ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Juuli toob kaasa palju arenguid ja muutusi. Sel kuu on oluline endale meenutada, et kõik, mida teed, loob ja kujundab sinu karmat. Selleks, et saaksid oma eluteel liikuda ilma kahetsustundeta ja kerge südamega, pead sa alati enda vastu ausaks jääma. See ei pruugi olla alati kerge, sest nii pead sa ka negatiivsete tunnetega ja ebameeldivate emotsioonidega aegajalt silmitsi seisma. See kõik on aga vajalik, kui soovid tõesti kasvada, areneda ja tugevamaks saada. Sinu hing ei karda elu väljakutsetega tegeleda, see on sinu mõistus, mis kipub tihtipeale vabandusi või ettekäändeid välja mõtlema. Seda loomulikult selleks, et sind säästa kurnavatest kogemustest. Kuid nagu me kõik teame, siis imed juhtuvad ainult väljaspool mugavustsooni!

Suhete osas on oodata kuud, kus pead enda jaoks selgeks tegema, kas need inimesed, kes sinu elus hetkel on, on ikka õiged ja sobivad. Kui oled oma hetkeolukorraga rahul, siis ära unusta seda ka välja näidata. Ära kunagi võta oma kalleid lähedasi iseenesest mõistetavana. Me kõik vajame häid sõnu, tunnustust ja siirast tähelepanu. Sel kuul on võimalik, et välja ilmub ka mõni minevikust pärit austaja, kes soovib sinuga taas suhteid üles soojendada. Mõtle enne hoolega järele, kas seda ikka tasub teha. Praegu on ka aeg, kus paljud suhted, mis nö vinduvad ja enam ammu ei tööta, lõppevad. Peale suhte lõpetamist tuleb endale alati aega anda, et vanast suhtest ka energeetiliselt väljuda. See laseb hingel sõlmida lahtised otsad ja rahus edasi liikuda.

Töö- ja rahaasju peaksid sel kuul võtma rahulikult. Kui kõik ei lähe kohe päris nii nagu sa ootasid, siis ära heida meelt. Praegu võibki ette tulla viivitusi ja edasilükkumisi, kuid see ei tähenda, et sa ei saaks endale seatud eesmärke saavutada. Oluline on leida tasakaal oma soovide ja välismaailma võimaluste vahel. Suuremaid väljaminekuid võiks pigem hetkel vältida. Kui see pole aga võimalik ja mõni tehing on juba kindel ja ootel, siis tasub enne kusagile alla kirjutamist teha korralik taustakontrolli ja veenduda, et raha saab ikka õigesse kohta paigutatud.

Tervise seisukohast on kõige olulisem hetkes olemise oskus ja tasakaal elu erinevate valdkondade vahel. Suvel kipub tegemisi ja toimetamisi olema palju, lisaks on kõiksugu üritused, küllakutsed, töö ja kodused toimetamised. Võta selle kõige juures endale teadlikult aega, et oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Olgu see kasvõi pikk õhtune jalutuskäik ja raamatu lugemine. Leia igas päevas pisut aega, mille saad vaid iseendale pühendada.

Imelist juulit!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Suhete osas avanevad sulle nüüd uued võimalused ja õppetunnid. Seda nii siis, kui oled vallaline, kui ka siis, kui oled juba suhtes. Need võimalused on seotud sellega, et sinu teele saadetakse just neid inimesi ja sündmusi, mis lasevad sul tunnetada, kas sinu armuelu on liikumas õiges suunas. Sellest võivad välja kasvada nii positiived, kui ka konfliktsed olukorrad. Kuid mõlemal juhul jõuad sa lõpuks parema suhteni.
Küllus.Tööasjades oled oodanud juba pikka aega edu saavutamist ja seda, et sinu panustamist ja tööd märgataks. Nüüd on väga hea aeg selleks, et võiksid saada tunnustuse osaliseks, mille vääriline sa oled. Ära pelga oma arvamusi välja öelda ning tähelepanu keskpunkti tõusta. Rahaline olukord on pigem hea, kuid peaksid oma kulutustel silma peal hoidma. Raha kipub praegu suure hooga välja voolama.
Tervis.Oled teinud endale suurepärased plaanid, mida oled ka jõudsasti järgima asunud. Katsu nüüd oma kavast kenasti kinni pidada ning lisaks ka veel piisavalt ööund ja stressivabasid mõtteid lisada ning sinu tervis peaks olema lausa suurepärane. Sa oled sisemiselt tugev ning suudad tegelikult ka lausa mõttejõul oma tervise seisukorda muuta.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Südameasjadega seotud teemad vajavad sel kuul tõsisist ülevaatamist. Sa peaksid ennekõike iseendale selgeks tegema, mida sinu süda soovib, kas sinu partener suudab vastata sinu ootustele ja kas sa ise suudad pakkuda seda, mida sinult soovitakse. Kui sinu suhe on pikalt vindunud ja sa oled oma kallimaga koos pelgalt sellepärast, et sa kardad muutusi või üksi jäämist, siis võta veidi aeg maha. Tee oma armuasjades inventuur ja veendu, et järgid ikka oma südame häält.
Küllus.Praegu on sinu töö- ja rahaasjades valitsemas tasakaal. Rahalisi väljaminekuid on, kuid samas on ka küllaldaselt võimalusi raha teenimiseks. Tööga on samamoodi – sul on küll kohustused, kuid ometi saad oskusliku planeerimisega võimaldada endale ka piisavalt puhkust ja vaheldust rutiinile.
Tervis.Praegu on sinu vaimujõud väga tugev. Seega, kui oled enda eest hoolitsemise pisut unarusse jätnud või oled soovinud mõnest halvast harjumusest vabaneda, siis asu nüüd tegutsema. Suudad saavutada väga häid tulemusi.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Armastus.Südameasjade osas ootavad sind nüüd ees head ajad. Tead ise täpselt, mida soovid suhtelt saada ning tegutsed ka selle nimel, et soovitut ellu viia. Praegu on väga hea aeg selleks, et kohata kedagi uut, kellega tunned vastastikku tugevaid tundeid ja soovi koos olla. Ole valmis positiivseteks üllatusteks, mis elu sulle nüüd saadab. Kui oled koos kindla partnerida, siis just nüüd tekib soov oma suhet tugevdada või viia see uuele tasandile just läheduse osas.
Küllus.Töö- ja rahaasjad ei laabu sel kuul ehk kõige ladusamalt, sest aegajalt tuleb sul tegeleda arusaamatuste lahendamisega või siis ootamatute takistustega, millele pead oma aega ja energiat kulutama. Kui aga oled piisavalt praktiline ja vaatad esilekerkivatele probleemidele julgelt otsa, et neid võmalusel kohe lahendada, siis pikemas plaanis suudad asjad taas joonele saada.
Tervis.Enesetunde üle ei saa sa sel kuul küll kurta. Praegu on hea aeg selleks, et katsetada, millised tervise eest hoolitsemise nipid sinu kehale ja vaimule kõige paremini sobivad ning luua selle pinnalt endale pikaajalisemad heaolu tagavad traditsioonid. Hea aeg on endale sobivate ravimtaimede kogumiseks ning värskes õhus patareide laadimiseks.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Südameasjade osas ootab sind ees kuu, kus on võimalik lahendada kõik probleemid, mis sind on seoses suhte või oma armueluga kimbutanud. Nüüd aitab universum sind sellega, et saadab sulle märke, mis aitavad sul enda sisetunnet usaldada ja teha õigeid valikuid. Saad liikuda tervema, õnnelikuma ja rahuldust pakkuvama suhte juurde.
Küllus.Töö- ja rahaasjades peaks olema üsna silmiavav aeg. Kui varem olid sul mõned kõhklused, kas oled tegemas õigeid asju või kas sinu energia läheb õigesse kohta, siis nüüd saabub selles vallas selgus. Saad lõpuks näha, mis tee on sulle parim ja kuidas saaksid kõige edukamalt saavutada neid tulemusi, millest unistad.
Tervis.Leiad endas nüüd uut energiat ja motivatsiooni, mis sinu enesetunnet parandab ning keha ja meele harmooniat suurendab. Pea alati silmas mõõdukust, sest praegu on oht, et liigse tormakuse või enese tagantsundimise käigus võivad tekkida pisemat sorti vigastused. Ole tähelepanelik ja kuula oma keha, siis väldid ka terviseprobleemide teket.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Südameasjade osas on saabunud kuu, mis avab su silmad. Sa oled armunud ning seejuures võid oma armastuse objekti näha ilusamana, paremana ja osavamana kui ta tegelikkuses on. See ei tähenda, et sa pettud, pigem tõmbab praegune aeg sind tagasi argipäeva ning sa näed asju realistlikult, mitte läbi ulmeliste unistuste.
Küllus.Tööalaselt võid tunda, et oled millegi tõttu jõudnud madalseisu. Kas on asi selles, et oled sattunud rutiini ja vajad lihtsalt vaheldust või siis ei ole sa rahul oma töötingimustega. Igal juhul peaksid rahulikult üle vaatama, mida saaksid parandada, et sinu motivatsioon tagasi tuleks ja silmad taas särama lööks. Rahaliselt ei ole ehk kõige kergem kuu ning peaksid otsima võimalusi kokkuhoiuks või lisaraha teenimiseks.
Tervis.Kui oled enda eest korralikult hoolitsenud, piisavalt liikunud, tervislikult toitunud ja positiivselt mõelnud, siis saad nautida head vaimset ja füüsilist heaolu. Kui sa aga pole oma hetkeolukorraga rahul, siis mõtle järgi, mida saaksid muuta või parandada, et tuleviku mõttes enda jaoks paremat enesetunnet luua.
Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Armastus.Praegune aeg on ühelt poolt põnev, teiselt poolt aga sinu jaoks segadust tekitav. Sul võib olla rohkem kui üks kandidaat, kes sinu südamesse teed rajada soovib. Selleks, et oma tunnetes ja armuelus selgust saada, peaksid sa olema võimalikult konkreetne selles osa, mida sa oma kallimalt ootad ja lubama oma südamel valiku tegemisel kõvahäälselt oma arvamust avaldada.
Küllus.Nüüd on hea aeg selleks, et oma tulevikku planeerida. Tee plaane, visualiseeri, unista ja pane paika oma edasised sammud. Just nüüd mulda pandud seeme läheb jõudsalt idanema ning praegu alustatud projekt toob kaasa nii tööalaseid arenemisvõimalusi kui ka majanduslikku kasu.
Tervis.Kui sind on vaevanud mõni tervisemure, siis nüüd peaksid sa suutma sellest vabaneda. Sul on suur sisemine jõud, mis aitab sul ületada hirmud, kompleksid ja blokeeringud, mis on kaasa toonud terviseprobleeme. Võid oma heaolu parandamiseks ka mõnda looduslikku teraapiavormi kasutada, sest kõik leebed ja toniseerivad turgutused tulevad sulle ainult kasuks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Suhete osas peaksid praegu vaatama, et keegi naisterahvas ei tuleks su eest asju otsustama. On oht, et keegi naisterahvas, olgu see ema, sõbranna või töökaaslane, kipub liiga entusiastlikult sinu armuelu eest hoolitsemist enda kätte võtma. Teiste soovitused on küll vahel head ja teretulnud, kui otsustamine lase teha ikka enda südamel.
Küllus.Nüüd võid tunda, et oled kas oma tööst tüdinud ja vajad puhkust või soovid lausa töökohta vahetada. See ei ole aga nii lihtne. Mõtle enda jaoks läbi, mida saad ja tahad edasi teha. Ehk oled sa lihtsalt rutiini sattunud ja vajad väikest aja maha võtmist. Raha kulutamise osas tasuks praegu pigem kokkuhoidlik olla, kuna kipud oma finantsvõimekust pisut üle hindama.
Tervis.Sinu heaolule mõjub praegu kõige paremini tavakeskkonnast väljumine, lõõgastumine ja tasakaalu saavutamine vaimses ja füüsilises kehas. Pead taas leidma endas rahu. Just suur sisemine rahu ja kindlus on need, mis hoiavad sid tervena ja elujõulisena.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Südameasjade osas ootab sind ees suhe, kus mees- ja naisenergia saavad olema perfektselt tasakaalus. Saad nautida harmooniat ja tunda end armastatuna. Kui oled veel vallaline ja alles ootad oma ellu kedagi, kes paneks su südame kiiremini põksuma, siis nüüd on suur võimalus selleks, et romantika saabub sinu ellu justkui üleöö ning võtab su elu üle vägagi võimust.
Küllus.Tööalaselt oled edukas ning saad igapäevaselt ka näha oma töö vilju. Ära lase sellel end laisaks muuta ning ära anna järgi soovile loorberitele puhkama jääda. Jätka samas vaimus ja alles siis sa näed, kuhu võid tõeliselt välja jõuda. Rahaliselt ootab sind ees kuu, kus tehtud tööle järgneb korralik palk. Kui teed tööd ja näed vaeva, siis kurta sa küll ei saa.
Tervis.Enesetunne ei pruugi küll kehv olla, kuid peaksid ikkagi enda heaolule rohkem tähelepanu hakkama pöörama. Tunned, et teed enda jaoks piisavalt, kuid kas see on ikka see, mida su keha ja vaim vajab? Võta hetk, et mõelda, kas ehk vajad senisest erinevaid võtteid enda eest hoolitsemises.
Ambur (23. november – 21.detsember)
Armastus.Südameasjade osas pakub juuli sulle väga head ja viljakat aega. Sul on võimalus nii elu armastusega kohtuda kui ka juba olemasolevas suhtes taas kirg sütitada. Sinu sisemine tuli põleb jõulise ja heleda leegiga ning sinu seksuaalsus pulbitseb.
Küllus.Töid ja tegemisi on palju ning uued projektid ja ülesanded asetavad su õlgadele suure koormuse. Leia endale võimalus lõõgastumiseks, mis lülitaks sind töövälisel ajal täiesti teisele lainele. Nii lased oma mõistusel puhata ning väldid tüdimust. Vastasel juhul võid kogeda väsimust ja lausa läbipõlemist. Rahaasjade osas peaksid hoidma pigem madalat profiili ja võimalust tuleviku tarbeks midagi säästa.
Tervis.Võid tunda oma tervise seisukorra osas rahulolematust. Olgu su mured seotud füüsilise või vaimse olukorraga, ikkagi tasuks sul pöörata pilk minevikku ja uurida, mis võib olla sinu olukorra algpõhjuseks. Kui saad põhjuse teada, saad hakata ka selle lahendamisega tegelema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Praegu pakub elu sulle imelisi ja isegi pisut müstilisi kogemusi armastuse vallas. Oled heas ühenduses oma südame ja hingega ning tunnetad selgelt, mid vajad oma ellu. Sa ei karda küsida elult seda, mis sind õnnelikuks teeb. See on ka õige, sest vaid nii saad sa oma unistusteni jõuda.
Küllus.Töö toob sinu ellu nüüd rohkesti väljakutseid ja põnevust. Saad ülesandeid, mis lisaks sellele, et nad su ellu uudsust toovad, pakuvad ka suurenenud sissetulekut. Seega, sul peaks olema rahul olemiseks küllaldaselt põhjust.
Tervis.Sa pead mõistma, et kui soovid oma vaimsesse või füüsilisse heaolusse tuua muutusi, mis oleksid püsivad ja tõesti edendaksid sinu enesetunnet, siis pead ka olema nõus tegema nö ohverdusi. Ehk pead sa loobuma millesti ebatervislikust, mis kahjustab sinu heaolu? Ehk on sinu elus mõni läbitöötamata tunne, mis sind mõjutab või halb suhe? Mõte järele, mida saaksid muuta ja asu tegutsema.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Südameasjade osas ootavad sind ees pisut keerukad ajad. Võid tunda end ebakindlalt ning sinu teele võivad saabuda valikud, mis ei ole sugugi kergete killast. Oled ka üsna tundlik ning võid võtta asju liiga isiklikult, mis omakorda võib tekitada konfliktiohtlikke olukordi. Katsu enne paar korda rahulikult sisse ja välja hingata ja reageeri alles siis.
Küllus.Tööasjades oled oodanud juba pikka aega edu saavutamist ja seda, et sinu panustamist ja tööd märgataks. Nüüd on väga hea aeg selleks, et võiksid saada tunnustuse osaliseks, mille vääriline sa oled. Ära pelga oma arvamusi välja öelda ning tähelepanu keskpunkti tõusta. Ka rahaasjad liiguvad tasapisi ülesmäge, sulle tehakse pakkumine, mis tõotab tuua rahalist kasu.
Tervis.Nüüd on väga oluline, et sa pööraksid enda tervise eest hoolitsemisele suurt tähelepanu. Leia endale liikumisviis, mida naudid, korrigeeri oma toiduvalikut ja tegele mõne meelepraktikaga. Just praegu vajad sa palju rahu, lõõgastumist ja harmooniat.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Armastus.Südameasjade osas on sind nüüd ootamas pöördelised ajad. Ole valmis muutusteks, suurte seikluste alguseks ning selleks, et sind võivad tabada tunded, milliseid sa pole varem kunagi tundnud. Seda kõike, mis sind nüüd ees ootab, on päris palju. Seega, katsu mitte kaotada pead ja reaalsustaju.
Küllus.Nüüd tasub mõelda pikaajalistele plaanidele seosest töö ja rahaga. On hea aeg valida välja viis, kuidas pisut raha säästa ja tuleviku tarbeks kõrvale panna. Samuti tasuks tööasjad üle vaadata selle pilguga, et kas sind rahuldab sinu praegune tegevus, kas sul on arenguvõimalusi ja kas sind hinnatakse piisavalt.
Tervis.Enda heaolu silmas pidades peaksid võtma endale motoks – “armastus teeb imesid”. Armasta ja hoia ennast ning paku endale just seda, mis sulle rõõmu teeb. Praegu on oluline mitte enda liigselt tagant piitsutada, vaid nautida ja ka lihtsalt logeleda, kui sinu süda seda ihkab.
Loe lisaks:Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid
Just nende nelja sodiaagimärgi esindajad on kõige kirglikumad ja seksikamad!

Feng shui nipid: need viis lille toovad sinu koju parima energia

Praegu on hea aeg vabaks lasta hirmud ja valud, mis sind takistavad elamast täiel rinnal

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.