PODCAST | Vestleme inimeseks olemisest Lauri Räpiga

Mis on inimeseks olemise tuum? Kas see, mida tahame, on sama, mida päriselt vajame? Kuidas leida kesktee iseendaks jäämise ja muutustega kaasaskäimise vahel ja miks on inimese arenguks vaja ebamugavust? Kuuleme, kuidas ausus, heatahtlikkus, lihtsus, kümne aasta pikkune järjepidev töökus ja pühendumus ning Memme südamesoojus panid aluse Lauri fenomenaalsele eduloole kirjandusmaailmas.

„Ja usun ikka, et kui teha südamest midagi, mida sa väga armastad, siis armastatakse sind varem või hiljem ka vastu,“ ütleb meie külaline.

Podcastis kuuleme, mis imeväel on Lauri Räpi looming tekitanud paradigma muutuse ja toonud luule inimestele lähemale. Mis inspireeris teda kokku seadma luulekogu „Ajatu puudutus. 120 luuletust inimeseks olemisest,“ (Pilgrim, 2023), mis sisaldab kaunist poeesiat ja mõtisklusi Laurilt endalt ja luuletusi teistelt armastatud Eesti autoritelt armastuse, usu, lootuse, rõõmu, meelerahu, arengu, tasakaalu ja looduse teemadel.
Räägime inimeseks olemise võlust ja valust ning luulest kui eneseteraapiast ja hingepalsamist.

Lauri jagab kuulajatega oma edu saladusi ja soovitusi meie oma sahtlitesse peidetud loomingu avaldamiseks ja turustamiseks.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI

Vaata kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Lauri Räpi raamatu „Ajatu puudutus“ kohta SIIT.

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut (Pilgrim 2021) autor.

Seotud