigiga. Kuna lubad endal kogeda just seda, mille järgi su süda küsib, siis tunned, kuidas oled iseenda ja ümbritsevaga harmoonias ja tasakaalus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate äss. Nüüd oled kantud emotsioonidest, armastusest ja sentimentaalsetest tunnetest. Tunned, kuidas sinu süda avaneb ja kiirgab välja kergust, armastust ja rõõmu. Oled heatahtlik, andestav ja mõistev. Pane ainult tähele, et sa suudaksid järgida kogemustega omandatud elutarkust ning ei laskuks äärmusse, olles naiivne ja illusioonide kütkes.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab karikate viis. Tunned kurbust, kuna sinu elus on toimunud muutused. Keskendud sellele, mida sul ei ole ja millest on saanud minevik. Ära unusta, et see, kuidas sa maailma näed, on sinu valik. Sa võid kas suunata oma pilgu minevikku ja negatiivsele, või siis võid keskenduda kõigele heale, mis sul on olemas. Kui suudad oma meele fokusseerida positiivsele, siis suudad ka näha uusi uksi, mis sinu jaoks avanevad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Nüüd viibid mõtetega palju minevikus ning meenutad vanu häid aegu. See võib sind kohati isegi nukraks muuta, sest kipud taga igatsema seda, mida enam ei ole. Ära lase kurbusel oma ellu tungida, vaid leia endale praegusest hetkest põhjused õnnelik olemiseks. Sinu elus on küllaga seda, mille üle võid uhke ja rahul olla, hinda seda vääriliselt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Kipud nüüd maailma ja inimesi nägema läbi roosade prillide. Joovastud ja vaimustud kergesti ning esimese hooga annab see sulle energiat ja inspiratsiooni. Samas kui esimene emotsioon möödub, võib kogeda kerget pettumust, et asjad polegi nii ilusad kui esmapilgul näisid, seega – enne mõtle ja alles siis tegutse.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate neli. Oled nüüd elu introvertses faasis, eelistad omaette olemist ning tõmbud eemale seltskondlikust läbikäimisest. Kui teed seda teadlikult, siis saad seda aega kasutada enesearenguks, oma sisemaailma paremaks tundmaõppimiseks või oma annete arendamiseks ja väljendamiseks. Kui aga tõmbud lihtsalt endasse ning lased meeleolul langeda, siis kipud nägema elu ainult tumedates värvides.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Oled nüüd äärmiselt tundlik kõige suhtes, mis puudutab nö sinu omandit. Võid tunda armukadedust oma partneri suhtes või lihtsalt tunnetada, et sind on ebaõiglaselt tahaplaanile jäetud ning keegi teine on teenimatult kasu saanud. Katsu mõista, kust sellised tunded on alguse saanud ning miks teatud situatsioonid sinus ebakindlust tekitavad. Nii saad aru, kas nendel emotsioonidel on ka reaalset alust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd on oodata rõõmsaid sündmusi, põnevaid üritusi ja emotsionaalseid kohtumisi. Just läbi suhete ja suhtlemise on oodata sinu jaoks häid uudiseid. Saad ümbritsevatelt toetust, häid ideid ja leiad mõttekaaslasi. Kõik see suurendab sinu turvatunnet ja enesekindlust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on õiglus. Pead nüüd elule hästi ratsionaalse pilguga vaatama ning mõistma, kas sa näed ka puude taga metsa või kipud keskenduma pisidetailidele, mis ei lase sul adekvaatselt mõista täielikku pilti. Vaata, kas sa oled ehk teiste või iseenda suhtes liiga karm või kriitiline? Või hoopis vastupidi, kipud ühtedele lubama kõike ja teistele mitte midagi. Tegeled eluliste õigluse teemadega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd on kaks võimalust – kas sa ootad oma rüütlit valgel hobusel, kes sind päästaks hallist argipäevast või oled sa ise kellegi päästeingliks. Ära unusta, et keegi ei saa kedagi päästa, kui inimene ise ei anna selleks oma panust. Suurem töö tuleb siiski ise ära teha, abikäsi võib sind ainult õige teeotsani juhatada.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud