ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob uus aasta veemärkidele?

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2015 veemärkidele erilist edu töö ja rahaga seotud valdkondades, samuti edeneb hästi kodune elu ning suur rõhk on perekondlikel suhetel.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuses pakub aasta algus sulle rõõmu ja rahulolu. On romantikat, armumisi ning palju ühiseid ettevõtmisi kallimaga. Aprillis tabavad sind aga kõhklused ja muutud kahtlevaks ning ebakindlaks. Selline heitlikum periood kestab kuni augusti lõpuni, vahelduvate tõusude ja mõõnadega. See aasta toob su teele ka inimesi, kes sinusse esimesest pilgust armuvad ning seda aktiivselt välja näitavad. See on ka üks põhjus, miks su tundeelu kipub kohati hüplik olema. September toob sulle uue hingamise, värskuse ning julguse taas elu usaldada seoses armuasjadega. Kuni aasta lõpuni on stabiilsem periood, kuid detsembris võid kokku puutuda salakavala rivaaliga, kes üritab sulle kaikaid kodaratesse visata.

Tööalaselt ootab sind aasta algul palju toimetamist ja hoogsat edasiliikumist, mis toob sinu teele ka uusi tuuli ning seoses sellega pead märtsis tegema valiku ning langetama enda edasise karjääri osas olulise otsuse. See toob kaasa palju uut energiat ja tahtmist sajaprotsendiliselt panustada oma ettevõtmistesse. Ka sissetulekute osas on hea ja stabiilne aasta. Aasta lõpuks oled osa oma entusiasmist paraku kaotanud ning kipud liigselt muretsema. November ja detsember saavad olema kuud, kus puutud kokku võimalike probleemidega. Asjad ei ole tegelikult väga halvasti, kuid kipud neid väga südamesse võtma ning enda jaoks ka suuremaks mõtlema.

Tervise osas ootab sind aasta alguses hea aeg, tunned end hästi, oled energiat täis ning võimalikud tervisehädad taanduvad. Alates juunist võtad seoses oma tervise ja heaoluga ette suured muudatused. Olgu selleks kas toitumise totaalne korrigeerimine, kaalu langetamine, täiesti uue spordialaga tegelema hakkamine, igal juhul mõjutab see uuendus sinu tervist ning tunned end paremini kui kunagi varem.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuse osas saad sel aastal õppida nii mõndagi oma tundemaailma toimimise kohta. Aasta esimeses pooles koged nii soovide täitumist ja rõõmsamaid aegu, kui ka selliseid hetki, kus sa pole kindel, mida sa suhetelt üldse ootad. Aasta teine pool saab olema sulle parem, siis on näha suurt lähedust, armastust ja kirge. Küll kumab taas läbi, et kõik see suur kogus head toob sinus esile ka sisemised hirmud, kuid sa suudad nendega piisavalt hästi toime tulla, et need ei hakkaks harmoonilist ja tasakaalustatud perioodi rikkuma. Võiksid ka tähele panna seda, et maist juulini kipud sa oma südame kuulamise asemel rohkem mõistust usaldama, mis võib sulle tekitada armuasjades pigem keerukamaid olukordi.

Tööasjades saadab sind sel aastal edu siis, kui leiad enda kõrvale kaaslased, keda saad täielikult usaldada ning kes sind toetavad, mis iganed ka ei juhtuks. Inimsuhetel on väga suur roll selles, kui hästi sa end tööasjades tunned ning milliseks sinu karjäär sel aastal kujuneb. Vaieldamatult paremaks ajaks saab aasta teine pool, kus alates augustist koged edu, õnne ja suurepäraseid edasiminekuid. Ka sissetulekute osas on parem aasta teine pool. Siis tehakse sulle ka huvitav pakkumine, kus saad tegeleda sellega, millest salamisi unistanud olid.

Tervise osas võtad kohe aasta algul vastu otsuse, et hakkad enda eest hästi hoolitsema. See ka toimib ning tunned enda suurepäraselt ja tervis on hea. Aasta keskpaigaks sinu esimene entusiasm raugeb ning juunis pead olema tähelepanelik, sest siis võivad tulla kimbutama tervisehädad. Ka septembris ja oktoobris peaksid võtma spetsiaalselt aega, et enda eest hoolitseda, siis on jällegi sinu tervis õrnem ning nõuab lisatähelepanu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses ootab sind aasta esimesel poolel ees pigem rahulikum ja stabiilsem periood. Aegajalt koged küll tugevamaid tundeid ja romantilisemaid hetki, kuid need ei ole midagi elumuutvat. Küll aga võid sel ajal luua tutvuse inimesega, kellega sind hiljem hakkavad siduma romantilised tunded. Kõige intensiivsem periood sinu armuelus saab olema augusti algusest septembri lõpuni. Siis on näha väga tugevaid tundeid, kirge ning valiku tegemise kohta, kuidas oma eluga edasi minna. Aasta lõpupoole koged taas rahulikumat perioodi, kust ei puudu ka tunded, mis põhinevad lausa hingesugulusel. Jaanuaris, juunis ja oktoobris võiksid vajaduse anda endale aega ja aja maha võtta, et armuelus selgust saada.

Tööalaselt ootab sind uuel aastal ees palju uuendusi ja põnevaid ettevõtmisi. Aasta algus pakub palju tööd ja toimetamist ning samuti uute töövõtete õppimist. Alates juunist ootavad sind eest huvitavad projektid, millega tegelemine pakub sulle puhast rõõmu ja heameelt. Saad seal rakendada oma andeid ja kasutada olemasolevaid teadmisi. Septembris leiad enda jaoks midagi uut, millele pühendud. See toob sinu ellu uusi positiivseid kogemusi ja ka tööga seotud reisimist.

Tervise eest hoolitsed aasta algul hästi. Oled enda suhtes tähelepanelik ning ei lasku liialdustesse ega riski põhjendamatult. Alates märtsi lõpust peaksid endale aga teadlikult rohkem tähelepanu pöörama, siis võivad ootamatult sinu teele kerkida takistused ehk siis võid kokku puutuda terviseprobleemidega. Alates juunist tunned end taas suurepäraselt ning asjad liiguvad paremuse poole. See positiivne periood kestab peaaegu aasta lõpuni, vaid novembris kimbutab sind stress ja võivad ligi tikkuda ka mõned tervisemured.

Autor: Katrin Oidra

Täname mõnusa atmosfääri eest restoran/vinoteek Musi Tallinna vanalinnas, Niguliste 6


Seotud