ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob uus aasta veemärkidele?

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2016 veemärkidele suurejooneliste plaanide elluviimist, seiklusi ja reisimist põnevatesse paikadesse.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armasuses ootab sind aasta esimesel poolel periood, kus uute suhete loomisel oled pigem ettevaatlik ning ei kiirusta suhteid järgmisele tasandile viima. Soovid oma partnerit tõeliselt tundma õppida ning alles siis kui oled täiesti kindel, astud edasisi samme. Kui oled juba suhtes, siis kipud olema kahtlustavam kui tavaliselt, kuid sinu õnneks ei ole su kahtlustel alust. Aasta keskel muutuvad suhted stabiilsemaks. On olemas vajalik truudus ja usaldus ning selle pinnalt oli lihtne edasi minna. Aasta lõpupoole on sind ees ootamas romantilised ajad, kus unistad õnnest ja igatsed täiuslikku armastust. Selle elluviimine on sinu enda kätes. Võib esineda ka armukadedust, kuid kui suudad oma emotsioone piisavalt kontrollida ja mitte tühiste asjade peale solvuda, siis suhted toimivad ja arenevad laitmatult.

Töö osas ootab sind aasta esimeses pooles rahulikum periood. Siis tasub pigem jätkata vana rada ja teha plaane edaspidiseks. Pöördelisi karjäärimuutusi sel ajal teha ei tasu, sest need võivad rappa joosta. Pane rõhku sellele, mis on sinu tugevad küljed, nii saad aasta keskpaigast alates asjad jõudsalt edasi liikuma. Võid küll kokku puutuda konkurentsiga, kuid oled väga motiveeritud ja innukas, nii et suudad end igast olukorrast võitjana välja tuua. Aasta lõpupoole täidad oma ülesandeid mängleva vilumusega ning naudid seda, mida teed. Võtad asju rahulikult ja suudad hoida tööelu tasakaalus.

Tervis saab aasta esimesel poolel olema stabiilne. Sinu vaimne heaolu ja tasakaal on suures seoses sinu füüsilise tervisega. Kuna hetkel on enesetunne hea, siis tee plaane ka edaspidiseks, et hoida seda samamoodi toimimas ka edaspidi. Tavalisest pisut suuremat tähelepanu peaksid pöörama oma tervisele aasta viimases pooles. Siis on oht, et mõni tervisehäda kipub endast märku andma. Pead korrigeerima üht-teist oma harjumustes, kuid see tuleb ka pikas perspektiivis sulle kasuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuses ootab sind aasta esimeses pooles periood, kus kus tunned, et sinu jalgealune ei ole nii kindel kui sooviksid. Aitab see, kui leiad endale aja, kus saad rahulikult oma hetkeolukorra ja ootuste suhtes maha istuda ja järele mõelda. Vajadusel võid ju ka suhtes aja maha võtta, et endas selgusele jõuda. Sinu jaoks on kõige tähtsam sisemine tunnetus, mis laseks sul olla endas kindel. Kui see kindlustunne ja teadmine on olemas, siis ei suuda sind keegi takistada. Aasta lõpupoole on oodata põnevaid aegu. Kui sul on kallim olemas, siis omavahelised suhted paranevad ja omavaheline tõmme suureneb. Kui oled aga vallaline, siis kohtad kedagi, kes äratab sinus armastuse.

Töö pakub sulle aasta esimeses pooles õppimisvõimalusi ja uusi kogemusi. Pead olema valmis ka muudatusteks, mis nõuavad kiiret reageerimist ja kohanemist uute oludega. Mõned muutused, mis nüüd saabuvad, ei tule sinu jaoks lihtsalt ning sa vajad aega, et sisse elada ja hakata end taas kindlalt tundma. Kuid sa saad sellega hakkama ning aasta teine pool kujuneb tööalaselt väga edukaks. Eelkõige saad rõõmu tunda headest suhetest töökaaslaste, ülemuse ja äripartneriga ning see on ka oluliseks faktoriks, miks asjad ladusalt edenevad.

Tervise osas peaksid aasta esimesel poolel rõhku panema sellele, et sa piisavalt liiguksid, annaksid oma kehale vajalikku koormust ning ei unustaks ka seda, et peale treenimist vajad sa korralikku toitu ja samuti und. On oluline, et seaksid enda vajadused esiplaanile ning alles seejärel panustaksid teiste heaolusse. Aasta lõpupoole võid kokku puutuda kergemate terviseprobleemidega. Väga oluline on see, et sa ei jätaks unarusse oma vaimse poole eest hoolitsemist. Katsu leida aega, et mõelda asjade üle, mis sind häirivad. Ära lükka neid tahaplaanile, vaid lahenda esilekerkivad probleemid. Samuti on sinu jaoks oluline leida aega mediteerimiseks. See rahustab ja harmoniseerib meelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses toob aasta esimene pool sinu ellu erutavaid elamusi ja kirge, kuid paraku pakutakse sulle ka kiusatusi. Kui sa ei soovi kõrvetada saada, siis ära mängi tulega. Võid tunda ahvatlusi, mille kohta tunned, et nendele järele andmine poleks päris õige. Siis mõtle enne hoolega järgi ja alles siis tegutse. Tihtipeale kestab nauding kahjuks palju lühemat aega kui kahetsus. Selline keerukas periood saab aga aasta teises pooles läbi. Head suhted ja romantika jäävad ning saad taas kogeda aega, kus oled lihtsalt õnnelik ja naudid ilma igasuguste kõhkluste ja kahtlusteta oma kallima seltskonda. Kui oled vallaline, siis aasta esimeses pooles tärganud suhetele tuleks anda võimalikult palju aega, enne kui liigute järgmisele tasandile.

Töö osas ootab sind hea periood. Aasta esimene pool pakub võimalusi põnevateks projektideks, koostöödeks ja õppimiseks. Leiad enda oskustele ja annetele küllaldaselt rakendust ja suudad ilma pingutamata edu saavutada. Ka aasta teine pool tõotab tulla igati edukas. Sa teed seda, mida kõige paremini oskad ning selle eest saad ka tunnustuse osaliseks. Samuti on majanduslikult hea aeg, sul on stabiilsed sissetulekud, millest saad soovi korral kapisut kõrvale panna. Aasta lõpp toob sinuni põnevaid pakkumisi, mida tasub kaaluda. Võid asuda uuele töökohale või plaanida õppima minekut.

Tervis on üldiselt aasta esimeses pooles hea, küll aga peaksid olema tähelepanelik sportides ning füüsilise tööga tegeledes. Tekkida võivad väiksemat sorti vigastused või siis kipuvad endast märku andma vanad tervisehädad, mis panevad sind muretsema. Asi ei ole siiski nii hull, kui sa kardad. Leia endale sellised tervise ja heaolu eest hoolitsemise nipid, mis sulle liiga ei teeks. Ka aeglane edasiliikumine on siiski progress, seega ära heida meelt, kui sa ei näe tulemusi üleöö. Ka aasta lõpupoole võiksid olla enda heaolu suhtes tähelepanelik. Vajaduselt tee mõned analüüsid, et teada saada, mida saaksid parandada või muuta.

Autor: Katrin Oidra

Täname Tallinna vanalinnas asuvat ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob uus aasta tulemärkidele?

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.