Alkeemia Taroskoop 2013 veebruar

Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaadid sinu tähtkujule küünlakuuks? Kas on loota printsi valgel hobusel või ootab ees hoopis peadpööritav tõus karjääriredelil? Kuidas on lood tervisega ning milliseid märke tasub tähele panna?

Hiina kalendri järgi algab 10. veebruaril musta Veemao aasta. See aasta on eriti edukas kõigile neile, kes tegutsevad intellektuaalses ja vaimses vallas. Kõik mõttetööga seotu edeneb suurepäraselt, inspiratsioonist ja headest ideedest ei tohiks puudu tulla. Olulisteks märksõnadeks on tarkus ja võim. Algav aasta toob endaga teaduse ja tehnika vallas põnevaid avastusi ja arenguid. Raha – ja armuasju tasuks ajada eelkõige mõistuse häält kuulates ning intuitsiooni järgides. Sekeldusi toob kaasa hetkeemotsioonidest ja kirelõõmast kantud tegutsemine.

Suhted, mis Mao aastal on alanud, ei ole põgusad ja pinnapealsed vaid sügavad, jäädes kestma pikaks ajaks ning pakkudes suurt rahuldust ja õnne. Mao aasta toob endaga ka palju saladusi, põnevust ja intriige. Et ohtudele vastu seista, tuleb olla eelkõige aus ja kindlameelne. Suurepärane aasta, kui soovid omandada uusi kogemusi, õppida midagi uut või sukelduda peadpööritavatesse seiklustesse.

Mida toob veebruar sinu tähemärgile?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuses on oodata senisest romantilisemat ja sensuaalsemat perioodi. Keskendud meelelistele naudingutele, vürtsikatele kirehetkedele ning õdusate õhtute nautimisele. Suurepärane aeg uue suhte alustamiseks või püsisuhte viimiseks uuele kindlamale tasandile. Suhted on sõbralikud, mängulised ja harmoonilised, vabad armukadedusest ja hirmust.

Tööalaselt tasub hoida silmad lahti ning olla avatud ja tegutsemisvalmis. Just nüüd on oodata suurepäraseid võimalusi, mis lasevad sul karjääriredelil jõudsalt edasi liikuda või teha kauaoodatud töökohamuutus. Ole paindlik, sest oodata on ka täiesti uusi ja riskivalmidust eeldavaid pakkumisi.

Tervise osas tasub olla senisest tähelepanelikum. Kahe silma vahele ei tasu jätta keha poolt saadetud olulisi märke. Et vältida stressi ja ka haigusi, võta eesmärgiks mõõdukus – jälgi oma toitumist ning hoolitse regulaarselt keha ja vaimu eest. Väga hästi sobib tegeleda jooga või pilatesega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuses on aeg, kus tuleb langetada olulisi otsuseid. Olgu selleks endas selgusele jõudmine, millist kaaslast sa enda kõrvale soovid või hoopis, kas praegune partner on ikka õige valik. Ära jäta tähtsaid otsuseid juhuse hooleks. Võta ohjad armastuse ja suhete vallas kindlalt enda kätte ja sa näed, et suhted muutuvad palju enam rahuldust ja õnnetunnet pakkuvamaks.

Tööasjus ei tasuks sel kuul suuri muutusi ette võtta. Pigem hoia madalat profiili ja väldi asjatuid riske. Suuri finantstehinguid ning laenude võtmist või andmist tasub edasi lükata kaugemasse tulevikku. Proovi keskenduda olevikule ja enda tööülesannete korrlikule täitmisele.

Tervise vallas tasub meeles pidada, et paljud füüsilised hädad ja haigused on seotud mõtlemise, vaimse tasakaalu ja harmooniaga. Väldi stressi ja muretsmist, leia endale aega, et puhata ja kogeda mõnusaid elamusi, mis toovad ellu värskust ning panevad mured unustama. Proovi lõõgastuseks ka meditatsiooni.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuses tunned alateadlikku soovi saavutada partneriga veelgi suurem ühtekuuluvus ja hingeline side. Väiksed romantilised žestid ja ühiselt veedetud kvaliteetaeg on pika ja toimiva suhte saladuseks. Kui sul veel ei ole partnerit, siis just praegu tasub paberile panna või oma peas selgeks mõelda, keda sa oma ellu vajad. Selge soov laseb imedel realiseeruda.

Tööalaselt tunned kerget motivatsioonipuudust. Asjad pole läinud päris nii nagu ootasid ning nüüd soovid aega järele mõtlemiseks ning uute plaanide tegemiseks. Leia endale sõber või mentor, kes sind ära kuulab, head nõu annab ning suudab sind asju uues valguses nägema panna.

Tervise osas muretsema ei pea. Kui sind vaevasid haigused või stress, siis nüüd võid kergemalt hingata, mured hakkavad taanduma ning tunned end positiivsust ja teotahet täis olevana. Eriti hästi mõjuvad sulle sõpradega värskes õhus viibimine ja loodusest energia ammutamine.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuses domineerivad sel kuul püsiväärtused nagu seda on usaldus, kindlus – ja turvatunne. Pigem on tegu rahuliku ja stabiilse ajaga, kus suuri tõuse ja mõõnu oodata ei ole. Kindlasti ei tasu karta aga igavust ega rutiini tekkimist. Hoolimata harmoonilisest ja rahulikust perioodist mängib praegu suurt rolli sensuaalsus ning teadlik teineteise seltskonna nautimine.

Tööalaselt tunned, et oled ainuõigel teel. Kõik ettevõtmised ja projektid laabuvad suurepäraselt, saad uusi põnevaid pakkumisi ja kontakte, mis tulevikus end küllaga ära tasuvad. Tööta oma unistuste nimel, sest teha tööd, mida tõeliselt armastad, on rahuldustpakkuv.

Tervisemured sel kuul sind ei kimbuta. Kuid siiski, alati saab midagi veel paremini teha. Vaata üle oma söömis – ja sportimisharjumused ning kui tunned, et midagi peaks muutma, siis alusta tasapisi. Ka väike igapäevane jalutuskäik värskes õhus või magusa ja rasvase toidu vähendamine menüüs toob pikas plaanis palju kasu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuses toob veebruar sulle romantilisi üllatusi. Kui seni oled ise suhtesse rohkem panustanud või püüdnud võita kellegi südant, siis sel kuul saavad sinu unistused tõeks. Kohtad senisest suuremat huvi ja tähelepanu enda suhtes. Võid ka avastada, et sul on salajane austaja. Käi ringi avatud silmadega ning naerata, see toob positiivseid emotsioone ning miks mitte ka mõne põneva ja romantilise tutvuse.

Tööalaselt ole valmis muutusteks. Sulle usaldatakse tähtis tööülesanne, millest sõltub sinu edasine areng ja karjäär. Tasub valmis olla ka välislähetusteks. Kuna oled ise positiivselt meelestatud ning valmis tundmatus kohas vette hüppama, siis võtavad ka teised sinu entusiasmist tuld ning koos suudate ettevõtmised veelgi edukamalt ja tulemusrikkamalt lõpule viia.

Tervise osas toob veebruar positiivseid sõnumeid. Kui oled oodanud mõne tervisega seotud testi vastuseid või on mõni tervisehäda vaikselt tunda andnud, siis nüüd võid küll kergemalt hingata. Põhjus muretsemiseks kaob, arstilt saad positiivseid uudiseid ning muret teinud häda taandub peaaegu iseenesest.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Veebruar toob armastuses erakordse ja maagilise aja. Juhindud oma intuitsioonist ja sisetundest, mis juhatavad sind inimesteni, kellega tunned lisaks füüsilisele külgetõmbele ka suurt vaimset sidet. Koged sügavaid ja senitundmatuid emotsioone ning naudid kaaslasega säravaid hetki, mis muudavad ka halli argipäeva päikseliseks ja nauditavaks.

Töö osas on oodata väga kiireid ja tegusaid aegu. Tunned, et päevas peaks olema rohkem tunde selleks, et jõuaksid kõigega valmis. Tagasihoidlikkus ei ole praegu voorus, kui vaja siis ära karda töökaaslastelt või lähedastelt abi paluda, nad aitavad sind meelsasti nii nõu kui jõuga.

Tervis on parem kui paaril eelneval kuu. Katsu ka toitumine järje peale saada, sest selleks et olla terve ja tugev, vajad sa vitamiine mitte maiustusi. Katsu vältida radikaalseid dieete ja suure hooga sportimise alustamist, sest muidu avastad üsna pea, et oled enese piitsutamisest tüdinud ja liigud taas vanale rajale.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuses on saabumas uue alguse periood. Keskendud oma tunnete märkamisele ja paremale mõistmisele, enda suhte teadlikumale defineerimisele ja võtad endale aega, et tulevikuvisioonid selgeks mõelda. Keskendud sellele, mis on sulle tõeliselt oluline. Praegu on hea aeg keerata oma elus uus lehekülg ning alustada puhtalt lehelt.

Tööalaselt on oodata väga huvitavaid ja perspektiivikad pakkumisi. Kui lased end kaasa haarata projektidesse, millega igapäevaselt kokku ei puutu, siis on suur tõenäosus, et sulle avanevad täiesti uued uksed. Avastad enda jaoks uusi huvitavaid valdkondi ning lood suhteid tööalaselt kasulike inimestega. Lase end turvalisest mugavustsoonist välja tõmmata, ainult nii saavad muutused su ellu tulla.

Tervise osas peaksid olema sel kuul ettevaatlik. Oled tavalisest vastuvõtlikum nii erinevatele viirustele, külmetushaigustele kui ka sportimisel tekkivatele vigastustele. Katsu end turgutada ja immunsussüsteemi tugevdada looduslike vahenditega. Ekstreemsporti püüa sel kuul parem vältida.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuses tuleb olla valmis suurteks muutusteks ja murranguteks. On aeg langetada tähtsaid otsuseid nii iseenda kui suhte osas. Kui oled kahelnud ja kaalunud erinevate valikute osas, siis nüüd oled sunnitud valiku tegema. Hirmu tunda ja mineviku külge klammerduda pole mõtet, jäta olnu selja taha ja astu julge sammuga edasi. Siit edasi saab vaid paremaks minna.

Tööalaselt oled sel kuul hästi enesekindel ning kipud teiste soove ja arvamusi kergekäeliselt ignoreerima. Isegi kui lõpuks teed ikka nii nagu sina tahad, siis kõrvaltvaatajate seisukohtade ärakuulamine ei tee paha. Võibolla saad sealt mõne hea idee või mõtte, mille peale ise poleks tulnudki.

Tervise osas sa sel kuul väga millegi üle kurta ei saa. Võid vajada vaid pisut rohkem puhkust, lõõgastust ja keha eest hoolitsemist. Väga hästi mõjuvad sulle massaaž, saun ja hea uni. Kui oled puhanud ja värske suudad vastu panna nii käredale talveilmale kui ka rutiinist tekkinud stressile.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuses on ootamas ees vaiksem periood. Võid tunda end melanhoolsena ja üksikuna isegi siis kui viibid koos kaaslasega. Vajad praegu rahu ja aega järelemõtlemiseks, kas sa ikka liigud õiges suunas. Ära keskendu suhetes välisele särale vaid pigem rõhu püsiväärtustele, mis on aluseks tõelise armastuse ja õnne leidmisele ning kestmajäämisele.

Töö pakub sel kuul sulle tõeliselt rahuldust. Oled leidnud selle, mis sind huvitab ning pühendud sajaprotsendiliselt oma plaanide elluviimisele. Sinus on palju teotahet, distsipliini ja kangekaelsust, suudad mistahes projekti käivitada ja naudid ise kogu protsessi. Ära ainult kõhklema löö, vaid usu endasse ja vii alustatu lõpuni.

Tervise pärast muretsed isegi rohkem kui vaja. On kiiduväärne, et käid regulaarselt tervisekontrollis ja jälgid oma keha, kuid ära sellega liiale mine. Iga väiksem valu või kaebus ei tähenda kindlasti hirmsat haigust. Liigne muretsemine ja asjatu hirm võivad aga küll stressi tekitada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses on aeg kogeda elu poolt pakutud õppetundi. Kas oled kinni jäänud ühte ja samasse mustrisse ning sulle tundub, justkui oleks elu déjà vu? Lahendused oma suhteprobleemidesse saad tuua ainult sina ise. Mõtle järele, mis on see, mida sa oled kahe silma vahele jätnud? Mida peaks muutma, et saaksid seda, millest tõeliselt unistad?

Tööasjus on loota kellegi abi ja toetust. Kui oled tundnud, et tööd on liiga palju või uued tööülesanded keerukad ja nõuavad suuremat süvenemist, siis nüüd ei pea sa enam üksi asjadega hakkama saama. Ära muretse selle pärast, et kui sa asju ise ei tee, kaotad täieliku kontrolli. Õpi usaldama ja vähem muretsema.

Tervis on hea, oled täis elujõudu ja tegutsemistahet. Liigud hea meelega värskes õhus, teed sporti ja paned rõhku tervislikule toitumisele. Et kogu aeg tubli ja eeskujulik olles rutiini ei tekiks, proovi midagi hoopis uut ja eksootilist. Miks mitte minna sensuaalse kõhutantsu trenni või proovida hoopis idamaiseid võitluskunste?

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses tuleb sel kuul keskenduda eelkõige iseenda armastamisele. Olles endaga sõber ning õnnelik ka üksi olles, saad sa pakkuda kaaslasele enda tõelist mina. On aeg süveneda endasse, üle vaadata minevikust pärit õppetunnid ja teha plaane tulevikuks. Keegi teine ei saa sind õnnelikuks teha, kui sul ei ole endal sisemist rõõmu, kindlust ja rahulolu.

Tööasjus toob veebruar võimaluse teenida lisaraha mõne meeldiva projektiga, mis ei pruugi olla otseselt seotud sinu praeguse erialaga. See võib olla nii pikalt ette planeeritud asi, kui ka täiesti juhuslikult saabunud pakkumine. Igal juhul toob see sulle vaheldust ja murrab rutiini.

Tervist osas tasub sel kuul tähelepanelik olla. On võimalus erinevate väikeste traumade ja vigastuste tekkeks. Püüa ohte vältida ning juhul kui siiski midagi juhtub, ära jää kangekaelselt lootma iseeneslikule paranemisele vaid külasta kindlasti arsti ja järgi tema nõuandeid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastuse vallas tuleb sul sel kuul olla kannatlik. Praegu ei ole lihtsalt sinu jaoks veel õige aeg, et õnn õitseks ja prints valgel hobusel saabuks. Ole rahulik ja keskendu sellele, et end emotsionaalselt tugevaks, tasakaalukaks ja kindlaks vormida. Armastus saabub su õuele siis, kui seda kõige vähem oodata oskad.

Tööasjus tasub sel kuul kuulata vanemate kolleegide arvamust. Nende elukogemus ja ajaga omandatud tarkus sinu jaoks vajalikus valdkonnas aitab lahendada nii mõnegi keeruka ja algul ületamatult raskena tundunud küsimuse. Katsu ka ise käituda tasakaalukalt ja arukalt, vältides tormakaid otsuseid.

Tervise osas on oluliseks märksõnaks hinge ja keha harmoonia. Tunned end ise kõige paremini ning tead, mida su keha vajab või millest peaksid hoiduma. Katsu vältida kaldumist ühest äärmusest teise, liigne rangus ja totaalne minnalaskmine pole kumbki sulle head, leia kuldne kesktee.

Autor: Katrin Oidra

Loe ka: Alkeemia Taroskoop 2013

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.