ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: – Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob uus aasta õhumärkidele?

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2016 õhumärkidele ennekõike edu töö- ja rahaasjades ning soovi korral võimalust pöörata oma elus uus lehekülg.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuses pakub aasta esimene pool sulle positiivset võimlust kogeda tunnete vallas midagi täiesti uut. Saad suure ja südamliku armastuseelamuse osaliseks, mis avardab su hinge ja liigutab südant. See võib tähendada nii uut suhet, kus kohtud oma hingesugulasega või ka juba olemasolevas suhtes suurema läheduseni ja teineteisemõistmiseni jõudmist. Aasta keskpaigas võid kogeda armastuse esimese suure lainetuse rahunemist, kuid see ei tähenda, et tunded lahtuksid. Sinu emotsioonid muutuvad rahulikumaks, stabiilsemaks ning suudad armastuse ja õnnetunnet oma südames stabiilse leegina põlemas hoida.

Töö osas pead olema valmis selleks, et sinu ellu tulevad muutused, mis esmapilgul tunduvad sulle võõrad ja mille suhtes sa oled pigem skeptiline. Tegelikkuses tasuks sul aga uuendusi tervitada, sest isegi kui esmapilgul nii ei paista, siis tegelikkuses avavad need sulle uued uksed, mis toovad sinuni põnevaid võimalusi karjäärialaselt areneda. Aasta keskpaigas võid töö osas silmitsi seista keerukate ülesannetega, kuid oma terava mõistuse abil suudad sa ette tulevad probleemid lahendada ning samal ajal leida sellest endale hoopis positiivse tulemi. Aasta lõpus on oodata häid pakkumisi, kus saad oma loomingulisust rakendada. Ka tööalased suhted paranevad ning võid saada lausa preemiat.

Tervise osas pead aasta esimeses pooles tegelema oma tunnetega. Emotsioonid on väga suures mahus vastutavad selle eest, kuidas me ennast füüsiliselt tunneme. Ära suru negatiivseid tundeid alla, vaid tegele nendega. Kui vaja, leia endale mõni vaimne praktika, mis aitab sul vabaneda minevikust pärit blokeeringutest. Oluline on õppida end armastama ja olema hetkes. Aasta lõpupoole on oodata tervise vallas head aega, sinu enesetunne on hea, tervse eest hoolitsed hästi ning tunned end ka vaimselt tugevana ja stabiilsena.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuses ootab sind aasta esimeses pooles aeg, kus saad õppida iseenda vajaduste ja soovide koha nii mõndagi. Suhted ei ole küll otseselt pingelised, kuid need esitavad sulle erinevaid väljakutseid, mis kutsuvad sind üles sügavale endasse vaatama. Kui oled rahulolematu, siis alusta iseendast ning ole enda suhtes aus. Leia vastus küsimusele – kas sa ise oled sisemiselt tasakaalus ja rahul? Selles peitub harmooniliste partnerlussuhete võti. Aasta keskpaik pakub sulle kergeid lõbustusi, pisut flirti, head seltskonda ja ei puudu ka mõni põnev austaja. Aasta lõpupool kujuneb sinu armuelus üsnagi tormiliseks. Alustad ka uut suhet, lõpetad mittetoimiva suhte või astud juba olemasolevas suhtes olulise sammu edasi.

Tööelus pakub aasta esimene poole sulle võimalust alustada uusi põnevaid projekte. Seal kohtud ka inimesega, kellega sind jääb siduma väga hea tööalane suhe, kus üksteist nõu ja jõuga toetatakse. Aasta keskpaik toob tööellu muutusi, mis on loomulikuks jätkuks ja arenguetapiks. Need muutused võivad esialgu sinu töökoormust suurendada, kuid kui juba protsessis sees oled, siis suudad väga oskuslikult ja sujuvalt asjad enda käe järgi toimima sättida. Aasta lõpupoole oled vägagi oma eesmärkidele pühendunud. Sa lähed kasvõi tulest ja veest läbi, kui tunned, et sinu sihid on üllad ja vajalikud selleks, et midagi olulist ellu viia.

Tervise osas on sul omad plaanid, mida soovid kohe aasta algul suure entusiasmiga ellu viima asuda. Oled seadnud endale kindlad sihid, kuidas parandada oma tervist ja heaolu, ning nüüd ei suuda sind keegi teelt kõrvale eksitada. Aasta keskel võivad end ilmutada väiksemad tervisemured. Seega tasub aeg pisut maha võtta ja anda endale puhkust. Sa oled selle ära teeninud ning võid südamerahuga lubada endale lõõgastust. Eriliselt tuleks sulle kasuks see, kui laseksid end hellitada ja poputada erinevatel kehahoolitsustel ning lubaksid ka oma meelel minna rännakule veel avastamata radadele. Aasta lõpupoole pead end pisut sundima selleks, et jätkata tervislikku rutiini. Sinu puhul on kõik kinni õiges häälestuses – seega mõtle positiivselt ja sa suudad oma motivatsiooni kõrgel hoida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses pakub aasta algus sulle pisut keerukamat aega, kus asjad ei laabu esialgu vastavalt sinu ootustele. See paneb sind mõtlema, kas saaksid oma armuelu parandamiseks ja edendamiseks midagi ette võtta. Kindlasti saad. Sa pead endale selgeks tegema, mis on see, mida sa saad muuta ja mis on see, mille muutmine ei ole sinu võimuses. Kui asjad on selged, saad asuda tegutsema. Sul on väga palju hingejõudu ja sisemist söekust, mis lasevad sul lihtsasti õigele teele tagasi liikuda. Kui oled juba kord asjad oma kindlasse haardesse saanud, siis teadliku meele ja armastava südame koostöös saad oma armuelu sel aastal viia hoopiski uuele tasemele. Õige tegutsemise korral on sul võimalus luua endale lausa unistuste suhe.

Töö osas on sind ees ootamas hea aasta. Saad rakendada oma loomingulisemat poolt ning häid otsuseid teed just oma intuitsiooni kasutades. Samuti ootab sind ees kas igapäevaste tööolude paranemine, uus töökoht või palgatõus. Igal juhul pakub töö sulle just aasta esimeses pooles ning ka keskpaigas hulganisti hetki, mille üle saad tunda siirast rahulolu ja uhkust iseenda üle. Aasta viimane pool toob kaasa pisut rohkem töid ja toimetamisi, kui sooviksid, kuid ei saa öelda, et need sulle ülejõu käiks. Sel aastal suudad ellu viia suuri plaane.

Tervise osas pöörad aasta esimesel poolel tähelepanu sellele, et suudaksid sisse viia toimiva režiimi, mis mõjuks su tervist turgutavalt ja tervisehädasid ennetavalt. Kui oled soovinud mõnest halvast harjumusest vabaneda, siis just nüüd leiad endas piisavalt hingejõudu ja sisemist tahet, et jätta maha see, mis sinu tervisele võiks havasti mõjuda. Aasta teises pooles võib sind pisut kimbutada mõne väiksem tervisemure, kuid see on eelkõige põhjustatud stressist. Katsu anda endale vajalikku puhkust ning mõtle positiivselt. Enesesisendus ja head mõtted suudavad korda saata imesid.

Autor: Katrin Oidra

Täname Tallinna vanalinnas asuvat ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob uus aasta veemärkidele?

ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob uus aasta tulemärkidele?