ALKEEMIA TAROSKOOP detsembriks: mida toob jõulukuu armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sulle detsembriks? Kuidas kulgevad sinu armuasjad, milliseks kujuneb olukord tööl ja mida peaksid silmas pidama tervise osas?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuse osas on sind ees ootamas otsustav samm, mis viib sind kas täiuslikuma kooseluni või siis juhatab sinu teele inimese, kellega sind seovad ühised vaimsed ja füüsilised väärtused. Need edusammud, mida praegu oma armuelus teed, põhinevad suuresti sinu poolt eelnevalt omandatud kogemustel, mis lasevad sul tealikumalt oma suhete kulgemist juhtida.

Tööasjades on näha, et oled justkui äraootaval seisukohal ning lased oma sisehäälel rääkida, et jõuaksid selgusele oma elukutsega seotud soovide ja ootuste osas. On oluline, et sa järgiksid oma unistusi, kuid tee hoolikalt vahet, kas tegu on lennukate eesmärkidega või illusioonidega, millel pole lootust tõeks saada.

Tervise osas asud sisse viima suuri muutusi. Sa soovid end vaimselt ja füüsiliselt täiuslikku harmooniasse ja võimalikult suurde heaollu viia ning asud ka selle eesmärgi suunas väga jõuliselt ja edasipüüdlikult tegutsema.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuses kipud sel kuul pigem ettevaatlik olema. Minevikus saadud ebameeldiv kogemus taasilmutab end sinu mälestustes ning seetõttu võid olla tõrjuva hoiakuga ka seal, kus tegelikult seda üldsegi vaja ei oleks. Et sa ei kibestuks ning oma südant ei sulgeks, proovi keskenduda positiivsetele emotsioonidele ning õpi lahti laskmist ja andestmist. Kui sa armastad iseennast ning omad sisemist harmooniat, siis pole sul vaja kedagi ega midagi karta.

Tööl oled jõudnud enda karjääri mõttes väga olulise verstapostini. Sinu jalge all olev pinnas on kindel, sul on ette näidata saavutusi ning kui soovid teha pikaajalisi plaane edasiliikumiseks, siis nüüd ei saa sind küll keegi takistada. Sul on oskused, sidemed ja võimalused, kasuta neid oma tööelu edendamiseks.

Tervise osas kipud praegu isegi üleliia muretsema, kuna sinu töö- ja elustiil võib sulle tuua stressi ja sellega kaasnevaid tervisemuresid, mis kipuvad siin-seal pead tõstma. Kui sa tahad ennast paremini tunda, siis pead küll hakkama oma elus väikseid ümberkorraldusi tegema.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastuse osas ootab sind ees väga hea kuu. Saad nautida romantikat ja flirti, harmoonilisi ja hinge õnnetunnet toovaid hetki. Kui oled vallaline, siis on oodata spontaanset armumist või rahuldustpakkuva intiimsuhte algust. Suheldes oled avatud ja usaldav ning sinu elurõõm ja südamlikkus nakatavad ka teisi.

Tööalaselt on sind ees ootamas olulised otsused. Pead kõiki olemasolevaid fakte arvesse võtma ja hoolega kaaluma, enne kui mõne projekti või pakkumise vastu võtad. Tee enne otsustamist korralik taustauuring ja võta endale täpselt nii palju aega kui vajad, et endas selgusele jõuda.

Tervise eest hoolitsemisel on sulle praegu abiks eelkõige praktilised tehnikad. Kõik, mis on seotud liikumisega, mõjub sulle hästi. Naudi liikumist värskes õhust, tantsimist või joogat. Lisaks sellele, et see mõjub kehale hästi, annab see sulle hea enesetunde ja palju energiat.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuse ja suhete osas ootavad sind ees head ajad. Kui oled suhtes, siis meenutad partneriga oma suhte algusaegu ja taaselustate selle, mis teid kunagi kokku liitis. Kui oled vallaline ja alles ootad oma õiget kaaslast, siis ole tähelepanelik, kui mõni vana tuttav või sõber taas välja ilmub ning sinuga ühendust võtab. On tõenäoline, et teie vahel saab olema muudki, kui lihtsalt sõprus.

Tööalaselt on sind samuti ootamas hea kuu. Asud üsnagi turvalisel pinnal ning see annab sulle vajaliku kindlustunde. Seoses tööga saadavad kogemused avardavad ka su silmaringi ning õpetavad sulle uusi nippe, millest suudad kasu lõigata ka muudes eluvaldkondades.

Tervise osas sul sel kuul erilist muret tunda ei tule. Oled suutnud oma kehas ja hinges saavutada vajaliku harmoonia ja tasakaalu, mis laseb sul nautida head tervist.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuse ja suhete osas on sel kuul oodata põnevat ja õnnetunnet tekitavat kohtumist sinu jaoks erilise ja olulise inimesega. See keegi suudab tekitada sinus siirast ja sügavat rõõmu ning isetut armastuse tunnet. Lase end sellel emotsioonil kaasa viia ning talleta see enda hinge ja südamesse.

Tööasjades jõuad enda jaoks uude valdkonda. Võimalik, et pead selleks, et edukalt hakkama saada, õppima midagi juurde või end lihtsalt täiendama. Igal juhul oled vägagi valmis muutusteks, mis lasevad sul edasi areneda.

Tervis võib nõuda väikeste muudatuste sisse viimist sinu elukorralduses. Pead millestki loobuma, et midagi saada. Ehk siis vaata üle, kas oma heaolu silmas pidades peaksid korrigeerima oma toiduvalikuid, elustiili või suhteid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuse osas on sind ees ootamas oluline kuu. Kas oled olnud pettekujutelmade küüsis või hoidnud oma hinges võltse lootusi? Nüüd on aeg neist lahti lasta ning avada end sellele, mis on tõeline. Elul on sinu jaoks varuks positiivseid üllatusi, kuid sa saad neid kogeda vaid siis, kui oled selleks valmis.

Tööalaselt on sel kuul tulemas mõningad muudatused, millega sul tuleb kohaneda. Kuid need muutused on vägagi vajalikud selleks, et saaksid astuda samme oma karjääri arendamise suunas. Võid seoses tööülesannetega ka kokku puutuda pikemat või lühemat sorti reisimisega.

Tervise osas pead nüüd pisut rohkem endale tähelepanu pöörama. Võid tunda, et vajad puhkust, rohkem und või lihtsalt mõnusat poputamist, et võiksid tunda end taas reipana ja energiat täis olevana.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuses on sind lähiajal ootamas ees muutused. Need ei saabu sujuvalt, vaid pead olema valmis selleks, kui ühtäkki hakkavad asjad peadpööritava kiirusega sinu jaoks muutuma. Saad positiivseid sõnumeid, kohtud põnevate inimestega ja tabad end ootamatult romantilistest olukordadest. Nii suhtes olevatele kui vallalistele toob see kuu kaasa häid ja südantsoojendavaid hetki.

Tööasjades teed endale nüüd väga täpselt selgeks, milles seisnevad sinu ülesanded ja eesmärgid. Võid arvestada sellega, et tänu sinu kohusetundele ja täpsusele koheldakse sind ausalt ja tunnustatakse sinu edusamme vääriliselt.

Tervise eest peaksid nüüd natuke rohkem hoolitsema. On tõenäoline, et puutud kokku probleemidega, mis on sind ka varasemalt kimbutanud. Kuid seekord on sul olemas eelis, sa tead, mida teha või tegematta jätta, et end kõige tõhusamalt taas heasse vormi viia.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuses on saabunud aeg, kus pead väga hoolega oma sõnadel ja tegudel silma peal hoidma. Praegu piisab isegi väiksest asjast, et võiks tekkida tüli või arusaamatus. Väldi otsustes kiirustamist, ära võta teiste poolt öeldud või tehtud asju liiga kergesti südamesse ning ole oma väljaütlemistes täpne ja aus. Lase end oma hingel juhtida, nii väldid mõttetuid konflikte.

Tööalaselt on sul sellel kuul kõige parem, kui järgid täpselt sulle etteantud kohustusi ning ei kipu liigselt isetegevust tegema. See muidugi ei tähenda, et sa peaksid oma algatuse ja uuenduslikud ideed täiesti maha matma. Igal asjal on lihtsalt oma koht ja aeg. Ning praegu ei ole muutusteks õige aeg.

Tervise seisukohalt pead sa nüüd kuulama väga hoolikalt, mida su keha ja vaim vajavad. Kui sa surud maha väsimuse, kurnatuse, ebameeldivustunde või mõne muu olulise tunde, millega peaksid hoopis tegelema, siis võid end üsna pea leida mõne tervisehäda poolt kimbutatuna.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuse ja suhete osas valitseb sel kuul sinu elus pigem ebakindlus. Tunned, et sinu unistused ei ole päriselt täitunud, kuid sa pole ka kindel, mida saaksid teha, et kaasa aidata nende tõeks saamisele. Seisad ebakindlal pinnal ning see toob sinu hinge kahtlusi ning ka selliseid emotsioone, kuhu võib olla segatud armukadedust ja mahajäetushirmu.

Tööalaselt on sind ees ootamas pingevaba ja soodne õhkkond. Pigem täidad praegu oma kohustusi muretult ja heatujuliselt, ka suhted töökaaslastega ja ülemusega on suurepärased.

Tervis ja enesetunne on üldiselt head, kuid pead siiski jälgima, et sa endale pühaderütmis olemisega liiga ei teeks. Võid kippuda käega lööma tervislikkusele ja naudid täiel rinnal head-paremat. Ürita säilitada siiski mõõdukus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses ja suhete osas on oodata väga kirglikke ja tunnetest tulvil aegu. Oled ise hästi innukas, julge ja riskivalmis ning ootad sama ka oma partnerilt. Kuumad tunded võivad aga kergesti ka üle keeda, seega hoia oma armuasjadel silm peal, et liigsed tundepuhangud ja emotsionaalsus ei tekitaks hoopis arusaamatusi.

Töö osas tunned nüüd, et vajaksid rohkem aega, et sulle pandud kohustustega korrektselt hakkama saada. On palju töid ja toimetamisi, mis ootavad sinu osalust ja panust, kuid sind on ainult üks ja aega on piiratult. Kui tunned, et tõesti ei jõua kõigega õigeaegselt valmis, siis ära karda mõnelt töökaaslaselt abi ja nõu küsida.

Tervis on sul sel kuul hea. Sa suudad hoida oma meele ja keha harmoonilises toimimises ning tänu sellele saad nautida ka heaolu. Jätka samas vaimus!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses on nüüd saabunud aeg, kus sinu hinge lõhestavad kahtlused. Pealtnäha oleks justkui kõik korras ning sinu suhted toimivad. Sul on kallim või austajad, kes sind imetlevad ja kellega koos olemist naudid, kuid ometi on midagi, mis ei lase sul täielikult õnnelik olla. Võta endale aega, et rahulikult järele mõelda, mis sinu südames toimub.

Tööalaselt on sind ees ootamas rõõmustavad ja põnevad väljavaated. Kui oled oodanud mõne võimaluse avanemist, et edendada oma karjääri, siis nüüd on see kohal. Sulle pakutakse osalemist huvitavas projektis või tehakse ettepanek asuda tööle väljakutseid pakkuval ametikohal.

Tervise osas pead ise uskuma, et sa oled terve ja tugev. Vaata realistliku pilguga üle, kuidas ja millega oma keha eest hoolt kannad. Abiks on see, kui sead sisse korra ja distsipliini, mida järgid. Võiksid pidada ka tervisepäevikut, et teada saada, kuidas üks või teine toit või tegevus sinu keha ja meeleolu mõjutab.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastuse osas oled sel kuul väga romantiliselt meelestatud. Unistad suhtest, kus kaaslane oleks sinu hingesugulane ning täiendaks sinu elu oma kohaloluga. Sa võid kippuda kohati lausa liiga pilvedesse tõusma ja reaalsustaju kaotama. Unistused on head ja ilusad, kuid ära nende külge liigselt klammerdu. Jäta oma meel avatuks, sest vahel täituvad unistused hoopid teist rada pidi, kui sina ootad.

Tööasjad võivad nüüd kohati üle pea kuhjuda. Sa oled üsnagi spontaanne ning reeglite järgimine võib sulle parajat peavalu valmistada. Katsu siiski säilitada teatud kontroll ja vajadusel tee endale ka nimekiri asjadest, mida on vaja ära teha. Nii väldid unustamist ja sellest tekkida võivad konflikte.

Tervise eest hoolitsemisel pea eelkõige silmas seda, et kõik algab heast suhtest iseendaga. Hoolitse enda hinge ja keha eest armastusega. Paku endale seda, mille järgi su hing küsib ning see parandab ka sinu tervise olukorda.

Autor: Katrin Oidra

Seotud