ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Mis ootab sind ees jõulukuul? Kuidas laabuvad asjad suhete ja armastuse osas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida tuleb seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall – labradoriit

Talveöödes on saladusi. Talvevalguses on värve, mida ei oska seletada. Kaamoses on aega, et amburi kombel müstikasse süveneda. Labradoriidi müstiline ja salapärane vägi aitab võtta ühendust alateadvuse ja nähtamatu maailmaga ning vahest ehk tunnistada tunnistamatut. Nii on lihtsam olla naiselikus energias – usaldada universumit ja vast ka iseennast. Uuri labradoriidi kohta lisa

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Mida iganes sa oled lähiminevikus läbi elama pidanud, olgu selleks emotsionaalne valu, halb lähisuhe või ebaedu armastuses, igal juhul oled sa nüüd piisavalt karastunud ja oma vigadest õppinud ning valmis edasi liikuma. Sa oled oma õppetunnid läbinud ja piisavalt kogemusi omandanud. Selle pinnalt on sul lihtsam teha edaspidise kohta õigeid otsuseid, mis viivad sind just sinu valitud suunda. Suhete osas on oodata jõudsat edasiliikumist ning kõik see, mis on olnud ebaselge ja rõhuv, saab oma lahenduse.

Küllus. Töö osas on võimalik, et teed oma karjääri jaoks väga olulise otsuse ning sind ei takista ka kõikjal valitsev pühademeeleolu. Võimalik on töökohavahetus, muutused töökorralduses või hoopis millegi uue juurde õppimine. Praegune aeg soosib kõige vana minna laskmist ja uute uste avanemist.

Tervis. Oma heaolu seisukohalt peaksid nüüd keskenduma eelkõige oma südamele. Seda nii füüsilises kui ka vaimses mõttes. Lase oma südant profülaktika mõttes kontrollida, söö südamesõbralikke toite ning lase end oma südamehäälest juhtida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas on nüüd aeg selleks, et peaksid mõneks ajaks unustama kindlad ning turvalised rajad ja traditsioonilised viisid, kuidas käitud ja toimid. On aeg olla flirtivam, sensuaalsem ja vabam. Ära keela endale taevalikke naudinguid ja sädemeid pritsivat kirglikkust. Ela, armasta ja naudi täiel rinnal. See aeg, mis nüüd on kohale jõudnud, on täidetud maagiliste seiklustega – võta sellest kõik, mis võtta annab.

Küllus. Tööalaselt on sind ootamas vägagi aktiivne periood, pead suutma oskuslikult oma aega planeerida, et jõuaksid täita kõik need töökohustused, mille oled enda kanda võtnud. Oma aja võtavad ka tööga seotud sotsiaalsed üritused. Võta seda lihtsalt kui üht perioodi, millele järgneb peagi rahulikum aeg.

Tervis. Sind ootab ees aeg, kus pead eelkõige keskenduma sellele, et võimaldad endale kõige ümbritseva sagina vahele rahu, puhkust ja mõtete kogumist. Oled varasemalt palju pingutanud ning nüüd on sind ähvardamas stress, kui sa kohe midagi ette ei võta. Kui tunned, et sa enam ei jõua, siis ära piitsuta end takka, vaid anna endale võimalus hinge tõmmata ja jõudu koguda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Sa püüdled turvalisuse ja kindlustunde poole ning teed kõik endast oleneva, et kontroll armastuse ja suhete üle oleks sinu käes. Kahjuks ei ole aga elu niiviisi juhitav ning ikka ja jälle toimub midagi, mis sinu turvatunde kõikuma lööb. Selle asemel, et pidevalt hirmu tunda kujutletavate ohtude pärast, rakenda oma energia hoopis sellesse, et õpiksid muutustega kaasa minema, elu pisut kergemini võtma ja olema õnnelik selle üle, mis sul olemas on.

Küllus. Tööasjades oled nüüd eelkõige aktiivne tegutseja ja plaanide elluviija. Oled energiat ja saavutamissoovi täis ning praegu ei suuda sind juba miski naljalt takistada. Püüa ainult vältida liigset kärsitust, kiirustamisega võid mõne olulise detaili kahe silma vahele jätta.

Tervis. Oma heaolu osas peaksid nüüd võtma aega, et kuulata oma keha. Nii saad teada, mida sa tegelikult vajad. Mõtle järgi, kas ehk oled põikpäiselt ja kangekaelselt keeldunud kuulda võtmast seda, mis on sulle hea. Nüüd on aeg teha muutusi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Suhete osas saab olema ülimalt emotsionaalne aeg, kus ka kõige tühisemast sõnast või süütumast pilgust võib tõusta tunnetetorm. Seda nii positiivses kui ka negatiivses võtmes. Katsu hoida jalad maas ja pea selge, et suudaksid olukorda reaalselt hinnata. Kõige parem soovitus sulle oleks säilitada rahu ja edasi liikuda pikkamööda. Liiga kiireid ja järske otsuseid tehes on oht, et jääd ilma millestki sinu jaoks olulisest.

Küllus. Sinu elus toimub suur edasiminek. Oled suutnud võtta vastu olulised otsused ja teha enda jaoks sobivad valikud, ning nüüd ootab sind ees kiire liikumine helgema tuleviku suunas. Ära unusta, et inimsuhted mängivad elus suurt rolli ning ilma toetajateta ei saa ka sina hakkama. Seega tasub sul hoida häid suhteid ning hinnata oma lähedasi ja kaaslasi, kes sind abistavad.

Tervis. Enesetunne peaks sul nüüd olema lausa suurepärane. Sa suudad ise olla enda kõige võimsam ravitseja ja tohterdaja, seega kasuta oma oskusi ja teadmisi selleks, et viia oma keha ja meel suurepärasesse vormi ja harmoonilisse olekusse.

Sõnn (21. aprill – 21 mai)

Armastus. Sind vaevavad kahtlused ning sa ei suuda langetada sellist otsust, millega nii sinu mõistus kui süda ühte moodi rahul oleksid. Ainuõige otsus saab aga sinuni tulla vaid siis, kui teadmised toetuvad tunnete tasandile. Ära sunni end tagant ega lase seda ka teistel teha. Kui sa ei ole veel valmis, siis võta endale aega. Mitte selleks, et pead liiva alla peita, vaid selleks, et lasta oma sisemisel häälel rääkida.

Küllus. Tööasjades peaksid veel enne aasta lõppu korra looma. Vaata hoolega üle, kas oled endale võtnud selliseid kohustusi, mida sa tegelikult täita ei jõua. Loobu liigsest rahmeldamisest ja keskendu ühele asjale korraga. Plaane tehes ole realistlik ning ära unusta, et lisaks tööle on sul ka eraelu.

Tervis. Oma heaolu osas pead nüüd tähelepanu pöörama sellele, et sinu mõttemaailm oleks täidetud valdavalt positiivsete mõtetega. Optimistlik ellusuhtumine aitab sul üle saada igast takistusest ja ka esilekerkivatest terviseprobleemidest. Probleeme võib tekkida luude ja liigestega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Suhete osas saab olema eriti hea aeg neile, kel juba kallim olemas. Teie omavaheline suhe tugevneb ning leiate aega romantilisteks ja inspireerivateks ettevõtmisteks, mis seovad teid teineteisega hinge tasandil veelgi enam. Naudite turvalisust ja rahulikku rõõmu, mida suhe pakub. Samas, vallalistel tasub olla tähelepanelik kuu keskel toimuvatel seltskondlikel üritustel, just siis on teie sära ja kütkestamisvõime tugevaim ja tõmbate ligi austajaid.

Küllus. Sa oled tegutsenud ja toimetanud ning kohati ka kõigest sellest väsinud, mis sind ümbritseb. Nüüd võid aga kergendunult ohata, sest sinu jaoks on keerulised ajad jäänud selja taha ja ees on ootamas hoopis rõõmsam tulevik. Nüüd hakkavad asjad laabuma hoopis kergemini nii töö- kui eraelu vallas ning sa tunned ka ise, et ei pea nii palju pingutama, et tulemusi saavutada.

Tervis. Oma heaolu osas pead nüüd võtma vabalt, anna endale puhkust ja mis kõige tähtsam – väldi muretsemist ja üle mõtlemist. Stressivaba olemine tagab sulle vaimse ja füüsilise tasakaalu ning rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Suhete osas on sinu jaoks suurepärane aeg, oled salapärane, kõitev ja maagiliselt ligitõmbav. Sinu võludele on raske vastu panna ning võib lausa öelda, et suudad soovi korral võrgutada kelle tahes. Ära kasuta ainult oma ülemvõimu selleks, et teiste tunnetega mängida. Mõtle hoolikalt, mida soovid saavutada ja siis alles tegutse. Selliselt toimides säästad nii mõnedki südamed murdumast.

Küllus. Sind juhivad praegu eelkõige maised energiad ning seetõttu laabuvad kõige paremini teemad, mis on seotud stabiilsuse ja materiaalse kindlustatusega. Sa soovid, et sul oleks piisavalt võimalusi heaks äraelamiseks. Seda kõike ka sulle võimaldatakse, seega saad tunda elust mõnu ja nautida elu poolt pakutavat.

Tervis. Sinu keha võib nõuda pisut tähelepanu, kuid kui enda eest piisavalt korralikult hoolitsed, siis ei ole karta midagi hullemat. Proovi piisavalt puhata ja vajadusel aega maha võtta, see turgutab sinu keha ja vaimu kõige paremini.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Puutud nüüd kokku küsimustega, kus oled varasemalt langetanud otsuseid, kuulamata ära oma tundeid ja südant. Kui lased olulistes küsimustes vaid mõistusel otsustada, siis võivad asjad sinu jaoks küll mõnda aega töötada, kuid pikemas plaanis hakkad ikkagi tundma, et see suund, kuhu liigud, ei ole sinu jaoks päris see, mis vaja. Kuna vanad teemad kerkivad taas esile, siis koos nendega tõusevad päevakorda ka vastakad emotsioonid. Kuula oma südant ja tee vastavalt sellele oma valikud.

Küllus. Tööalaselt on nüüd aeg vaadata, kas ehk mingid projektid või suhted on oma aja ära elanud ning ehk võiks need rahulikult seljataha jätta. Ilma liigse minevikust pärit pagasita liigud sa kergemini ja kiiremini edasi. Hea aeg on ka tööalaste muutuste plaanimiseks ja elluviimiseks.

Tervis. Kehalise ja vaimse heaolu osas on oodata positiivseid uudiseid. Tunned end hästi ja optimistlikult ning meeleolu püsib jätkuvalt hea. Ainus, mida peaksid nüüd silmas pidama, on toitumine, liiga võivad teha nii valed valikud, kui ka kogused.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Suhete osas pead nüüd tähele panema, et sa ei laseks positiivsetel ega negatiivsetel tunnetel liigselt üle keeda. Oled impulsiivsem ja tundlikum kui tavaliselt ning see võib kaasa tuua arusaamatusi ja valestimõistmisi. Katsu ikka enne mõelda ja siis öelda. Samuti ära tee liiga kiireid järeldusi teiste sõnadest või tegudest, anna endale aega, et mõista ning alles seejärel otsusta.

Küllus. Tööl on nüüd hea aeg selleks, et saaksid esile kerkida ja näidata end parimast küljest. Saad presenteerida oma ideid ning veenda kaaslasi ja ülemust oma vilumuses. Hea aeg ka tõusuks karjääriredelil ning samuti laabub sujuvalt soovitud töökohavahetus.

