ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Armastus. Tunned end sel kuul ebakindlalt. Kipud oma südameasjade pärast muretsema rohkem kui vaja, sest kusagilt alateadvuse soppidest kerkivad välja lahendamata teemad, mis ikka ja jälle sind endasse tõmbavad. Oled sa suhtes või vallaline, mõlemal juhul peaksid lõpetama ülemõtlemise. Suhted on palju paremad, kui sa ei eelda teiselt poolelt […]

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Tunned end sel kuul ebakindlalt. Kipud oma südameasjade pärast muretsema rohkem kui vaja, sest kusagilt alateadvuse soppidest kerkivad välja lahendamata teemad, mis ikka ja jälle sind endasse tõmbavad. Oled sa suhtes või vallaline, mõlemal juhul peaksid lõpetama ülemõtlemise. Suhted on palju paremad, kui sa ei eelda teiselt poolelt midagi, vaid ütled oma soovid välja või räägid oma hirmudest. Kui oled vallaline, siis nüüd alanud suhtes peaksid edasi liikuma pigem tasa ja targu.

Küllus. Praegu pead oma elu maiste teemade osas keskenduma tänulikkuse praktiseerimisele. Kõik ehk ei liigu edasi nii sujuvalt ja kiiresti, kui sa sooviksid, ning ainus viis, kuidas saad oma motivatsiooni siiski üleval hoida, on suunata oma tähelepanu neile asjadele, millega oled rahul.

Tervis. Sa hoiad endas vanu teemasid, mis ei lase su meelt vabaks. Katsu vaevavatele küsimustele leida lahendused või õpi oma meelt rahustama, sest pidev pinge mõjub lõpuks tervisele. Ja mitte hästi. Proovi mediteerimist või positiivseid afirmatsioone. Tervendavalt mõjub kõik, mis parandab meeleolu ja toob hingerahu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sinu armuelus on puhumas soodsad tuuled. Nüüd on võimalus oma olemasolevat suhet lähedasemaks muuta ning suurendada teineteisemõistmist ja hoolivust. Kui oled veel vallaline, siis tasub teha elus ruumi sellele, keda ootad. Luba endale rõõmu, naudinguid ja vabadust. Kui su süda oma avatud, jõuab ka armastus sinna.

Küllus. Tööasjades tuleb pisut keerukam periood. Võid tunda muret oma tuleviku ja sissetulekute pärast. On oht sattuda illusioonide petlikku lõksu. Et vältida sekeldusi, püstita oma ootused vastavalt sellele, mida suudad saavutada. Samuti tasub olla hoolikas ja korrektne, väga lihtsalt võivad tekkida vead ning seetõttu võivad nii mõnedki lootustandvad tehingud ära jääda.

Tervis. Nüüd pead olema pisut tähelepanelikum oma tervise suhtes. Külge võivad hakata nii külmetushaigused kui võid end ka suhteliselt ohututes olukordades tahtmatult vigastada. Kui tervisehäda märku annab, suhtu sellesse täie tõsidusega ning anna endale aega ja rahu täielikuks taastumiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Suhteteemad on sel kuul esiplaanil. Ühelt poolt koged suuri tundeid, kuid teisalt tuleb vastu võtta üks tähtis otsus. See on vajalik selleks, et saaksid hüljata enda jaoks ebaolulise ning keskenduda suurele tundele, mis muudab su elu. Otsustamine ei ole alati lihtne, kuid vaid sel moel võtad vastutuse oma elu eest.

Küllus. Tööasjad peaksid laabuma väga hästi. Oled tegusam ja produktiivsem kui tavaliselt ning tänu sellele suudad korda saata suuri asju. Raha osas peaksid oma kulutusi pisut kärpima. See ei tähenda, et sissetulekud vähenevad, vaid pigem seda, et kipud ostlemisel liiga hoogu sattuma.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolitsemisel võiksid sellel kuul keskenduda uute nippide omandamisele. Olgu see siis mõni uus harjutus, teistmoodi toitumine või lõõgastustehnika, mis aitab stressi eemal hoida. Uudsus toob ellu vaheldust ja põnevust, samuti tulemusi, mida vanaviisi toimides ei oleks saavutanud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjades tuleb väga emotsionaalne aeg. Asjad arenevad kiiresti – võid sattuda peadpööritavasse armuromaani või vastupidi, suhe liigub allamäge justkui üleöö. Vajadusel tõmba teadlikult pidurit. Praegu ei ole hea aeg ülepeakaela tormata ei suhtesse ega sellest välja.

Küllus. Tööl oled edukas, suudad lahendada justkui möödaminnes ka kõige keerukamaid olukordi ning pakud välja uusi ja huvitavaid ideid. Võib tulla ka palgatõus või ametikõrgendus. Rahaliselt peaks samuti olema üsna hea aeg. Võid isegi võtta mõningaid riske.

Tervis. Tervis peaks olema üsna hea ning kui pisut lisaenergiat ja tähelepanu enda eest hoolitsemisele pöörad, tunned ennast tõeliselt suurepäraselt. Praegu on hea aeg alustada tervisliku rutiini sisseviimisega oma ellu. Eriti hästi mõjub sulle mõõdukat koormust pakkuv sportlik tegevus. Isegi pisikesed muutused kannavad head vilja.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Tunned ennast enesekindlalt ja hästi. Tead, mida tahad ega karda seda ka küsida. Mõnes mõttes see lihtsustab elu, kuid samas võib selle pinnalt tekkida ka konflikt. Kui järgid tõesti oma südame häält ning teed seda julgelt, ausalt ja teiste suhtes hoolivalt, ei peaks erimeelsusi kartma, vaid pigem võtma neid kui õppetunde, mis annavad võimaluse ennast ja partnerit paremini tundma õppida.

Küllus. Tööelus on ees keeruline periood. Tunned, et sa pole õiges kohas või on tööd liiga palju või oled lihtsalt tüdinud ja vajad vaheldust. Ära lase meeleolul langeda, vaid katsu leida midagi huviväärset ja väljakutset pakkuvat. Kui tunned, et vajad suuremat muutust, hakka tööpakkumisi vaatama.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel peaksid sel kuul vältima ülesöömist, alkoholi, vähest und ja stressi. Praegu mõjuvad kõik sellised asjad topelt kahjulikult. Hoolitse enda eest nii, nagu sa hoolitseksid endale kõige kallima inimese eest – helluse ja erilise tähelepanuga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Sel kuul ilmutavad ennast minevikust pärit rasked emotsioonid, millega pead silmitsi seisma ja need enda jaoks läbi töötama, kui soovid kergema südamega edasi liikuda. Sinu elus on olnud pettumusi ja kurbust. Õpi andestama ja lahti laskma. Võta elu kui kogemuse saamise kohta ja ära sulge oma südant.

Küllus. Tööalaselt võid sel kuul kokku puutuda konkurentsi, kadeduse või intriigidega. Keegi võib üritada sulle kaikaid kodaratesse loopida või sinu kohta alusetuid jutte levitada. Katsu jääda iseendaks ning alati ausaks. Nii ei suuda intrigandid sind kahjustada ega su motivatsiooni alla tõmmata.

Tervis. Sa võid tunda väsimust ja energiapuudust. Et patareid täiesti tühjaks ei läheks, hoia kindlat režiimi, mis toetab keha ja meelt. Tähelepanelik peaksid olema selles osas, mida sööd ja jood ning kuidas emotsioonidega toime tuled, muidu võivad kimbutada seedesüsteemi hädad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Nüüd oled pigem praktiline ja kainelt kalkuleeriv kui romantiliselt unistav. Mõnes olukorras tuleb selline käitumine isegi kasuks. Oluline on tunnetada piiri, millest edasi ei saa ainult kaine mõistusega, vaid tuleb kasutada ka südametarkust.

Küllus. Töö- ja rahaasjades pead olema diplomaatiline ja paindlik, sest võid sattuda olukorda, kus sind sunnitakse pooli valima. See toob kaasa keerukaid ja stressirohkeid olukordi, sest tegelikkuses ei ole sulle selge, mis on parim, mida peaksid tegema. Kui vähegi võimalik, siis võida endale aega juurde, et saada rohkem infot ja näha suuremat pilti.

Tervis. Kui sul on olnud vaimse või füüsilise heaoluga seotud mure, siis nüüd suudad oma keha ja meele taas tasakaalu viia. Just harmoonia on see, mis sinu jaoks hetkel kõige paremini töötab. Kasuta maandavaid ja tasakaalustavaid tehnikaid, et taas rahusse jõuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Ees ootab kuu, mis täidab sind rõõmu ja rahuloluga. Kui oskad hinnata seda, mis sul olemas on, ja oled tänulik, siis saad nautida stabiilset, kindlustunnet pakkuvat ja südant avardavat armusuhet. See kuu on ka sensuaalsete naudingute mõttes rahuldust pakkuv. Ära hoia end tagasi, vaid koge kogu keha ja hingega seda, mida pakutakse.

Küllus. Sinu saavutusvajadus on väga kõrge. Oled eesmärkidele pühendunud ning soovid olla oma tegemistes parem kui teised. Selle nimel oled valmis ka pingutama ja vajadusel lisatunde tegema. Sa mõlgutad mõtteid sellest, et saaksid ise enda boss olla. Nüüd ilmuvadki võimalused, mida kasutades saad oma rahavoogu suurendada ning tööalast positsiooni parandada.

Tervis. Sa pead enda eest väga korralikult hoolitsema. Vaata üle oma toitumine ja liikumine, sest kohati võid sa oma tähelepanu muudele eluvaldkondadele suunata ning teadlik ja pühendunud enese eest hoolitsemine võivad jääda hooletusse. See aga annab endast üsna kiirelt tunda nõrgenenud immuunsüsteemi, tõusva kehakaalu või ärevusena.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjades on rahulikud ajad. Eelistad olla omaette, et jõuda oma tunnetes ja vajadustes selgusele. Võid ka reaalselt olla sunnitud oma kallimast eemal viibima ning see annab võimaluse arendada endas oskust olla õnnelik üksi. Kui oled vallaline, pead pisut ootama, sest see kuu ei anna eriti suuri lootusi, et kohtuksid inimesega, kellega areneb pikaajaline suhe.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd tegelema teemadega, millest pigem eelistaksid eemale hoida. See võib tähendada vastumeelset otsus, keerukat vestlust või kellegi teise kohustuste enda kanda võtmist. Kui suudad mõista, et see on ainult töö ega võta asju isiklikult, suudad oma meelerahu säilitada.

Tervis. Hoolitse oma hinge ja keha eest armastuse ja rõõmuga. Leia endale sellised tegevused, praktikad või rituaalid, mida sa tõeliselt naudid ja teed sellepärast, et see pakub sulle tõesti kosutust ja tervendust. See aitab eemale hoida ärevust ja stressi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjades on ees saatuslikud kohtumised, mis tõotavad kaasa tuua põnevust, kirge ja sensuaalsust. Praegu alanud suhted on tähendusrikkad ja jäävad püsima pikaks ajaks. Kui oled juba suhtes, siis asute koos partneriga planeerima tulevikku, mis laseks teie mõlema unistustel jõustuda.

Küllus. Tööalaselt on detsember väga viljakas kuu. Oled äärmiselt produktiivne, sul on suurepäraseid ideid ning annad endast kõik, et neid ellu viia. Eriti hea aeg on neile, kes tegelevad vaimsete teemade või kunstiga. Kõik see, millega praegu tegeled, toob sulle kasu ning areneb jõudsalt.

Tervis. Eelkõige pead tegelema oma mõttemaailmaga – väldi korduvaid negatiivseid mõttemustreid ning ära lase masendusel võimust võtta. Mõtted suudavad luua reaalsust, seega hoia end positiivse ja optimistlikuna, see aitab säilitada head tervist ja enesetunnet. Oluline on ka see, et jagaksid oma tundeid ja mõtteid, mitte ei hoiaks neid endas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas tegeled sel kuul lausa eksistentsiaalsete teemadega. Juurdled oma tunnete sügavuse üle ning tunnetad, et tõeliselt harmooniliseks suhteks peavad mõlemad partnerid omama oskust ka üksi olla ja esmalt armastama iseennast. Oled pigem tagasi tõmbunud ning jälgid uudishimulikult enda ja ka oma partneri tundeid ja käitumist, püüdes mõista tagamaid.

Küllus. Tööl on võimalik jõuda selleni, millest oled unistanud ja mis tundub sulle väärtuslik. See võib tähendada nii head töötasu, turvalisust, tunnustust või lausa unistuste tööpakkumist. Igal juhul tunned, et sinu oskusi ja teadmisi hinnatakse vääriliselt.

Tervis. Praegu on oluline, et oskaksid viibida käesolevas hetkes ning suudaksid säilitada tasakaalu elu eri valdkondade vahel. Ära hinda oma võimeid üle, vaid luba endale süümepiinadeta puhkust ning keha ja vaimu eest hoolitsemist.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Armuasjade osas ootab sind ees pisut keerukam periood. Südameasjad panevad sind mõtlema sellele, mis on su elus oluline ja milliseid väärtusi sa suhtes hindad. Kui tunned, et suhe ei tööta enam, või vajab tõsist tööd, siis ära istu, käed rüpes, vaid anna endast parim, et taas rõõmu tunda. See võib tähendada nii selgitavaid vestlusi kui ka lahkuminekut, kuid ära unusta, et klammerdumine lihtsalt omandihimust pole kedagi veel õnnelikuks teinud.

Küllus. Töö osas hakkavad koitma uued võimalused. See võib tähendada, et soovid midagi oma senises töös kardinaalselt muuta või siis asuda lausa uuele töökohale. Sa vajad oma ellu midagi sellist, mis paneks jälle silmad särama ja tekitaks tunde, et soovid vastu võtta põnevaid väljakutseid.

Tervis. Sel kuul on oodata enesetunde paranemise märke ning see tuleb peamiselt tänu sellele, et muudad täielikult oma vaateid või suhtumist mingisse probleemi. Kas asud enda eest uut moodi hoolitsema või valid mingi uue ravivõtte, igal juhul tundub see sinu jaoks toimivat.

Imelist detsembrikuud!

Autor: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.