ALKEEMIA TAROSKOOP 2016: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob uus aasta tulemärkidele?

Vaata videost ja loe lähemalt kuidas Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2016 tulemärkidele ennekõike sisemise rahu leidmist, suhtlemist põnevate inimestega, uusi sõpru ja armastuse leidmist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuses puutud aasta esimeses pooles kokku teemadega, millega sa peaksid teadlikult ja pühendunult tegelema, kui soovid suhtealaselt edasi liikuda. Sa tunned, et sooviksid midagi muuta, kuid oled seda seniajani alla surunud või lihtsalt kõrvale jätnud. Nüüd peaksid pidama maha mõned selgitavad vestlused, kus ei tohiks olla kohta egol, haavumisel ega armukadedusel. Kui teed enda jaoks enda ja oma partneri tunded ja soovid selgeks, siis see annab sulle kindla aluspinna, millelt saad alates aasta teisest poolest rahulikult ja stabiilselt edasi liikuda ning teha plaane oma eraelu ja armastuse osas.

Töö osas ootab sind aasta esimestel kuudel midagi positiivset, mille sa oled täiesti õigustatult välja teeninud. Ükskõik, kas see on palgatõus, ametikõrgendus, uus töökoht või lihtsalt paremad töötingimused, igal juhul saad sa tunda rahulolu, et sinu panustamine on end kuhjaga ära tasunud. Aasta keskel puutud kokku olukorraga, kus pead langetama otsuse oma edasiste plaanide osas. See ei ole karjäärialaselt muutusi toov, vaid pigem sinu sisemaailma rahulolu tagav meelestatus. Aasta lõpp toob sulle suurema iseseisvuse ja see paneb sind ka jõulisemalt tegutsema. Sul on häid mõtteid ja plaane, mida asud ellu viima.

Tervis saab sellel aastal olema üldiselt stabiilne. Aasta esimeses pooles võid tunda, et vajad keha ja meelt harmoniseerivaid praktikaid. Kui sa oled sisemiselt tasakaalus ja rahulolus, siis ei saa sa ka oma tervise üle kurta. Aasta keskpaigas võtad tõsisemalt ette oma füüsilise tervise eest hoolitsemise. Asud teadlikult ja regulaarselt tegelema sellega, et liiguksid piisavalt, viibiksid värskes õhus ja pakuksid oma kehale vajalikku koormust, mis hoiaks sind heas vormis. Aasta lõpupoole pead end pisut rohkem kontrollima, siis on oht, et võid kas oma terviseprogrammile käega lüüa või hoopis teise äärmusse kalduda ja sellega liialdama kippuda, mis võib kaasa tuua ülepingest tekkiva vigastuse. Katsu siiski leida kuldne kesktee.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuses ootab sind ees väga hea aasta. Aasta algab küll rahulikult ja ilma suuremate muutusteta, kuid juba kevade lõpus tunned, kuidas sinu südant avardab rohkem kui kunagi varem suure ja tõelise armastuse tunne. Kui oled vallaline, siis on sul võimalus kokku saada ja kokku jääda oma elu armastusega. Kui oled suhtes, siis koged sügavaimat õnnetunnet, täiuslikku usaldust ja üksteisemõistmist. Oled nüüd valmis kinkima oma südame täielikult ja ilma mööndusteta. Sel aastal võid oodata ka abieluettepanekut või juba lausa altari ette astuda.

Tööalaselt on aasta esimese pooles oodata muutusi ja kiireid arenguid. Kui sul on soov teha karjäärimuutus, siis just sel ajal on seda parim ette võtta. Kõik plaanid jõustuvad ilma viivitusteta ja takistusteta. Aasta keskpaigas peaksid olema tavalisest tähelepanelikum, kuna siis võid kokku puutuda konkurentide ja rivaalidega, kellel võivad sinu suhtes olla ebaausad kavatsused. Kui sa end nende mängudesse tõmmata ei lase ning jääd endale kindlaks, siis sul mingit ohtu karta ei ole. Aasta lõpp pakub sulle pisut stabiilsemat aega, kus rõhk on rohkem inimesuhetel. Sind ümbritsevad toetavad kaaslased ning ka ülemusega on läbisaamine hea.

Tervise osas võiksid aasta esimestel kuudel olla tähelepanelik. Võid kokku puutuda mõne terviseprobleemiga, mis sunnib sind aja maha võtma ja endale puhkust ja rahu andma. Katsu siis kuulata, mida su keha vajab ning mitte liiga kärmelt taas tegutsema tormata. Alates aasta keskpaigast on tervise osas oodata positiivsemat perioodi. Suuremaid tervisehädasid ei ole ette näha. Sa hoolitsed enda eest üsna korralikult ning võimaldad oma kehale kõike vajalikku, alates puhkusest, korralikust toidus, kuni mõõduka füüsilise koormuseni.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastuses ootavad sind sel aastal ees uuendused. Saad parandada teadlikult oma armuelu olukorda ja juhtida seda soovitud suunas. Kui sa oled juba suhtes, siis liigute koos partneriga suurema läheduse ja üksteisemõistmise poole. Kui sa oled veel vallaline, siis kohtud nüüd inimesega, kes sind mõistab, kütkestab ja vastupandamatult mõjub. Õnneks on tunded vastastikused ning sellest suhtest areneb tõenäoliselt välja sinu elu muutev armulugu. Kasuta enda jaoks soodsat perioodi selleks, et avada oma süda ning usaldada elu nii palju, et saad kogeda kõige imelisemaid tundeid.

Tööalaselt on sind ootamas ees väga viljakas periood. Pühendud kõigele, mida ette võtad, kirglikult. Eriliselt hästi läheb neil, kelle töö või ette võetud projektid on seotud elu loomingulisema poolega. Saad inspiratsiooni, oled tugevalt motiveeritud ja suudad jõuliselt oma plaane ellu viia. Sellise tegevusega suudad sa ka end majanduslikult kindlustada, et võiksid tunda turvatunnet ning stabiilsust. Aasta lõpupoole tood välja oma teise poole – selle, mis suudab kiirelt lahendusi leida, on paindlik ning osav suhtleja. Oma avatuse, elurõõmu ja kuldaväärt ideedega suudad mägesid paigast liigutada.

Tervise osas ootab sind ees aasta, kus võtad endaga tegelemise tõsiselt käsile. Sa tunned, et vajad mingit režiimi oma ellu, mis laseks su hingel ja kehal harmoonias ja tasakaalus olla. See nõuab sinult kohati eneseületust, kuna sa eelistaksid olla vaba ning spontaanne. Kuid kuna su keha kipub aegajalt märku andma, et vajab rohkem hoolitsust, siis võtad ennast käsile. Aasta teine pool tuleb sinu jaoks pisut kergem, siis ei ole su teel nii palju ahvatlusi, mille võrku langeda ning kiusatusi, millele sa sooviksid järele anda. Sul on palju sisemist jõudu, leia see üles ning suudad oma vaimu ja füüsise viia teadlikult harmooniasse ja heaollu.

Autor: Katrin Oidra

Täname Tallinna vanalinnas asuvat restorani Rataskaevu 16, mille hubases atmosfääris Tiit Blaat video filmis.Seotud