ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kätte on jõudnud uus kuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Sinu suhe liigub nüüd jõudsalt suurema läheduse ja teineteisemõistmise suunas. Oled ise väga motiveeritud ja soovid anda endast kõik, et armuelu õitseks. Sa ei pea ka pettuma, sest just iseendast alustades saadki parimaid tulemusi. Seda nii suhtes olles kui ka vallalisena. Nüüd on ka universumi energiad sind toetamas, seega saad sel kuul nautida rahuldust pakkuvaid hetki.

Küllus. Oled oma tööasjadesse korralikult panustanud ning nüüd saad nautida tulemusi. Praegu võid saada huvitavaid ja tasuvaid koostööpakkumisi ning ka ametikõrgendust. Igal juhul ei ole saabuv küllus sattunud su teele juhuslikult, vaid kõik see on sinu enda töö ja vaeva vili.

Tervis. Hea oleks üle vaadata, kas su keha energiakeskused ehk tšakrad töötavad laitmatult või esineb kusagil blokeeringuid. Sellega võid tegeleda ise või mõne teadja kaasabil. Oluline oleks hoida elus ja kehas tasakaalu ja harmooniat. Kui tunned, et kipud mingis valdkonnas alatasa ebamugavust tundma, peaksid süvitsi uurima, kas see on ehk seotud emotsioonidega, mis pole leidnud võimalust valla pääseda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Nüüd rahunevad sinus möllavad tunded ja vaibuvad segased emotsioonid. Sa tunned, et oled harmoonias iseenda ja oma südamega. Sul on hea ülevaade sellest, kus sa hetkel oma armuasjade osas seisad, ning sa tead ka üsna täpselt, kuhu soovid edasi liikuda. Praegust aega tasub kasutada selleks, et astuda reaalseid samme oma suhte parandamise ja uuele tasemele viimise osas.

Küllus. Oma elu majandusliku poole osas tasuks nüüd tegutseda ettevaatlikult ja planeeritult. Praegu ei ole hea aeg riskide võtmiseks ega hajameelsuseks. Kõik ebakindlad asjad kipuvad liiva jooksma ning sulle rahalist kahju põhjustama. Ole täpne, korrektne, aus ja tähelepanelik, nii väldid asjatuid sekeldusi ja ebameeldivusi.

Tervis. Sind võib vaevata mure oma tervise pärast. Kui see on nii, siis ära jää koju istuma ja ootama, vaid pöördu spetsialisti poole, kes saaks sind aidata ja teha vajalikud analüüsid. Nii võid saada teada, kuidas lihtsa vaevaga oma probleeme lahendada ja ühtlasi ka meelerahu tagasi saada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Nüüd tasub südameasjadelt tolm maha raputada ja elu nautida. Sinu armuelu saab sel kuul sisse uue hingamise ja hoo. Vaata uudishimulikult ringi ja ava oma süda kõigele heale ja ilusale, mida universum sulle pakub. Ole julge ja unista suurelt, nii näed, et sul on jõudu ja oskusi oma kõige pöörasemaidki unelmaid ellu viia.

Küllus. Praegu liiguvad töö- ja rahaasjad küll paremuse poole, kuid ehk tunned, et see kõik ei toimu piisavalt kiiresti või just sel viisil, nagu oled soovinud või oodanud. Pead varuma kannatlikkust, sest asju tagant sundides võid hoopis loomulikke arenguid ja protsesse häirida ja takistada.

Tervis. Sinu jaoks on hetkel kõige olulisem teadlik kohalolu. Mida enam sa suudad tuua meele käesolevasse hetke, et märgata oma tundeid ja mõtteid, seda enam suudad märgata, mis seisus sinu vaime ja füüsiline tervis on. Kuula oma keha ja suhtu endasse õrnuse ja tähelepanuga. Praegu teeb head kontakt maaga, seega käi paljajalu, tunneta taimi ja maapinda oma jalataldade ja peopesade all. Õpi ammutama maast energiat ja jõudu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas on nüüd rõhk romantikal ja õrnadel tunnetel. Pigem kipud kalduma unistustesse ning sinu jaoks on praegu väga oluline, et partneri poolt tuleksid armastavad žestid ja kaunid sõnad, mis kinnitaksid tema tunde tugevust. Kui oled vallaline, siis praegu pääsevad sinu juures löögile vaid sellised kallimakandidaadid, kes suudavad ja julgevad ausalt oma tunnetest rääkida ja neid ka välja näidata.