Tervis. Sul tasub meeles pidada seda, et liigne usinus ja karm korralikkus võivad teinekord mitte anda soovitud tulemusi. Luba endale pisut süütut patustamist ning kohtle end leebelt, soojad tunded ja armastus enda vastu on sinu jaoks praegu kõige parem teraapia.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Suhete osas toimub lausa murranguline edasiliikumine. Kui tundsid, et sinu armuelus on takistused ning asjad ei kipu laabuma, siis nüüd võid küll kergemalt hingata. Kõik blokeeringud on teelt eemaldatud ning tunnete vallas on oodata sujuvalt parema ja täiuslikuma suhte suunas liikumist. Kuid ära nüüd jää ootama, et asjad iseenesest paika loksuksid, pead ikka ise aktiivselt selleks samme astuma.

Küllus. Kui oled seni kannatlikult oodanud midagi või talunud asju, mis ei ole sulle tegelikult meele järele, siis nüüd võid küll julgesti enda huvide eest välja astuda. Ole südikas ja kaitse vajadusel oma õigusi kirglikult, sest vaid nii suudad sa soovitud eesmärke saavutada. Ära karda riskida, praegune aeg soosib seda, et võtaksid ette ka selliseid asju, mida muidu ei ole piisavalt turvaliseks pidanud.

Tervis. Enesetunne võib valmistada pisut muret, kui üritad kõigega toime tulla ning sead teiste vajadused esiplaanile. Esiteks võib kimbutama hakata stress ja kurnatus, teiseks unustad nii kuulata oma keha. Sea iseenda vajadused esiplaanile.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Suhete osas saad tunda sel kuul karma maagiat. Asjad loksuvad oma õigesse paika justkui mingist nõiduslikust jõust juhituna. Sinul jääb üle vaid muutustega kaasa minna, ning mitte kurvastada asjade pärast, mis on oma aja ära elanud. Tervita armuasjades puhuma hakanud värskeid tuuli ning luba endale piisavalt vabadust ja mängulisust.

Küllus. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi, mis lubab sul nautida oma töö vilju ja ka alustada uusi projekte. Suurepärane aeg on ka erinevaks loominguliseks tegevuseks – siia alla kuulub nii oma kätega loodud esemete valmistamine müügiks kui ka uute projektide kavandamine.

Tervis. Keha on sulle viimasel ajal andnud märku, et peaksid enda eest teadlikult hoolitsema. See on sul küll pidevalt plaanis, kuid peaksid mõistma, et enne ei ole ka tulemusi oodata, kui ikkagi reaalselt ja järjekindlalt tegutsema asud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Sind ootab ees turvaline ja mõnus periood, kus naudid rahulikku õnneaega ja romantikat. Võid kohati muutuda lausa sentimentaalseks ning meenutad minevikus toimunud sündmusi ja rõõme. Sinu nostalgilised unistused võivad taas realiseeruda ka praeguses hetkes, küll pisut uues võtmes. Seepärast tasub sul olla avatud meelega ja rahu ning rõõmuga tervitada ees ootavaid sündmusi.

Küllus. Sind on ees ootamas väga edukas periood. Sinu teele satuvad erinevad põnevad võimalused, millest kinni haarates saad teostada oma unistusi ja soove. Sa oled praegu väga ettevõtlik ja lausa väsimatu, seega ei karda sa ka mitmel rindel raudu tules hoida. Sa panustad oma aega ja energiat, hoiad vanu ja lood uusi suhteid, oled toimekas ja vaimustad ümbritsevaid oma kogemuste ja teadmistega. See kõik on aluseks sind ees ootavale helgele tulevikule.

Tervis. Sinu füüsiline tervis on üldjuhul hea, kuid pead siiski hoolikalt silmas pidama, et hoolitseksid oma vaimu ja meele eest. Tihti tormad ja tegutsed sa väsimatult ringi ning unustad endale anda vajalikku puhkust ja und. Kui pikema perioodi vältel nii jätkad, võib see mitte ainult sinu vaimu kurnata, vaid hakata halvasti mõjuma ka sinu füüsilisele kehale. Seega, pea meeles, et piisav puhkus on ka sulle siiski vajalik.

Loe lisaks: Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud