ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Sind ootab ees üsna põnev kuu. Ühelt poolt tunned, et sa ei taha muutusi, vaid hoiad hea meelega kinni kõigest sellest, mis tekitab sinus turvalisustunnet. Olgu selleks siis suhe, töökoht, käitumismuster või mõni muu asi, tänu millele tunned, et kõik on sinu kontrolli all. Teisalt on aga just praegu võimalus viia ellu muutusi. Sulle ei kanta asju küll just kandikul ette, kuid just nüüd avanevad võimalused, mis lasevad sul oma elus teha oluline pööre paremuse suunas. Sinu võimed on tegelikult hetkel suured ning kui võtad enda jaoks vastu otsuse, et soovid midagi muuta, siis saad seda ka ellu viia. Jälgida tasub ka universumi poolt saadetud märke. Ole tähelepanelik ja märka detaile, just tänu sellele saad ka võtta vastu parimaid otsuseid.

Armastuse osas ja suhetes on samuti oluline mitte klammerduda, vaid anda vabadust ja osata vajadusel õigel ajal lahti lasta. See, mis ei toimi, selle peab andma vabaks ning kinkima endale ja oma partnerile võimalus olla õnnelik. Samas on praegu suurepärane aeg, et kohtuda enda jaoks olulise inimesega.

Raha osas võid olla pisut pinges, sest seda kipub alatasa väheks jääma ja kuluma rohkem kui plaanitud. Samas, töö osas võib avaneda uusi võimalusi, mis lasevad sul lisaraha teenida ja pisut oma majanduslikku olukorda parandada.

Tervise osas tasub kuulata oma sisetunnet. Anna endale võimalus puhata, liikuda, süüa kodumaist värsket kraami, lõõgastuda, ammutada endasse looduse energiat. Väga oluline on nüüd see, et sa ei teeks midagi sellist, mis läheb sinu olemusega vastuollu. Mida enam sa end alla surud ja veenad tegema asju, mida tegelikult ei taha, seda enam sa oma vaimu ja ka füüsilist keha kurnad ja stressi viid. On arusaadav, et mõned asjad elus on sellised, mida ei saa muuta. Sel juhul tee enda meelega tööd, et suudaksid need teemad enda jaoks lahti mõelda ja leida uue vaatenurga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Südameasjade osas ootab sind sel kuul ees positiivne impulss, mis tuleb kas juba olemasolevalt kaaslaselt või siis tekib sulle austaja, kelle suhtes ka sina ükskõikne ei ole. Õhkkond on täis romantikat ja rõõmsat elevust ning see paneb sinu südame rõõmustama. Tunned, et oled suhte teema osas lootusrikas ja avad julgelt oma südame armastusele.
Küllus.Töö osas tunned, et praegu viibid olukorras, kus sa ei saa piisaval määral oma oskusi ja andeid rakendada. Kui oskad seda võtta kui mööduvat perioodi, siis suudad seda ka paremini taluda. Usu, et praegused raskused mööduvad peagi ja säilita optimism. Raha läheb kindlasti rohkem välja kui sooviksid, kuid mis teha, sa saad ka selle vastu elamusi ning kogemusi.
Tervis.Peaksid veidi hoogu maha võtma ja lihtsalt laskma oma kehal ja meelel rahuneda. Sinu jaoks on oluline leida sisemine harmoonia, mida ei kõigutaks välised muutused ega teiste arvamus. Kui sinu sisemaailm on stabiilne, siis on ka tervis hea.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Südameasjade osas kipud sel kuul kogema pigem selliseid emotsioone, mis panevad sind mõtlema, kas oled ikka õigel teel. Sa tunned, et kohati tõmbud kaitseasendisse ja võtad kõike liigagi isiklikult. Kuna minevikus oled saanud nii mõnegi negatiivse kogemuse osaliseks, siis tunned ka nüüd alateadlikult hirmu, et asjad võivad halvasti lõppeda. Parim, mida teha saad, on avada oma süda ja tunnistada ausalt oma kõhklusi. Vaid nii saavad need kaduda.

Küllus. Tööalaselt ootavab sind ees muudatus. Sa puutud kas kokku uute ülesannetega, lähed komandeeringusse või saad sootuks teenitud puhkust nautida. Igal juhul saab see kuu sinu jaoks olema tavapärasest rutiinist välja murdmise ja uute ideede kogumise aeg. Rahaasjade osas peaks sind ees ootama hea aeg, saad kas lisatulu või mõne pakkumise, mis võimaldab hästi teenida.

Tervis. Pead nüüd olema tähelepanelik. Kui sul on mõni tervisehäda, siis tasub selle põhjuseid otsida oma emotsionaalse tasakaalu puudumisest. Kas sa ehk surud mõnd tunnet alla või vajad lihtsalt rohkem armastust ja tähelepanu? Mõtle järgi, ehk saad mõne emotsionaalse probleemi lahendamisega ka oma tervise korda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Jõuad nüüd faasi, kus sinu omavaheline lähedus partneriga suureneb. Toimuvad arengud, mis viivad sind lähemale sinu unistuste suhtele. Suudad hoida kire ja romantika oma elus tähtsal kohal ning samuti oled nüüd avatum ning ei karda ausalt ja avatult oma sügavamaid tundeid välja näidata. Võid plaanida ka suhtealaseid suuri muutusi nagu seda on abiellumine, perelisa või kallimaga kokku kolimine.

Küllus. Tööalaselt ootavad sind ees jõulised muudatused paremuse poole. Sa oled haaranud härjal sarvist ning oled suutnud motiveerida ka end ümbritsevaid, et koos ühise eesmärgi suunas liikuda. Sa ehitad praegu endale kindlat vundamenti, mis tagab sulle hea hüppelaua tulevikuks. Ka sissetulekute osas ei saa sa praegu kurta.

Tervis. Pead sel kuul enda vastu hästi hooliv ja õrn olema. Kuula oma keha suurima tähelepanelikkusega, sest nii saad sa tegutseda juba esimeste terviseprobleemi märkide ilmnedes. Katsu vältida ka stressi ja ülekoormust, sest piisav puhkus on sulle praegu väga oluline.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Südameasjade osas on sind sel kuul ootamas head ajad. Oled avatud meelega ning see viib sind uute sütitavate elamusteni, mis paneb sinu meeltes möllama kire. Lased end kergesti vaimustada ja lähed ahvatleva mänguga kaasa, kuid säilitad seejuures täie teadlikkuse oma olukorrast. Sa oskad nautida ja tunnetad oma piire väga täpselt – suudad peatuda enne, kui asjad lähevad sinu jaoks kontrolli alt ära.
Küllus.Töö osas tõotab tulla vaikne, kuid samas stabiilne kuu. Suuri muutusi, mis sinu elukorralduse sassi lööksid, ei ole ette näha. Pigem toimetad igapäevaste tööülesannete kallal ning hindad turvalisust, mida sulle pakutakse.
Tervis.Nüüd tuleks kasuks, kui sul oleks oma kindel rituaal, mida järgid. See tagaks sulle hea enesetunde ja teadmise, et hoolitsed oma keha ja vaimu eest. Leia enda jaoks sobiv tervise eest hoolitsemise viis ning järgi seda – sinu keha tänab sind selle eest.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Südameasjade osas vaevavad sind kahtlused ja hirm. Piinad end muremõtetega ja tunned hirmu selle ees, et sinu suhe ei ole nii kindel kui võiks. Enamasti ei ole sinu kartustel alust ning kipud pigem üle muretsema ja asjatult oma närvirakke kulutama. Kui sinu suhe põhineb aususel, armastusel ja üksteisemõistmisel, siis ei ole sul vaja mitte midagi karta ja võid öösiti rahulikult magada, mitte muremõtteid mõelda.

Küllus. Tööasjades on saabumas ebakindlamad ajad. Tunned, et asjad ei ole päriselt nii nagu sa sooviksid ning samas sa ka ei tea, mida peaksid tegema, et olukorda parandada. Kõige parem on, kui vaatad oma võimalused hästi realistliku pilguga üle ja teed siis sammhaaval vajalikud muutused. Kipud ka oma rahaasjade osas praegu pisut pinges olema. Vaata oma kulud ja tulud üle, et saada realistlik ülevaade ja vähendada oma hirme.