Küllus. Nüüd tasub oma töö- ja rahaasjadel väga hoolikalt silm peal hoida. Sinu ülemus ja kaaslased jälgivad tähelepanelikult kõike, mida teed, ning sellest oleneb ka su edasine ametialane käekäik. Raha osas peaksid vältima riskide võtmist. Ära võta ilma väga mõjuva põhjuseta laenu ega laena ka teistele raha. Samuti tuleks hoiduda hasartmängudest.

Tervis. Hea oleks lasta oma tervist kontrollida. Kui sul on mõni konkreetne mure, siis külasta kindlasti spetsialisti, kes su hetkeolukorda oskab hinnata. Hea oleks käia ka hambaarsti juures ning miks mitte paluda perearstil teha mõned analüüsid, et veenduda selles, et kõik on korras.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Sind ootab ees midagi väga head. Selleks võib olla nii sügav vastastikune armumine kui ka juba olemasolevas suhtes suurema ühtsustunde ja läheduse leidmine. Praegu on hea aeg plaanida pulmi või perelisa ning teha abieluettepanekut. Õhus on piisavalt kirglikku särinat ja romantikat.

Küllus. Tööalaselt peaks sel kuul saatma edu. Saad teha seda, mis teeb su hingele rõõmu ning pakub tõelist ametialast rahuldust. Samas rahalise poole pealt võib ette tulla ootamatuid takistusi või seisakuid, seega on hea, kui sul on olemas väike tagavara, millest saad katta ootamatuid väljaminekuid.

Tervis. Nüüd oled äärmiselt motiveeritud ja soovid oma tervise eest hoolitseda nii hästi, kui suudad. Praegu on suurepärane aeg selleks, et vabaneda halbadest harjumustest või alustada tervislikuma elustiiliga. Väga oluline on liikumine värskes õhus ja füüsiline aktiivsus. Pead ainult jälgima, et sa sellega üle ei pingutaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Armuasjades ootavad ees keerulised ajad. Nüüd võid tunda, et soovid oma paarisuhtes midagi muuta või lausa sellest välja astuda. Vastakad tunded panevad sind pead murdma selle üle, mida sa üldse tunned või armastuse osas elult ootad. Kõige mõistlikum oleks pidada maha üks selgitav ja rahulik vestlus partneriga ning anda endale aega, et saada selgust oma tunnetes. Kui oled vallaline, siis nüüd ei ole hea aeg alustada uut suhet, sest sinu tunded on muutlikud ning võid avastada, et see, mis ühel päeval tundus parim, ei sobi teisel päeval enam üldse.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas kuuled häid uudiseid. Nüüd võid tunda end oma ametikohal kindlalt ja hinnatuna. Võid puutuda kokku inimestega, kellest saavad tulevikus sinu töökaaslased või koostööpartnerid, seega näita end parimast küljest ja ole avatud meelega.

Tervis. Nüüd pead praktiseerima kohalolu. On väga oluline, et sa oleks oma mõtete ja hingega just nende asjade juures, mida teed. Praegu on tähelepanelikkus sinu heaolu aluseks. Hajameelsusest ja oma keha mitte kuulamisest võivad väga kergesti tekkida nii seedehäired, stressist tingitud probleemid kui ka vigastused.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Oled hetkel rohkem keskendunud iseendale püstitatud eesmärkide täitmisele kui oma südamehääle järgimisele. Sul on kindlad kriteeriumid, mis peavad suhtes täidetud olema ja mida partnerilt ootad. Nüüd on aga aeg prioriteedid üle vaadata. Võid avastada, et see, mille osas arvasid, et on parim ja ainuõige, ei olegi seda. Kaalutleva mõistuse asemel tasuks asju tunnetada armastava südamega.

Küllus. Töö- ja rahaasjad võivad tekitada pisut stressi. Tunnetad, et sinu ümber on konkurendid ning ka rahaline olukord võib muutuda veidi ebastabiilseks. Ära mine segaste energiatega kaasa, vaid anna oma parim ja pühendu sellele, mida teed. Kui suudad jääda rahulikuks, ei ohusta sind keegi ega miski.

Tervis. Energiatase peaks nüüd olema kõrgel ning see annab uut indu, et enda vaimse ja füüsilise heaoluga tegeleda. Praegu sobivad sulle eelkõige rahulikud tehnikad, mis lasevad kehal kohaneda ja harjuda. Proovi meditatsiooni ja joogat või mine lihtsalt jalutama. Tunneta oma keha ja jälgi emotsioone.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Sinu armuelule teeb head see, kui raputad end rutiinist lahti ja teed midagi sellist, millest oled ehk vaid unistanud. Kui oled suhtes, siis otsi võimalusi koos kaaslasega midagi põnevat ette võtta, minge reisile või seiklema, proovige mõnd uut harrastust või pange end milleski proovile. Kõik, mis tekitab elevust ja pisut ka ebakindlust, tuleb kasuks, sest see aitab näha elu uue nurga alt ning toob värskust.Vallalised peaksid nüüd samuti rohkem kodust väljas käima, sõprade ja tuttavatega suhtlema ning miks mitte ka reisima, sest armastus jõuab nüüd sinuni just läbi põnevate tegevuste.

Küllus. Kui töötad loomingulisel alal, siis toob käesolev kuu häid uudiseid. Sinu mõte lendab kõrgelt ning fantaasiast puudust ei tule. Kui aga su elukutse eeldab pigem loogilist mõtlemist ja matemaatilist täpsust, siis võid tunda, et asjad ei laabu nii hästi, kui soovid. Raha osas peaksid olema väga tähelepanelik ja investeerima või suuremaid väljaminekuid tegema vaid siis, kui oled teinud ära väga korraliku eeltöö või konsulteerinud spetsialistiga.

Tervis. Nüüd kipud oma heaolu osas muretsema ning kohati isegi liiga palju. Kui sul on reaalseid kaebusi, siis ära oota, vaid pöördu spetsialisti poole. Kui aga mõistad tegelikult ka ise, et mõtled asju hullemaks, kui need on, siis proovi praktiseerida meelerahu harjutusi, mis laseksid sul lõõgastuda ja elu pisut rahulikumalt võtta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Kui oled vallaline ning unistad kellegi imelisega kohtumisest, siis sel kuul pead oma väljakujunenud harjumusi muutma. Külasta kohti, kus varem pole käinud, reisi, suhtle uute inimestega. Kui oled suhtes, siis nüüd võid seista silmitsi faktiga, et armastus ei ole ainult kirg ja romantika, vaid hõlmab ka kohustusi ja kohati rutiinset igapäevaelu. Sinu ülesandeks on leida selles tasakaal ja ilu, mis hoiaks suhte toimimas ja armuleegi särisemas.

Küllus. Raha osas ootab ees üsna positiivne kuu ning sissetulekud on head ainult tänu su enda pingutamisele ja panustamisele. Võid enda üle tõeliselt uhke olla. Töö laabub samuti ladusalt ja ilma takistusteta, kuid selle kõige juures tasub hoida meeles tänulikkust. Mitte midagi, ammugi mitte edu, ei tohiks võtta iseenesestmõistetavalt. Hinda seda, mis sul on.

Tervis. Sinu keha vajab nüüd positiivset läbiraputamist ja uue energia ammutamist. Leia endale põnevaid, mõnusaid ja kaasakiskuvaid tegevusi looduses. Luba endale huvitavaid maitseelamusi ja paku kehale väljakutseid kas mõne uue spordiala näol või mine spaasse, massaaži või mõnda kosutavasse teraapiasse.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade käik pöördub paremuse poole. Suudad lihtsalt saada üle kõigest, mis sind varasemalt häirinud on. Nüüd leiad partneriga kergelt ühise keele ning suudate koos vastu võtta olulisi otsuseid. Kui oled vallaline, siis võid sattuda kohe mitme kallimakandidaadi huviorbiiti. See tõstab su enesehinnangut, kuid seab ka valiku ette. Enne kui midagi otsustad, kaalu hoolega poolt- ja vastuargumente.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas jõuab sinuni uudis, mida oled oodanud. Nüüd avanevad uued uksed, mis pakuvad sulle võimaluse end proovile panna ja oma unistusi täide viima hakata. Eriti hästi laabuvad tööasjad neil, kes on seotud loomingu või kaunite kunstidega. Inspiratsioonist ei tohiks nüüd küll puudust tulla.

Tervis. Sinu jaoks on tähtis, et saaksid piisavalt liikuda. Leia enda jaoks sobiv viis, kuidas iga päev vähemalt pool tundi aktiivselt end liigutada ning soovitavalt tee seda värskes õhus. Kui saad kehas energiad liikuma, siis paraneb ka mõttetöö ja meeleolu ning rahuneb meel.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Armuasjades puutud sel kuul kokku üsna jõuliste muutustega. Kõik arengud ei tundu sulle ehk esialgu kohe positiivsena, sest need raputavad su välja mugavast ja sisseharjunud rutiinist, kuid üsna pea märkad, et liigud tegelikult lähemale sellele, millest oled unistanud. Nüüd on aeg olla avatud, julge ja paindlik. Sinu ellu tulevad põnevad ja suurepärased asjad, lihtsalt pisut teist teed pidi, kui sa ette kujutasid.

Küllus. Tööalaselt ootab ees palju toimetamist ja uusi kohustusi, kuid need ei ole sulle vastumeelsed. Teed tööd hea meelega, sest selle eest saadav tasu rõõmustab sind. Kui oled otsinud tööd või soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd võid saada mõne põneva pakkumise, mis laseb sul tegeleda just sellega, millest oled unistanud.

Tervis. Sel kuul peaksid eelkõige tegelema oma tunnetega. Ära kogu endasse negatiivseid emotsioone ega suru alla ühtegi tunnet. Leia viis, kuidas end turvaliselt ja teadlikult maha laadida, sest sellest sõltub mitte ainult su vaimne heaolu, vaid ka füüsiline tervis.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Südameasjades võib sind tabada kui välk selgest taevast mingi minevikust pärit probleemi ilmumine. See ei ole sinu jaoks midagi uut, oled sellega varemgi pidanud tegelema. See võib olla nii mõni inimene, kelle ilmumine tekitab segaseid tundeid, kui ka mingid uskumused või emotsioonid, mis ei lase sul vabalt ja õnnelikult edasi minna. Igal juhul tuleks nendele julgelt silma vaadata, mitte taas peitu pugeda.

Küllus. Töö- ja rahaasjade hetkeseisule tuleks nüüd hästi realistlikult otsa vaadata. Kui sul on pea kohal mõned vanad võlad või lõpetamata projektid, siis võta end kokku ja leia neile lahendus. Kui jätad olulised asjad oma elus ripakile, hakkavad need pikas perspektiivis sulle probleeme põhjustama.

Tervis. Nüüd peaksid leidma võimaluse suhelda inimestega. Nii selleks, et saaksid ammutada endasse positiivseid emotsioone, kui ka selleks, et leida lahendusi end vaevavatele küsimustele või probleemidele. Sinu ümber on palju armastavaid ja toetavaid kaaslasi, ava ennast ja märka, kui palju lihtsam on sinu elu siis, kui saad oma muresid ja rõõme siiralt jagada.

Kaunist juunikuud!

Seotud