ALKEEMIA TAROSKOOP. Alanud nädal toob lootust, energiat ja uusi algusi

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 1.05 – 7.05

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade äss ja mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued tuuled. Suudad läbi omaenda nutikuse leida lahendused sind vaevanud probleemidele. Tunned endas uut energiat ja optimismi, mis laseb sul näha asju nii nagu need tegelikkuses on. Oled saanud võitu oma negatiivsetest mõtetest ja emotsionaalsest madalseisust ning nüüd toimetad taas pühendumisega ning lootusrikkalt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Oled täis uut energiat ning teotahet. Sa oled enda jaoks paika pannud eesmärgid, mida soovid saavutada ja asud nüüd entusiastlikult tegutsema. Su eneseusk on suur. Praegu ümbritsevad sind ka inimesed, kes pakuvad sulle vajadusel oma tuge – nii füüsilises kui ka moraalses mõttes. Peaksid tundma end turvaliselt ja hoituna.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õnneratas. Nüüd on sinu elus toimumas muutused. Enamasti on tegu juba ammu oodatud positiivsete arengutega, mis lasevad sul lõpuks hakata liikuma oma eesmärkide suunas. Praegune aeg on seotud ka karmaga, seega saad sa seda, mida oled oma varasema tegutsemise, mõtete ja väljaütlemistega endale loonud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Sind ootavad ees positiivsed uudised, mis puudutavad eelkõige sinu finantsilist olukorda. Võid saada nii võimaluse lisaraha teenimiseks, lotovõidu kui ka lihtsalt teha mõne väga tulusa tehingu. Igal juhul on praegune aeg väga hea elu majandusliku küljega tegelemiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Nüüd on sinu elus esiplaanil energiad, mis on seotud südameasjade, kodu ja peresuhetega. On hea aeg selleks, et parandada suhteid ja uuendada tundeid. Võta endale aega, et kohtuda ammuste sõpradega ja sugulastega, keda pole ammu näinud. Tee seda kõike selleks, et mitte kaotada oma juuri.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas midagi sellist, mis tõmbab sind mugavustsoonist välja ja pakub sulle vaheldust ning positiivseid emotsioone. Väga hästi edenevad praegu töö- ja äriasjadega seotud teemad. Lood uusi suhteid, omandad kogemusi ja saad võimaluse näidata ennast oma parimast küljest.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida. Just nii jõuad kõige õigemate otsusteni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja seeläbi ka iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud