ALKEEMIA TAROSKOOP. Hoia oma meel avatud, sest nüüd on sul võimalik kohtuda oma hingesugulasega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.04 – 30.04

Nädala üldist nägu kujundavad täht ja karikate kaks. Sel nädalal on esiplaanil suhetega seonduvad teemad. Varasemad ebakõlad ja takistused saavad eemaldatud ning suhetes valitseb harmoonia ja üksteisemõistmine. Praegu on eriliselt põnev aeg just romantiliste suhete vallas – universum juhatab sinu teele inimese, kellega sind seob hingesugulus või tekib esimesest silmapilgust algav tugev armastus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab kuu. Nüüd kerkivad sinu jaoks esile elu varjatumad pooled. Puutud kokku küsimustega, mis tekitavad sinus vastakaid emotsioone ning alateadvusest võivad esile kerkida hirmud, mida oled püüdnud alla suruda. Usalda eelkõige oma intuitsiooni ning võta oma hirmudega tegelemine päevakorda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd on sinu ellu oodata värskeid tuuli. Eriti head uudised peaksid sind ees ootama armuasjades. Oled tundlik, intuitiivne ja julged oma emotsioone kartmatult väljendada. See loob soodsa pinnase ka uute suhte tekkimiseks või juba olemasoleva suhte parandamiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled nüüd enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liiga palju teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Tunned puudust energiast ja elurõõmust. Sa saad küll oma asjadega hakkama, oled kohusetundlik ja püüdlik, kuid sisemiselt tunned, et vajad puhkust ja vaheldust. Kuula oma keha, sea end julgelt esiplaanile ning võta endale teadlikult aega, et rutiinist välja murda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Nüüd kerkivad meelde mälestused minevikust, võid tunda end nostalgilisena ning kohata ka mõnd vana tuttavat, kellega pole enam ammu kokku sattunud. Oled emotsionaalne ja kohati ka sentimentaalne. Lase julgelt oma tunded valla, sest just lapseliku aususe ja siirusega jõuad praegu kõige paremini edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd võivad sinu elus taas esile kerkida teemad, mis on sulle ka varasemalt muret valmistanud. Ära ignoreeri ega suru neid probleeme alla, vaid ole julge, vaata neile otsa ja lahenda need ära. Vaid nii saad vabaks mineviku taagast ja luukeredest oma kapis.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Sind ootavad ees sündmused, mis aitavad sul endast paremini teadvele saada, õpid tundma oma piire ja võtma vastutust oma tegude eest. Sa kuulad teadlikult oma sisehäält ja näed selle reaalseid tulemusi. See omakorda tugevdab sinu eneseusku. Hea aeg on ka suhete osas, seda nii tööalaste kui isiklikumat laadi suhete mõttes.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Õnn, mida oled otsinud on juba käeulatuses. Oled liikunud suunas, mis viib sind lähemale sellele, mis sinu südant rõõmustab. Nüüd ootavad sind ees head perekondlikud suhted, toredad läbikäimised sõpradega ja ka tööelu paistab toovat sinuni positiivseid võimalusi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Sind ootab ees viljakas periood ja seda mitmes mõttes. Tunned soovi oma loomingulist poolt väljendada, teiste eest hoolitseda ja luua enda ümber ilu ja harmooniat. Väga tõenäoline on ka, et just nüüd saabuvad sinu ellu uued algused – kohtud tulevase kallimaga, saad unistuste tööpakkumise või annab saabuv perelisa endast märku.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud