ALKEEMIA TAROSKOOP: algaval nädalal hoidu intriigidesse sattumast!

Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 13. – 19. september

Nädala nägu kujundavad mõõkade paaž ja müntide üheksa. Avanevad uued töö- ja rahaasjadega seotud võimalused. Avatakse uksed, mis võimaldavad tõusta karjääriredelil, saada lisaraha või palgakõrgendust ning soovi korral ka alustada tööd uuel ametikoha. Kõige selle positiivse kõrval pead silmas pidama seda, et sinu edu võib tekitada kõrvalseisjates kadedust. Ära lase end intriigidesse segada ning jää oma ettevõtmistes ausaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kümme. See kaart näitab, et olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade rüütel. Lased end juhtida kainel ja kalkuleerival mõistusel. Praegu tugined otsuste tegemiselt puhastele faktidele ning emotsioonidest juhitud kahtlustel ei ole kohta. Tunned suurt soovi aktiivselt tegutseda, oma ideid ellu viia ning saavutada iga hinna eest eesmärke. Sa ei karda ka laskuda tulistesse vaidlustesse või minna suhete teravnemisele, kui sinu eesmärkide täitmine seda nõuab.
Kalad (19. veeb -20. märts)

Nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.
Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Toimumas on aktiivsed liikumised ja arengud. Tunned, et oled motiveeritud, täis teotahet ja soovid oma plaane ja mõtteid ellu rakendada. Kuna liikumised on kiired, siis lisaks uutele ideedele, mis tekivad, saad reaalselt ka juba oma töö tulemusi näha. Saad nautida edu ja tunnustust. Võimalikud on ka lühemad ja pikemad reisid. Kui oled oodanud positiivseid uudiseid, siis nüüd on aeg, kus sind tabavad mitmed meeldivad üllatused.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Esiplaanil saavad olema mängulised, spontaansed ja muretud tegevused. Isegi suuri muutusi võtad vastu avatud ja positiivse meelega. Liigud tundmatusse, kuid ometi tunned end seejuures enesekindlalt ja võidukalt. Kui oled soovinud alustada puhtalt lehelt, siis nüüd on sul selleks võimalus. Tegele sellega, et minevikust lahendamata probleeme ja lahtisi otsi kaasa ei tuleks.
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Tunned, et sind ei köida mitte niivõrd väline maailm, kuivõrd keskendud hoopis sisemise harmoonia ja rahu saavutamisele. Oled positiivse eluhoiakuga ning suudad jätta selja taha eelnevalt muret valmistanud teemad. Tööle ja eraelule pühendud täpselt nii palju või nii vähe kui on vajalik selleks, et asjad toimiksid. Pigem oled puhkamise meeleolus ja unistad helgetest aegadest.
Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag, mis toob sinu jaoks kaasa aja, kus oled võimekas peaaegu kõiges, mida iganes ette võtad. On näha, et elu saadab sulle väljakutseid, mis on ühtaegu nii põnevad kui ka arendavad. Suudad oma kogemustele toetudes ning suurepärast intuitsiooni jälgides saavutada parimad võimalikud tulemused ka stressirohketes ja sinu jaoks uutes olukordades. Kui oled mingeid plaane edasi lükanud, mis iganes põhjusel, siis nüüd tekivad võimalused ja vahendid, et need ellu viia.
Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Sinu elus saabub aeg, kus tunnetad konkurentide ja sissetungijate ohtu. Kõige targem on säilitada rahu ning uurida, milline on reaalne olukord ning kuidas peaksid sellele reageerima. Tõenäoliselt suudad asjad lahendada ja mõlema osapoole jaoks kergendust tuua selgitava vestlusega. Oled pisut segaduses, sest sinu tavaline enesekindlus on asendunud kõhklusega. Olukorra analüüsimine annab sulle selge pildi ja kindlama sisetunde.
Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Praegu pühendud täielikult tööle ning kasutad iga võimalust, et omandada uusi teadmisi ja kogemusi. Sind ümbritsevad kaaslased märkavad sinu saavutusi ning hindavad ja toetavad sind. Praegu omandad eelkõige kogemustepagasit, mis tuleb kasuks pikemas perspektiivis. Ära alahinda ka inimsuhteid, praegu sõlmitud uued tutvused osutuvad sulle peagi väga kasulikuks.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. On oodata uute võimaluste avanemist ning saad põnevaid kogemusi. Tasub olla avatud ja paindlik, kuna nii mõnigi olukord nõuab oma seniste tõekspidamiste ümberhindamist, et vältida inimestevahelisi konflikte. Uued vaatenurgad ja tutvumine teiste seisukohtadega toob kaasa rikastavaid teadmisi, mis arendavad sind inimesena ja panevad huvi tundma ka nende valdkondade vastu, mis enne kauged ja ebahuvitavad tundusid.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. On oodata õnnelikku ja edukat perioodi, kus eriti hästi õnnestuvad just töö-ja rahaasjadega seotud ettevõtmised. Oled rakendanud oma teadmisi ja oskusi suurepäraselt, ning saad nautida väljateenitud tasu. Võid tunda, et ettevõtmised liiguvad kiiremini ja sujuvamalt, kui tavaliselt. Juhul kui oled unistanud edasiliikumisest ametiredelil või soovinud tegeleda mõne huvitava projektiga, siis nüüd on oodata unistuste täitumist.
Ambur (23. november – 21.detsember)

Perioodi iseloomustab karikate kaks, mis tähistab seda, et eelkõige saavad fookuses olema inimsuhted. Keskendud senisest enam oma sisehääle ja tunnete jälgimise ning ka otsuseid langetad emotsioonidest juhituna. Oled sensuaalselt meelestatud ning äratad vastassugupooles romantilist huvi. Kui oled otsinud enda kõrvale kaaslast, siis just nüüd tasub olla avatum ning liikuda rohkem seltskonnas.Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud