ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: – Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob uus aasta õhumärkidele?

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2015 õhumärkidele ennekõike keskendumist tervise ja enda heaoluga seotud teemadele. Samuti on tavapärasest rohkem päevakorras vaimsuse ja hingelise arenguga seonduv.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuse ja suhete osas saabub sinu jaoks alates veebruarist aeg, kus kerkivad üles teemad, mis pole lahendust leidnud ning kipuvad sinu elus ikka ja jälle korduva mustrina üles kerkima. Kuni aprillini pead leidma endas tugevuse, et saada üle sisemistest hirmudest ja kõhklustest. Abiks on sulle seejuures kallid lähedased või mõni pikaajaline armas sõber. Alates maikuust hakkavad asjad liikuma taas ülesmäge ning suudad leida oma armuasjades ning peresuhetes tasakaalu ja harmoonia. Aasta lõpp võib kaasa tuua ka romantilise armumise, millest võib kasvada välja uus pikaajaline suhe.

Tööl keskendud aasta algul sellele, et haarata oma karjääri juhtimine täielikult enda kätesse. Veebruaris-märtsis tegeled vanade võlgade klaarimisega ning liigud edasi perioodi, kus tööelu erinevad valdkonnad on tasakaalus ja harmoonias. Selleks võid vajada ka mingite töövõtete juurde õppimist, kuid ka see läheb ladusalt. Alates juulist hakkavad asjad eriti positiivses suunas liikuma, sulle tehakse huvitavaid pakkumisi, kus saad oma ideid rakendada ning visioone ellu viia. Alates oktoobrist saabub aga aeg, kus pead olema hoolikas eriti inimsuhete alal. Pigem esita oma nägemusi ja arvamusi delikaatselt ning ära lase end kiskuda intriigidesse. Sinu sisetunne suudab sind juhatada õigeid otsuseid tegema.

Tervise osas tasub sul tähelepanelikum olla aprillis ja augustis. Siis on oht haigestumiseks ning vanade terviseprobleemide üles kerkimiseks. Nendega tegeledes süvene tervisehäda algsesse tekkepõhjusesse ja katsu see kõrvaldada. Vastasel juhul kipuvad samad asjad mõne aja pärast korduma. Parem aeg on aga aasta lõpus, siis tunned end nii vaimselt kui füüsiliselt hästi ja tasakaalus olevana.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus tuleb aasta, kus pead pöörama väga suurt tähelepanu oma tunnete analüüsimisele. Tunned end kohati ebakindlana olukordades, kuhu elu sind asetab. Selleks, et asjad areneksid ja sinu armuelu laabuks, pead mõistma, et paljuski on asjad sinu enda kätes. Pead suutma taas näha asju positiivsemalt, olema avatum ja võtma elu kergemalt ja mängulisemalt. Ainult nii saavad positiivsed üllatused tulla, kui oled valmis neid nägema. Keerukamad kuud saavad olema juuni, juuli ja september. Hea uudis on see, et aasta lõpuks suudad oma õppetuni ära õppida ning suundud rahulolevalt järgmisse aastasse.

Tööalaselt tuleb sinu jaoks väga positiivne ja majanduslikult ülesmäge minev aasta. Saad nii huvitavaid pakkumisi, hästi tasustatud projekte, kui ka tutvud uute inimestega, kes annavad sulle häid ideid ja kellega võtad ette ühiseid tegemisi. Augustis avaneb sulle võimalus kogeda tööalaselt midagi täiesti uut, mis paneb sind asjadele uue ja värske pilguga vaatma. See aasta pakub rohkelt võimalusi end teostada, seega haara härjal sarvist ja vii oma tööalased ambitsioonid ellu.

Tervise osas on näha, et kõige rohkem tuleks tähelepanu pöörata oma heaolule kahel aasta esimesel ja viimasel kuul. Siis võivad sind kimbutada nii väsimus, stress, kui ka mõni tervisehäda. Tähelepanelikum peaksid olema ka septembris, siis võib olla oht ületöötamiseks ja kiirustamisest tekkivateks vigastusteks. Parimad kuud saavad olema märts, aprill ja oktoober.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses ootab sind ees põnevust ja vaheldusrikkust pakkuv aasta. Kui sul on kallim olemas, siis leiate koos ühiseid uusi ettevõtmisi, mis teid veelgi rohkem liidavad ja toovad suhtesse särtsu. Kui oled vallaline, siis on sel aastal oodata armumisterohket aega. Kohtud rohkem kui ühe inimesega, kes tekitab sinus huvi ning paneb liblikad kõhus lendlema. Parimateks kuudeks, kus saad nautida armastust ja lähedust on jaanuar, august ja detsember. Ainus aeg, millal võid tunda veidi melanhooliat ja nukrust on oktoober, kuid ka siis saad sellest üsna kiiresti üle.

Tööelu pakub kohe aasta algul sulle väga positiivse impulsi. Lisaks sellele, et tunned end ise justkui kala vees, saada ka rõõmu tunda suureneva majandusliku kasu üle. Aprillis puutud kokku teemadega, mis avavad sinu jaoks täiesti uued uksed ja pakuvad palju mõtteainet. Sellest tulenevalt muudad ka oma plaane ning teed enda edasise arengu seisukohalt olulise otsuse. See aitab sul jõuda lähemale oma eesmärkidele. Oktoober toob samuti kaasa palju uuendusi, pead võimalikult avatud olema ja valmis muutustega kaasa minema, ainult nii saad saavutada parimaid tulemusi. Parim aeg ongi kohe aasta alguses ning tähelepanelikum võiksid olla mais ja novembris.

Tervis sulle sel aastal erilist muret ei peaks valmistama ning seda eelkõige sellepärast, et oled hakanud endasse ja enda eest hoolitsemisse senisest suurema hoole ja armastusega suhtuma. Kuulad oma keha, lubad endale mõõdukuse piires naudinguid ning annad ka piisavalt füüsilist koormust. Kõik see tagab harmoonia ja tasakaalu, mida ongi vaja selleks, et saaksid tunda end hästi, tervena ja rõõmsana. Pisut rohkem puhkust võiksid endale lubada detsembris.

Autor: Katrin Oidra

Täname mõnusa atmosfääri eest restoran/vinoteek Musi Tallinna vanalinnas, Niguliste 6

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.