ALKEEMIA TAROSKOOP: armastus, töö ja tervis veebruarikuus

Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile vastlakuuks? Milliseks kujunevad sinu suhted ja mida on oodata armastuses? Mida toob kuu tööalaselt? Kuidas on lood tervise ja enesetundega?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuses kipud sel kuul hoidma pigem madalat profiili. Tunned, et sind ei tõmba kärarikkad koosviibimised ja ülerahvastatud peosaalid, pigem soovid nautida turvalist ja sooja õhkkonda koos kallimaga. Ja miks ka mitte, omavahel olles ja ainult teineteisele pühendudes saategi lähedasemaks ja võite intiimseid hetki nautida. Kui oled vallaline, siis oleks sulle soovituseks siiski koduseinte vahelt välja minna, isegi kui selleks võibolla puudub esialgu tuju. Sulle mõjub suhtlemine ja uute inimestega tutvumine ainult värskendavalt ja ellu põnevust toovalt.

Töö pakub sulle sel kuul pigem rutiini ja rohket toimetamist. Kui oled oodanud muutusi ja arenguid, siis võid tunda, et oled justkui seisakusse jõudnud. Tegelikkuses ei ole asjad aga sugugi halvasti, arengud toimuvad, lihtsalt praegu on need pisut tasasemad ja aeglasemad, kui lootsid.

Tervise osas on sulle sel kuul kõige tähtsam säilitada hea tuju ja rõõmus meel. Ümbritse end toredate inimestega ja võta teadlikult ette positiivseid emotsioone pakkuvaid üritusi, sest praegu on sul oht kurvameelsusele kalduda ja depressiooni langeda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuse osas on sind ees ootamas kuu, mis pakub nii romantilisi hetki, kui ka olulisi suhetega seotud valikuid. Ning valikuid tehes pead laskma end juhtida intuitsioonist ja südamehäälest, mitte niivõrd mõistusest. Ära karda suuri tundeid – armu ja lase end kaasa haarata kirest. Just armastus on see, mis sinu elu hetkel edasi viib. Praegu on võimalik kohata oma elu armastust (või mõista, et oled temaga juba koos).

Tööl kipud keskenduma pigem negatiivsele ning see võib kohati meele mustaks teha. Ära lase end liigselt häirida sellest, mis ei ole täpselt nii nagu sooviksid, sest tegelikult ei ole ju midagi halvasti, lihtsalt mõned asjad võtavad rohkem aega kui eeldasid.

Tervise parandamise osas oled viimasel ajal nii mõndagi ette võtnud ning selle eest saab su keha sind ainult tänada. Jätka samas vaimus ja ära lase eesmärke silmist. Võiksid veidi ka immuunsüsteemi tugevdada, sest sind võivad kimbutada külmetushaigused.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuses kipud sel kuul olema veelgi tundelisem ja emotsionaalsem kui tavaliselt. Ootad oma kallimalt kauneid sõnu ja romantilisi žeste ning tunned end seepeale kui seitsmendas taevas. Samas on sul ka oht kalduda teise äärmusse, olles põhjuseta armukade ja muretsedes üleliia. Katsu mitte liigseid draamasid korraldada, see mõjuks nii sulle kui partnerile ainult kurnavalt. Kui oled vallaline, siis kipud sel kuul eriti kergelt armuma. Kuid sama kergelt kipuvad need tundepuhangud ka mööduma.

Tööalaselt toob kuu sinuni õnnelikke kokkusattumusi ja pakkumisi, mis kujutavad endast põnevaid ja arendavaid väljakutseid. Naudid tööd, kus saad oma loomingulisemat poolt väljendada ja suurima heameelega alustad uusi projekte, millest tõotab midagi suurejoonelist välja kasvada.

Tervise seisukohalt peaksid sel kuul rohkem tähelepanu oma toitumisele pöörama. Luba endale väikseid naudinguid, kuid katsu järgida tervislikku ja mõõdukat joont. Muidu võivad seede- ja kaaluprobleemid kimbutama tulla.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuse osas võid tunda end sel kuul ebakindlalt ning seda eelkõige iseenda kõhkluste tõttu. Sa oled seatud valikute ette, kuid otsuseid ei ole alati lihtne langetada. Soovituseks on sulle sel kuul võtta aeg maha ja mitte kiirustada. Leia endas kindlus ja teadmine, kuidas oma tundeid puudutavate teemadega edasi minna. Vallalised võivad aga avastada kiindumuse vana sõbra või hea tuttava vastu, ning see võib esialgu tekitada kahetisi tundeid.

Töö osas avanevad sel kuul sinu jaoks täiesti uued ukse, mis toovad põnevust ja õppimisvõimalusi. Ära pelga muutusi, sest just nii saad sa astuda teele, mis viib sind sinu unistustele lähemale. Etteantud ülesandeid võiksid praegu proovida lahendada varasemast erinevalt ning vaadata asju hoopis uue nurga alt.

Tervis võib valmistada pisut muret, kuid praegu tekkivad terviseprobleemid on õnneks kõik enamasti kiiresti mööduvad. Kuid selleks pead ka ise kaasa aitama ja vajadusel aja maha võtma ning endale vajalikku puhkust andma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus ja suhted nõuavad nüüd kindlakäelist sekkumist, kui soovid, et asjad laabuksid sinu nägemuse kohaselt. Pilvedes hõljumine ja romantiline unistamine tuleb nüüd mõneks ajaks unustada. Selleks, et saavutada oma eesmärke, pead haarama härjalt sarvist. Vajadusel võta ette partneriga selgitav jutuajamine või organiseeri ise romantiline õhtusöök. Kui oled vallaline, siis ära karda teha ise esimest sammu ja oma silmarõõm välja kutsuda.

Tööasjades oled sel kuul väga hea eneseväljendusoskusega ning optimistliku suhtumisega. See mõjub positiivselt ka sinu kaaslastele ning aitab ühistel projektidel jõudsalt areneda ning tagab igakülgse edu. Saad häid kogemusi ja ammutad tarkusi, mida saad ka tulevikus enda tööalases arengus ära kasutada.

Tervis on üldiselt hea, kuid kuna oled praegu eriliselt riskialdis ja soovid proovida erinevaid põnevaid asju, siis pead endale aegajalt meelde tuletama, et ettevaatlikus ei ole sama, mis argus. Nii võid vältida mõtlematuid vigastusi ja terviseprobleeme.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuse ja suhete osas pead sel kuul end tõestama ja kehtestama. Tundub, et sulle on tekkinud rivaal. Kuid ära sellepärast veel liigselt masendusse lange, ole sina ise, käitu ausalt ja armastavalt ning mõne aja pärast märkad, et see mis hiljaaegu muret valmistas, on sinu teelt eest kadunud. Ära mingil juhul lase end intriigidesse ja mängudesse tõmmata, nii ei võida sa midagi.

Tööalaselt võid arvestada edu ja edasiliikumisega. Saad kõigega, mida ette võtad, suurepäraselt hakkama. See kuu võib tuua sinuni pakkumisi, kus pead avalikkuse ees esinema mõne ettekande või sõnavõtuga.

Tervise seisukohalt peaksid sel kuul olema tähelepanlik oma keha ja siseelundite töö osas. Võibolla pead oma keha tähelepanelikumalt kuulama ja vajadusel, kui mõni tervisehäda end ilmutab, ka arstiga nõu pidama. Sinu jaoks on väga oluline ka oma immuunsüsteemi tugevdada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuse ja suhete osas on nüüd oluliste otsuste kuu. Seda, kas sinu saatust määrab edaspidi hea või halb õnn, otsustavad sinu valikud. Kas haarad ohjad enda kätte ja asud oma elu kujundama selliseks, mis teeb sind õnnelikuks või kardad muutusi ja eelistad turvalist, kuid samas ka igavat elu? Otsused on sinu teha. Kui oled vallaline, siis kohtud inimesega, kes köidab sind koheselt, kuid selles suhtes on ees seismas ka palju ootamatusi.

Töö osas laabuvad sul praegu paremini asjad, kus saad rakendada oma loomingulisemat poolt ja intuitiivset lähenemist. Tunnetad hästi, millele pead rohkem keskenduma ja mis on hetkel ebaolulisem. Samuti laabuvad hästi suhted töökaaslastega.

Tervise osas võid vajada sel kuul pisut abi ja turgutust. Kui oled tundnud end halvasti, siis ära kõhkle, vaid helista arstile ja räägi oma mure. Aegajalt oma tervist kontrollida ei tee kunagi paha.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuse ja suhete teemad on sel kuul esiplaanis. Soovid oma suhet täiuslikumaks, harmoonilisemaks ja kindlamaks muuta ning sellepärast võtad koos kallimaga ette romantilisi tegevusi. Kui oled vallaline, siis kohtud üsna pea inimesega, kellest saab sinu elukaaslane. Praegu alanud suhe ei ole vaid põgus tutvus või pelgalt kirglik romaan, see on olulise tähendusega kogu sinu elule, arengule ja lausa isiksuse edasisele kujunemisele.

Tööasjades ei ole sel kuul oodata rahulikke aegu. Pead hakkama saama keerukate ülesannetega, mis panevad sind lahenduste üle juurdlema ja pead murdma. Kuna sind ümbritseb pidev närviline õhkkond, siis tunned, et see mõjutab ka sind ja sinu suhteid töökaaslastega. Katsu vajadusel endale aega võtta, et asjade üle rahulikult järele mõelda.

Tervise ja enesetunde osas saad muutusi oodata vaid siis, kui hakkad reaalselt teistmoodi toituma, muudad oma eluviise ja harjumusi. Senimaani kui sa ise midagi ette ei võta, ei ole oodata asjade muutumist paremuse poole.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuse ja suhete osas on ees ootamas lausa maagiline kuu. Sinu sarm ja külgetõmme on hetkel oma haripunktis ning see toob armuellu kaasa palju kirgi ja põnevust. Suudad soovi korral lahendada vanad probleemid või hoopis oma aja ära elanud suhte selja taha jätta nii, et mõlemad osapooled jäävad kenasti sõpradeks. Kui oled vallaline, siis ei peaks sul sel kuul tähelepanust ja austajaist puudust olema, sinu ülesandeks jääb ainult kandidaatide vahel valida.

Tööalaselt pead olema valmis selleks, et asjad hakkavad muutuma. Muutused toimuvad mitte niivõrd väliselt, vaid just sinu hinges ja mõttemaailmas. Hakkad nägema nii mõndagi uues valguses ja see võib põhjustada soovi edasi liikuda ja karjäärialaseid samme aktiivsemalt astuma hakata.

Tervise osas peaksid sel kuul järgima märksõna “harmoonia”. Leia võimalus iseendaga kooskõlas ja armastavas suhtes olla. See tagab sulle heaolu ja viib ka kõik teised sinu eluvaldkonnad tasakaalu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses saabub aeg, mida võid südamest nautida. Suhted laabuvad probleemidevabalt ja õnnelikult. Siinkohal tuleks ainult väikese hoiatusena juhtida tähelepanu sellele, et sa ei oleks liiga muretu ning ei võtaks oma kaaslast ja head läbisaamist iseenesestmõistetavalt. Ole selle eest tänulik ja näita oma rõõmu ja hoolimist välja, see tagab ka sinu partneri õnne. Vallalistel on praegu pigem mänguline aeg – saad nautida vabadust ja kerget flirti.

Tööelus kipud sel kuul eriti kõrgelt hindama turvalisust, kuid see võib sulle pakkuda loodetud kindlustunde asemel hoopis seisakut. Lase end kaasa haarata põnevatest võimalustest ja ära pelga ka mõningast ebakindlust ja riski, mis sellega kaasneb.

Tervise seisukohalt pead nüüd üle vaatama oma harjumused. Kui oled soovinud mõne sõltuvusega (suitsetamine, magusaga liialdamine jne) lõpparve teha, siis nüüd on paras aeg selleks, et end korralikult kätte võtta.  

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses ootab sind ees võimalus muuta oma suhtemustrit. Elu ise tuleb sulle appi, kui tahad end oma aja ära elanud suhtest välja murda või alustada puhtalt lehelt. See kõik ei kulge küll ilma draamadeta, kuid lõpptulemus on seda väärt, et selle nimel pingutada ja vajadusel ka emotsionaalseid vestlusi maha pidada. Vallalisi ootab ees kohtumine endast noorema inimesega, kes pakub põnevust ja erutavaid elamusi.

Tööalaselt saab sind ees ootama positiivseid arenguid täis olev kuu. Oled õigel teel ja tehtud valikud viivad sind tööalaselt jõudsalt edasi. Naudid igapäevast rutiini samamoodi nagu ka põnevaid projekte, mis aegajalt ette tulevad.

Tervise osas on oodata häid uudiseid. Kui oled olnud kimpus mõne tervisehädaga, siis nüüd hakkavad asjad laabuma ning sinu enesetunne ja füüsiline heaolu paranevad tasapisi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastusega seotud teemad pakuvad sulle sel kuul põhjust rahuloluks. Sinu elus on saabunud aeg, kus tunned end suhtealaselt kindlalt ja tead, et mis iganes ka tulevikus ei juhtuks, sa keskendud praegusele hetkele ja võtad sellest parima. See mõjub sinu enesetundele hästi ning vabastavalt. Vallalised peaksid külastama kunsti ja kultuuriga seotus üritusi, just seal on võimalus kohtumiseks vaimsete huvidega ja loomingulise hingega kaaslasega.

Tööasjades ootab sind ees kuu, mis on täis põnevaid pakkumisi, huvitavaid kohtumisi ja inspiratsiooni andvaid inimesi. Ammuta endasse seda positiivset energiat nii palju, et suudaksid selle pinnalt pikalt produktiivne ja entusiastlik olla.

Tervise osas on oodata positiivseid arenguid. Tunned, et soovid varasemast rohkem liikuda, enda eest hoolitsed ja oma keha tervisele rõhku panna. Sinu positiivne hoiak ja rõõmus meel tagavad ka üleüldise heaolu.  

Autor: Katrin Oidra

Seotud