PODCAST | Astroloog Tiina Varatalu räägib aastast 2024

Üks astronoomiline aasta on lõpule lähenemas ja käes on kokkuvõtete tegemise aeg. „Kõrgemas kosmilises võnkes oleme jõudnud sügava kohalolu talve, et vaadata otsa oma hetkeolukorrale ja reaalsuse omaksvõtu teel sisemine tasakaal taastada. Kui leiame tugipunkti iseendas ja lõpetame enese otsimise välisest, kasvab usaldus kõrgema korrapära vastu. Kui leiame rahu kohalolekus, loome sügavama ühenduse iseenda, oma hinge tee ja kutsumusega,“ jagab tähtedelt saadud tarkusi meie armastatud astroloog Tiina Varatalu.

2023. aasta on olnud iseendale toetumise õppeaasta, mis algas topelt noorkuuga Jäära tähemärgis. Aasta jooksul vahetasid tähemärke kõik ratsionaalse mõistuse taevakehad ning inimkonnal seisab ees mateeriaõppetunni küpsuseksam. Igal inimesel tuleb avastada oma inimlik olemus. „Ellujääja“ mõttemuster on kindlustanud meid kaitserajatistega – ellu jäämise nimel me vaikime ja salgame maha, oleme tugevad ja surume alla, enesele teadvustamata, et nii kaotame ühenduse vaimuga ega tunne, et oleme elu poolt toetatud. Ellujääja tajub illusoorset ohtu teiste ja keskkonna poolt, millest ratsionaalne mõistus otsib lakkamatult väljapääsu. Elus pole aga väljapääsmatuid olukordi vaid väljakutsed, kus vanad kaitsemehhanismid enam ei toimi.

24. aprillil 2024. aastal liigub kääbusplaneet Sedna kaksikute tähemärki, mis avab inimkonnale hingepuudutuse kõige sügavamal tasandil uued infoajastu teemad, mis ongi juba sisse juhatatud interneti ja tehisintellekti leiutamisega. 2024. aasta lõpuks liigume maaelemendi valitsemise alast õhuelemendi ülemvõimu alla. Mis see enesega kaasa toob, et oska isegi Tiina täna veel täpselt öelda. Samas rohelist puudraakonit, kes järgmise aastal Hiina horoskoobi kohaselt troonile tõuseb, näeb ta eneseteadvuses ärganud inimese sümbolina.

Põnevat teekonda meile kõigile uuel aastal!

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut (Pilgrim 2021) autor.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.