Tervis. Enese eest hoolitsemise võtad nüüd uue hooga käsile. See ei tähenda, et hakkad iga päev jõusaalis rassima, pigem seda, et kuulad oma keha soove ja annad talle vajalikul määral koormust ja puhkust, toitud tervislikult ja lubad endale mõne lõõgastava teraapia või massaažisessiooni.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas ootab sind kuu, kus oled romatiliselt meelestatud ning unistad õnnest ja harmooniast. Sinu jaoks on väga olulised ühised ettevõtmised, vastastikune toetus ja teineteisemõistmine. Igasugused õnneotsijad ei huvita sind hetkel sugugi ning pealiskaudsete suhetega sa oma aega ei raiska. Oled nõus pigem ootama kui, et kingid oma südame kellelegi, kes ei ole see õige.

Küllus. Tööasjades ootavad sind ees uued olud ja pakkumised, mis viivad sind kokku põnevate inimeste ja olukordadega. Võid ka leida lisatööd või sootuks töökohta vahetada. Igal juhul on praegused muutused sulle tööalaselt kasulikud ja sillutavad teed tulevikuks.

Tervis. Oled täis energiat, elurõõmu ja tahet enda eest hoolitseda. Kui sind oli varasemalt vaevanud mõni tervisehäda, siis nüüd peaksid ka kõik vanad probleemid leevenduma.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Südameasjade osas oled praegu väga praktiliselt meelestatud. Sa teed täpselt seda, mida vajad, et sinu ellu tuleks just selline suhe nagu igatsed. Kui sul on juba kallim olemas, siis asud ellu viima praktilisi samme, et oma suhet parandada. Sa ei pelga ka keerulisi jutuajamisi, sest tead, et mida selgem on õhk, seda parem on see suhte tulevikule.
Küllus.Tööalaselt on sind ees ootamas väga hea kuu. Sa oled teinud eelnevalt õigeid valikuid ja nüüd ootab sind ees suur hüpe edasi. Oled kindlustanud oma tuleviku ja liigud uute väljakutsete poole. Elu on sind kokku viinud suurepäraste inimestega, kellega koos ja tänu kellele saad oma andeid täielikult rakendada.
Tervis.On oodata liikumist paremuse suunas. Sinu jaoks on hästi oluline vaimne tasakaal, rõõmus meel ja stabiilsus. Kui tunned end emotsionaalselt hästi, siis ei kipu ka tervisemured kimbutama tulema. Leia enda jaoks tehnikad, mida saad regulaarselt praktiseerida, et hoida oma vaim ja keha harmoonias.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Suhete osas on sul sel kuul oodata võimalust, mis kutsub sind seiklema. Sulle tehakse ettepanek, mis võib muuta sinu armuelu käiku täielikult. Kui oled vallaline, siis võib sellest alguse saada erutav suveseiklus, millest võib soovi korral välja kasvada ka pikem suhe. Kui oled aga suhtes, siis võiksid koos kallimaga võtta ette midagi sellist, mis teie suhet vürtsitaks ja looks suurema läheduse.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees stabiilne ja suuremate muutusteta aeg. Isegi kui puutud kokku mingite uuendustega, siis on need loomuliku arengu tulemus ning suudad sisse elada peaaegu märkamatult. Suudad oma teadmisi ja kogemusi ära kasutades teha edukaid tehinguid ja sõlmida kasulikke kontakte.

Tervis. Mitte et tervis halb oleks, kuid võiksid nii profülaktika mõttes endale hoolikalt tähelepanu pöörata. Eriliselt on sul praegu näidustatud kõik füüsilised tegevused. Võiksid liikuda looduses, käia massaažis ja tegeleda spordiga. Väga hästi mõjuvad sulle praegu ka puudutused ja kallistused.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas saab olema kirglik ja tunnetest tulvil aeg. Sa oled romantiliselt meeletatud ja ihkad lähedust ning armsama seltskonda. Kui oled vallaline, siis peaksid sa sel kuul tähelepanelik olema, et sa ei kiirustaks oma armuasjade osas ega tormaks suhtesse enne, kui sa pole oma tunnetes täielikult kindel. Võta endale aega, et kuulata oma südame häält ja alles siis tegutse.

Küllus. Tööasjadesse suhtud hetkel pigem hektiliselt. Soovid pigem nautida suve ning sinu mõtted ongi enamasti kõigi muude asjade kui töö juures. Tegeled täpselt nende asjadega, mis juba sinu tähelepanu järele karjuvad. Kuna oled väga osav ja paindlik, siis ei riku sel kuul sinu tööelu sugugi see, et tegeled vaid tulekahjude kustutamisega.

Tervis. Seoses suve saabumisega ja sellest tuleneva rõõmsa meeleoluga suudad hoida oma vaimu värske, nautida enda ümber kõike ilusat ja kogeda uusi emotsioone. Just see ongi see õige asi, mida praegu vajad. Põnevus, rõõm ja positiivsed tunded hoiavad su keha ja meele laitmatult töökorras.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Südameasjade osas ootab sind ees väga selge ja vabastava energiaga kuu. Varasemalt muret valmistanud probleemid saavad lahendatud ning võtad ette ka mõne selgitava vestluse, mis aitab mõlemal osapoolel paremini mõista seda, kus hetkel seistakse ja millised on partneri ootused ja lootused tuleviku osas. Kui oled vallaline, siis kipud praegu partneri valimisel lähtuma pigem mõistuse häälest.
Küllus.Töö osas saad sel kuul kogeda midagi uut. See võib olla lausa uus töökoht, kuid võid kokku puutuda ka kas uute tööülesannetega või mõne kolleegiga, kes hakkab sinu tööelus olulist rolli mängima. Praegu tasub sul tööalaseid kohustusi väga hoolikalt täita, kuna on oht, et midagi võib kahe silma vahele jääda või ununeda.
Tervis.Praegu on oluline, et sa järgiksid kindlat distsipliini oma tervise eest hoolitsemisel. Rahulik ja stabiilne meel on selle aluseks, et keha ei läheks stressi. Kui sul on muresid või probleeme, hakka teadlikult tegelema meditatsiooni, hingamise või joogaga. See parandab sinu vaimset ja füüsilist olukorda tunduvalt.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Südameasjade osas on sind ees ootamas romantilisi unistusi täis kuu. Kas on see suvi või rutiinist välja saamine, kuid midagi on sinu hinge helisema pannud. Sa julged nüüd rohkem avada oma südant ja lasta sinna armastuse puhast energiat. Praegu on soodne aeg nii uue suhte alustamiseks, kui ka juba olemasolevas suhtes kire ja romantika taastamiseks.

Küllus. Tööalaselt oled jõudnud sinu jaoks olulise verstapostini, mis kinnitab sinu positsiooni ning annab juurde kindlustunnet. Sa teed plaane tulevikuks ning võtad endale uued sihid, mida soovid saavutada. Praegu sujuvad sinu tööalased tegemised suurepäraselt ka tänu sinu heale suhtlemisoskusele.

Tervis. Sa oled ennast korralikult kätte võtnud, kontrollid oma liikumist ja toitumist ning samuti hoolitsed oma vaimse tasakaalu eest ja see ongi eelduseks heale tervisele. Jätka samas vaimus, see kulub sulle marjaks ära.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees aeg, mis nõuab õigete valikute tegemist. Sind võivad ahvatleda nii mõnedki võimalused, kuid enne kui tegutsema asud, mõtle järgi, mida see endaga kaasa toob ning kas oled oma soovides tegelikult üldse kindel.

Küllus. Tööalaselt toob alanud periood kaasa teemasid, millega tegelemine ei ole sinu jaoks just kõige kergemate killast. Sa tead, mida sinult oodatakse ning annad oma parima, kuid hinges on sul ometi kahtlused ning süümepiinad. Võta endale hetk, et järgi mõelda ja teha tulevikuks plaane, mis lähtuvad sinu südamehäälest.

Tervis. Oled hakanud teadlikult jälgima oma eluviise ja harjumusi. Hiljuti sisse viidud rutiinid mõjuvad sulle positiivselt ning see paneb sind sisemiselt rõõmustama. Jätka samamoodi, ära mine oma keha ja meele soovidega vastuollu ja nii saad ka tulevikus nautida head enesetunnet ja suurepärast tervist.

Põnevat juulikuud!

Loe lisaks: Üleminek uude ajastusse: viisid, kuidas tõsta end kõrgemasse sagedusse

7 parimat eeterlikku õli ärevuse ja stressi leevendamiseks

Taassünd | Kõik karmavõlad pole halvad

Seotud