ALKEEMIA TAROSKOOP. Ära ole rahulolematu ega võrdle end teistega, nii võid lasta käest nii mõnegi suurepärase võimaluse

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 27.02 – 5.03

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad päike ja karikate neli. On näha, et sul on olemas kõik võimalused, et saavutada edu ja viia oma unistusi ellu, kuid sulle saab takistuseks sinu enda meelestatus. Oled rahulolematu, kui asjad ei lähe täpselt nii nagu ootad. Ära keskendu sellele, mida sul ei ole ja ära võrdle end teistega. Võta parim sellest olukorrast, milles sa hetkel asud ja hinda end ning oma saavutusi vääriliselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Ära lase end takistada kõhklusel ja ebakindlusel, usu endasse!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Soovid nüüd oma mineviku selja taha jätta, sest see on sulle põhjustanud piisavalt meelehärmi. Selleks, et edasi liikuda, pead tegema otsustavaid samme ja olema julge. Kui sa kardad riskida, siis ei muutu midagi ning need samad probleemid, mille käes oled vaevelnud, kerkivad mõne aja möödudes taas esile.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna, mis näitab, et teadvuse tasandil jõuavad sinu ellu uued teadmised ja tõdemused. Need võivad olla nii meeldivad kui ka esialgu ebameeldivad, ent igal juhul on nad sinu meelt ja hinge rikastavad ning avardavad. Puutud kokku küsimustega, mis näitavad sulle nii elu helget ja viljakat poolt, kui ka ajalikkust.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud