PODCAST | Annely Peebo meenutab esinemist maailmakuulsa itaalia ooperilaulja Andrea Bocelliga, kelle elulooraamat „Vaikuse muusika“ äsja ka eesti keeles ilmus

Eestlaste Südamete Kuninganna ja maailmakuulus ooperiprimadonna Annely Peebo jagab meiega oma muljeid kohtumistest Itaalia muusikafenomeni Andrea Bocelli’ga. Kuuleme, milline on Bocelli inimesena ja lavapartnerina ning kuidas Annely tema usalduse võitis. Vestleme Andrea Bocelli elulooraamatu „Vaikuse muusika“ (Pilgrim 2022) ainetel Bocelli andest ja puudest, tema ülimast töökusest, karmist enesedistsipliinist ja sõltuvusest teistest inimestest. Tõdeme, et oma avatud ja ausa oleku tõttu on see tundeline, elavaloomuline ja nägus härra saanud paljudele lootuse sümboliks, et hea tahte korral on kõik võimalik.

Teeme tänuliku kummarduse Tarkade Kivile, millel väike konn istus ja kus Annely Peebo isiklik muinaslugu muusikas alguse sai? Saame osa ooperimaailma kirgede tormist ja suudlustest laval ning kuuleme, kes ooperiprimadonna enese põlve nõrgaks võtab.

Vestleme Annely Peebo rollidest elus ja laval, naiseks olemisest, armastusest, ambitsioonidest, suhetest, ilma filtrita elamisest ja otsustamise julgusest, aga ka vabadusest ja vastutusest.

Kuuleme, millised on Annely tulevikuunistused ning paneme tema soovide seemneid juba siinsamas podcastis idanema.

KUULA PODCASTI!

Vaata Andrea Bocelli raamatu “Vaikuse muusika” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt. 

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Seotud