PODCAST | Teekond iseendani. Vahepeatus – Tenerife

Kuuleme, mis sõnulseletamatu vägi hoiab Triin ja Henrik Raave perekonda juba neljandat aastat igavese kevade saare lummuses. Avastame, et lisaks sündmusterohkele autosõidule Eestist ekvaatorini on see Triinu ja Henriku isikliku enesearengu teekond, millel väestav ja tervendav mõju nende paarisuhtele ja peresidemetele. Võõrsil avatud uste ja – südametega elamine on toonud nende perele rohkelt õppetunde, kohanemisraskusi, krokodillipisaraid ja kaaluta olekut, samas aga täitnud Raavede Hoovi paljude uute sõprade, lahkuse, loovuse, rõõmu ja armastuse energiaga ning rikastanud nende elu uute teadmiste ja kogemustega.

„Ju oleme me kõik väikestviisi veidrikud, kes jätavad maha oma nõudepesumasina ja lameekraaniga teleri, puldiga garaažiukse ja elektritõuksi ning tulevad ikka ja jälle tagasi Tenerife kergesti ummistuva äravoolusüsteemi, umbkeelsete veterinaaride ja käänuliste mägiteede juurde …“ kirjeldab raamatu “Tenerifel tegelikult” autor Triin Raave.

Vaata Triin Raave raamatu “Tenerifel tegelikult” kohta kirjastus Pilgrim kodulehelt. 

KUULA PODCASTI!

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.