Alkeemia Taroskoop 2013 juuli

Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Kas sind ootab ees kirglik suveromaan? Kas tööalane edu ja oodatud palgatõus saabuvad? Mida saaksid oma tervise heaks teha?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuse ja suhete osas on saabunud aeg, kus ilma omapoolse suure panustamiseta, ootavad sind ees fantastilised ajad. Paljude kaljukitsede jaoks on nüüd aeg, mil oma sidemeid partneriga tugevdatakse ehk siis kihlutakse või abiellutakse. Kui oled vallaline, siis sinu jaoks tõotab see kuu kohtumist inimestega, kes on oma mõttemaailmalt sinuga sarnased ning tänu sellele on lihtne leiada kontakti ja ühist keelt.

Töö osas saad samuti enda jaoks asjadesse suurema selguse ning kindluse. Saad võimaluse oma oskusi ja talenti näidata ning see toob kaasa suurepärase enesetunde ja tunnustuse. See kuu laseb sul nii särada ja teiste hulgast välja paista, kui saad ka raha osas positiivse impulsi. Sinu finantsolukord paraneb ning saad vajaduse korral maksta mõned vanad võlad.

Tervis on üldiselt hea. Kõige olulisem, mida pead praegu silmas pidama, on säilitada sisemine rahu ja tasakaal. Kuna sinu ümber on palju toimumas, siis kipud seda väga intensiivselt läbi elama ning võid selle tulemusena tunda enda lõpuks kurnatuna. Õpi oma meelt rahustama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuse ja suhete osas on sinu jaoks hetkel põhirõhk romantikal. Oled tundlikum kui tavaliselt ja seega pole emotsioonide üles-alla hüppamine ja suured tundepuhangud mingi ime. Katsu partnerile mitte liigselt suuri ootusi panna, muidu võid hiljem pettuda ja ka kaaslasele meelehärmi valmistada. Proovi võtta asju nii nagu nad on ja ole võimalikult spontaanne ja avatud ka siis, kui asjad ei lähe nii nagu sina soovisid.

Töö osas avanevad sel kuul mõned põnevad ja riski pakkuvad võimalused, mis toovad kaasa suurt majanduslikku kasu. Kaalu hoolikalt, milline samm on väärt astumist ning mille suhtes peaksid veidi rohkem tausta uurima. Isegi kui kiusatus on suur, ära võta ette asju, millesse sa isegi väga ei usu. Raha on sel kuul piisavalt, katsu ainult kulud ja tulud tasakaalus hoida.

Tervisega seoses võiksid praegu kasutada ära kõike seda, mida pakub suvi. Liigu palju värskes õhus – jaluta, käi ujumas, sõida rattaga, kõik sportlikud tegevused mõjuvad sulle hästi. Katsu ka võimalikult palju värsket puu- ja juurvilja tarbida. Ammuta endasse kõike positiivset.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuses puhuvad muretud ja kerged suvetuuled. Naudid romantilisi piknikke ja jalutuskäike sumedates suveõhtutes. Tunned, et ei soovi end siduda, vaid pigem naudid kohustustevaba aega, kus teineteisele ei anta mingeid lubadusi. Kui aga soovid, et suveromanss ka pikemalt kestaks, siis pane rõhku truudusele ja sellele, et oleksid see, keda saab alati usaldada.

Tööalaselt on praegu kõige olulisem keskenduda detailidele. Kui hoiad väiksemad asjad korras, siis suuremad laabuvad iseenesest. Ära tee järske kannapöördeid, pigem liigu sujuvalt ja kindlameelselt oma eesmärkide poole. Oluline on ka enne otsustamist ja tegutsemist teha ära korralik kodutöö, et vältida hilisemaid üllatusi.

Tervisele sel kuul eriti tähelepanu pöörama ei pea. Kõik tundub toimivat kui kellavärk. Naudid suve ja katsud leida võimalusi selleks, et lubada endale väljateenitud puhkus. Eelkõige hoiavad sind reipana ja rõõmsana plaanid ja mõtted eelseisvatest toredatest ettevõtmistest.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuses ootavad sind ees väljakutsed. Kui oled vallaline, pead tegema õigeid valikuid, mis pole hoopiski nii kerged, kui pealtnäha tunduvad. Pea meeles ütlust – “vaga vesi, sügav põhi”. See kuu toob sinu teele kindlasti selliseid üllatusi, millest sa pole osanud undki näha. Kui oled suhtes, siis tasub nüüd olla loominguline ja meelitada oma kaaslane seiklustesse, mis teie igapäeva vürtsitaksid.

Tööasjad on viimasel ajal liikunud enam-vähem sujuvalt ning erilisi üllatusi sinu jaoks toonud ei ole. See on sind pannud lausa ootama, et saaksid pisut vaheldust ja et avaneksid uued võimalused ja suunad, mille poole liikuda. Sel kuul on energiad sinu kausuks pöördunud ning kui vähegi tead, mida tahad, siis ei ole sul ka mingeid probleeme selle saavutamisega.

Tervise osas võivad tunda anda mõned vanad probleemid. Katsu kulgeda rahulikus rütmis ning vajadusel võta ka aeg maha. Sellest, kui jätad mõne põneva suveürituse vahele, ei juhtu ju pikas plaanis midagi. Kui aga eirad keha poolt saadetavaid märke, pead hiljem võibolla hoopis pikemalt kehale ja hingele puhkust andma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuses ootavad sind ees head ajad. Kui varasemalt oled mõelnud, et miks ei võiks suhted olla lihtsad ja selged, siis nüüd tunned, et just selline aeg on saabunud. Mõistate kaaslasega üksteist poolelt sõnalt ning tõsiselt naudite koos veedetud aega. Kui oled vallaline, siis nüüd kohtud inimesega, kellel on sinu suhtes tõsised kavatsused ning kes on nõus sinu südame võitmise nimel vaeva nägema.

Töö osas on ootamas ees kiired ajad. Oled ette võtnud rohkem kui reaalselt suudad ära teha. Selleks, et asjadega õigeks ajaks valmis jõuda, palu kas kellegi abi või ole lihtsalt aus ja tunnista, et sa ei jõua tähtajaks valmis. Parem tunnistada väikest valearvestust, kui hiljem silmitsi seista sellega, et midagi on tegemata või üle jala tehtud.

Tervise osas saad sel kuul palju ise ära teha. Selleks, et olla terve, tugev ja elurõõmus, kasuta ära üürikest suve ja leia endale meelepärane tegevus, mida koos kaaslastega värskes õhus saaksid harrastada. Kuigi grilliõhtud ja kohvikus istumised on toredad, katsu neid kombineerida aktiivse liigutamisega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuse osas on ootamas ajad, kus oled pigem nostalgiliselt meelestatud. Unistad muinasjutulisest suhtest ja ootad printsi valgel hobusel. Miks mitte üritada see unistus ka reaalsusse tuua? Kui sa iseenda jaoks selgeks mõtled, milline on sinu muinasjutt, mis ka igapäevaselt toimiks, siis suudad seda saavutad, leida enda jaoks õige kaaslase (või taasavastada juba olemasolevas need küljed, mis sind teda armastama panid) ja väga õnnelik olla.

Tööd on sul tulnud viimasel ajal palju teha. Kuigi sa oled väga tubli olnud ning ka ülemuse kiitust pälvinud, tunned sa, et vajad aega, kus saaksid iseenda jaoks aja tõeliselt maha võtta. Vajad vaheldust, olgu selleks siis kas päris puhkus või veidi muutunud tööülesanded. Miski peab sinu motivatsiooni ja teotahet taas üles turgutama.

Tervise osas võiksid proovida mõnd uut keha ja hinge hellitavat teraapiat. Enda jaoks õige valimisel lase end juhtida intuitsioonil. Kõik uus ja huvitav toob sulle praegu kosutust. Seega lase end kaasa haarata huvitavatest ja ka pisut pöörastest pakkumistest.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuse osas on sinu jaoks saabunud ajad, kus saad hoolega mõtteainet. Sa ei taha oma otsustega kiirustada ning tahad kaaluda läbi kõik poolt- ja vastuargumendid, enne kui valiku teed. Ära liiga paju muretse, kõik otsused ei ole elulise tähtsusega ja võid julgesti vahepeal ka lihtsalt spontaanne olla ja vaadata, mis saab, kui hüppad pea ees tundmatusse. Hirmutava kogemuse asemel võid leida end hoopis keset kuuma suveromaani.

Tööd sul praegu just vähe ei ole. Kuid, kuna selle eest saad ka väärilist tasu, siis oled valmis ka ilusatel suvepäevadel, mil lausa kutsub kontorist välja, panustama endast 100%. Valmis tasub olla ka ootamatuteks kursimuutusteks ja huvitavateks pakkumisteks.

Tervis on füüsilise poole pealt eelkõige hea siis, kui ise end vaimselt hästi tunned. Seega parim ravim sulle on veeta aega meeldivate tegevuste seltsis ja kindlasti ainult suurepäraste kaaslastega. Kui keegi inimene sulle vastukarva on ning paneb sind end halvasti tundma, siis parem väldi ta seltskonda.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuse ja tunnete osas oled sel kuul sügavam ja tõelisem kui kunagi varem. Tunnetad oma suhte olulisust ja soovid kindlustada selle jätkumist ka tulevikus. Kui oled vallaline, siis teed samuti plaane lähtuvalt kindlast teadmisest, mida suhtelt ja oma tulevaselt partnerilt ootad. Oled tundeline ja romantiline, kuid plaanide tegemisel suudad siiski kõige selle juures olla hästi realistlik ja hoida jalad maas, mis on parim kooslus.

Tööasjus on näha, et oled tulutult võidelnud oma ideede elluviimise eest, kuna kaaslased ei näe asju nii nagu sina. Sel kuul suudad aga oma mõtteid ja projekte väga inspireerivalt edasi anda ning nende elluviimiseks ei ole enam mingeid takistusi. Need, kes varem skeptilised olid, on nüüd sinu poolel. Kui oled aga otsinud uut tööd, siis sel kuul võid saada põnevate pakkumiste osaliseks.

Tervis on sinu enda kätes. Oled lootnud viimasel ajal sellele, et kõik mis häda teeb, läheb mõne aja pärast iseenesest mööda. Mõned asjad kindlasti lähevadki, kuid kui soovid tõesti suuremaid muutusi, siis võta ette ka omapoolsed suuremad sammud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuses on tulemas põnevad ajad. Oled endalegi üllatusena sattunud tähelepanu keskpunkti ning selleks, et vastassoo huvi pälvida, ei pea sa liigselt pingutama. Naudid head seltskonda ja positiivset tähelepanu. Kui oled vallaline, siis saad romantilisi ettepanekuid rohkem kui ühelt inimeselt. Valiku tegemine võib sel kuul lausa raskeks osutuda.

Tööl pead olema tähelepanelik, et mitte öelda või teha “valesid asju”. Hoidu kuulujuttudest ning ära jää lootma selle peale, et võibolla võid mõned asjad tegemata jätta. Praegu on aeg, kus tuleb olla hästi sirgjooneline ja hoolas, kõik eksimused maksavad kahjuks ruttu kätte.

Tervise osas on kõige paremaks abiks positiivne mõtlemine ning usk sellesse, et kõik mida oma keha heaks teed, on hea ja õige ning mõjub sulle suurepäraselt. Hästi mõjub ka kord ja distsipliin. Järgides oma toitumist ja füüsilist aktiivsust, saavutad väga häid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses toob see kuu sulle vastakaid emotsioone. Oled ümbritsetud austajatest ning naudid ka ise süütut flirti. Kui aga oled suhtes, siis tasub oma mängulist külge pisut kontrollida. Isegi kui sa ei mõtle midagi tõsisist, võidakse sind valesti mõista ning tühjast tõuseb tüli. Kui aga oled vallaline, siis on soovituseks taas kokku saada vanade sõpradega. See võib viia sind kuuma romantilise suhteni.

Tööelus on saabunud kiired ajad. Kuna annad endast palju, siis tunned, et peaksid saama ka palgakõrgendust. Praegu on hea aeg selle jutuga ülemuse juurde minna. On head võimalused selleks, et tõusta ametiredelil või saada suuremat palka.

Tervis on stabiilne ja seda tänu sellele, et oled enda jaoks selgeks teinud, mis on sinu jaoks oluline. Puhkad, kui tunned, et seda vajad ning toimetad siis, kui oled energiast tulvil. Oma keha kuulamine on sinu jaoks see võtmesõna, mis sind päästab terviseprobleemidest.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses on sel kuul pisut rahulikumad ajad saabunud. Eelistad mõnusaid koduseid õhtuid koos kallimaga ning naudid ettevõtmisi pere seltsis. Soovid, et idüllilised ajad jääksidki kestma. Isegi kui oled vallaline, tunned, et soovid pigem rahulikult aega veeta ja lasta asjadel ise juhtuda, mis juhtuma peavad.

Töö asjus soovid, et sind varasemast rohkem märgataks. Tunned, et oled küll kolleegina hinnatud, kuid sisemiselt soovid siiski suuremat tunnustust. Kui soovid särada, siis tuleb ka vajadusel ise aktiivsem olla ja oma häält rohkem kuulda lasta. Sul on häid mõtteid, miks mitte neid teistega jagada.

Tervis on üldiselt hea, kuid pead siiski tunnistama, et aegajalt on ette tulnud ootamatuid probleeme, mis on nõudnud seda, et võtaksid aja maha. Pead tunnistama, et aeg ja enda enda eest hoolitsemine parandab kõik haava. Seega, kui vaja, võta endale puhkust.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastuses saad sel kuul tunda, kuidas elusündmused, mis pole sugugi südameasjadega seotud, mõjutavad sinu romantilisi suhteid. Ära lase end elu keerdkäikudest heidutada. Kui oled ka sunnitud kallimast pikemalt eemal viibima, siis püüa mitte unustada seda, mis on kõige olulisem – seda tunnet, mille pärast te koos olete. See aitab ületada ka raskemad takistused.

Tööalaselt oled sunnitud langetama otsuseid, mis mõjutavad otseselt su rahanduslikku külge. Oled võtnud endale palju kohustusi, kuid samas tunned, et soovid kõike koos – nii head sissetulekut, kui ka võimalust puhata ja mängida. Tavaliselt õnnestub sul seda kõike imeliselt hästi kombineerida, ilmselt ei jää sa ka sel kuul hätta.

Tervis on nii ja naa. Kui leiad aega endaga tegeleda, siis tunned kuidas pakatad energiast ja oled terve, rõõmus ja teotahteline. Kui unustad end aga taas vaid tööd tegema või lased end lihtsalt käest, siis saad üsna pea tunda, kuidas energiat on hoolimata päikselistest päevadest ikkagi vähe.

Autor: Katrin Oidra

Seotud