ALKEEMIA TAROSKOOP: alanud nädal sobib konfliktide lahendamiseks ja sassis suhete silumiseks

Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 27.09 – 03.10

Nädala üldist nägu kujundavad müntide paaž ja karikate neli. Pead nüüd avama silmad ja hakkama hindama kõike seda, mis on sinu elus head. Kui keskendud vaid negatiivsele, siis lased imelistel hetkedel lihtsalt käest libiseda. Praegu tasub asuda ka parandama olukordi ja inimsuhteid, mis sulle muret teevad. Vaid positiivse meelelaadi ja aktiivse tegutsemisega saad oma elus midagi muuta.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Selle kaardi sõnumiks on, et peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljaspoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunnetad, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kuninganna. On kätte jõudnud aeg, kus kõik saavutused võid oma terava mõistuse ja hea otsustusvõime arvele kanda. Sul on elukogemusi ja tarkust, mis sind aitavad enamus situatsioonidest võitjana välja tulla. Suudad olukordi hinnata kaine ja realistliku pilguga ning seetõttu oled ka kaaslaste seas hinnatud nõuandja. Kõige olulisem on sinu jaoks hetkel ausus ja reeglite järgimine.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tunnetad enda ümber pinget ja sellest tulenevalt võtad igaks juhuks sisse kaitseasendi. Kõige olulisem on sul jääda kindlaks oma uskumustele. Ei ole vaja oma veendumustest taganeda pelgalt sellepärast, et see aitaks ära hoida teistepoolse halvakspanu või pingelised suhted. Kui tunned, et oled teinud õige otsuse, siis vajadusel leiad endas jõu ka oma seisukohti kaitsta.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku võidukaarik. Nüüd on väga oluline, et haaraksid elu osas ohjad oma kätte ja kontrolliksid olukorda. Oled saanud minevikus mõned head õppetunnid, mis on aidanud sul mõista, kui oluline on pidev ja sujuv areng ning sellesse panustamine. Katsud ületada kõik erimeelsused kaaslastega, mis takistavad sul edasi liikuda ning see paneb õnne veelgi rohkem sinu poole pöörduma.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Tunned, kuidas kõik hakkab ühtäkki sinu ümber muutuma, kasvama ja arenema. Võid tunda end algul ebakindlalt ja püüad klammerduda olemasoleva külge. See ei ole aga lahendus, vaid ainult pidurdab juba käimasolevaid protsesse ja ei lase uutel algustel sinu juurde jõuda. Võta muutused avatud südamega vastu ja näed kuidas avanevad täiesti uued võimalused ning elu muutub hoopis põnevamaks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Oled astumas oma elus otsustavat sammu. See muutus saab olema midagi sellist, mida ei tohi kindlasti ellu viia kergekäeliselt. Mõtle hoolega järele, miks ja kuidas sa oled jõudnud sellisele teelahkmele. Millised saavad olema tagajärjed? Kas see muudab sinu elu paremuse poole? Kui sa leiad, et muutus on vajalik ja ainuvõimalik samm, siis õige tegutsemise korral viib see sind õnne ja eduni.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. See kaart esindab kõike, mis on salapärane, vaimsusega seotud ning tunnetel põhinev. Sinu jaoks toob algav periood aja, mil juhindud eelkõige oma eksimatust intuitsioonist. Kuulates oma sisehäält, teed õigeid otsuseid, mida ei pea hiljem kahetsema ning jõuad väga loomulikku ja valutut rada pidi õnne ja edu juurde.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see kaart sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud