Lugemisnurk | Ülima armastaja seksuaalsed oskused

Raamatust „Teadliku seksi käsiraamat“ selgub, et tee valgustumise ja hea seksi juurde on paljuski üks ja sama. David Deida on aastakümneid käinud vaimse ja seksuaalse ärkamise teed ning käesolevas raamatus pakub ta välja konkreetsed meetodid, kuidas saavutada oma intiimelus füüsiline, emotsionaalne ja vaimne heaolu. Selgesõnalises ja otsekoheses „Teadliku seksi käsiraamatus“ õpetab ta, kuidas arendada seksuaalseid oskusi ja õppida saama erinevat tüüpi orgasme; kuidas oma tundeid mõista ja saavutada kehaline rahulolu ja oskus täielikult lõõgastuda ning palju-palju muud.

Head kunstnikud on andekad, kuid suured kunstnikud suudavad oma oskuste kaudu edasi anda suuri ja sügavaid tundeid. Sama kehtib ka seksi puhul. Hea armastaja teab, kuidas keha laulma panna. Aga suurepärane armastaja, ülim armastaja, oskab luua ülima õndsustunde ja hinge laulma panna.

Hea orgasm pakub rahuldust, kuid suurepärane orgasm suudab avada sinu sügavaima tegeliku olemuse ning pakkuda ekstaatilist ühendust armsamaga. Seks suudab võimendada ja viia kõikidesse keharakkudesse armastuse valgust, mis on tugevam hirmust ning mis ühendab meie südamed elu piiritus kirgastumises. Seks võib olla valgustunud – või siis mitte.

Enamik meist võtab oma probleemid voodisse kaasa: stressirohke päeva pinged, mälestused varasematest seksuaalsetest ebaõnnestumistest, vajadus saada kinnitust sellele, et oleme armastatud. Enda seksuaalsuse erinevaid aspekte tundma õppides hakkavad need probleemid peegeldama arenguvõimalusi, avardumise võimalusi, nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui vaimselt. Ekstaatiline armastus toob kõik esile ja mõjub päästikuna. Sa näed selgelt kõiki murekohti, teadvustad ja mõistad neid ning muudad seeläbi nad ukseks hinge tõeliste soovide juurde.

Käesolev raamat näitab, kuidas transformeerida genitaalide erutusega kaasnev sageli juhtimata energiavool sügavaks tundeks, avardumiseks ja kehaliseks ekstaasiks. Seksuaalenergia võib täita keha valgusega, pakkuda meeliülendavat õndsust ning lahustada kõik probleemid piiritus, ühe südamena kiirgavas armastuses.

Kui seksuaalenergia tuleb vaimsest allikast, suudab seesama energia, mis muidu oleks kulunud triviaalsete värinate ja vappumiste peale, kirgastada keharakke ning noorendada hinge. Kui ühendad seksuaalse intensiivsuse oma südame sügava avamisega, paisub õndsustunne, saades jõudu energiast, mis lisandub, kuna vabaned oma hirmudest, lootustest ja ärevusest.

Su hinge valgus saab kehalise seksuaalse mängu kaudu kohe särama hakata, kui õpid tegelema harjumustega, mis muidu valgustunud seksi takistavad. Raamatus kirjeldatud praktikad aitavad arendada seksuaalseid oskusi ja jõuda hingelise kirgastumiseni.

Raamatu esimeses osas kirjeldan, kuidas liigutada oma sisemist energiat, et sügav lõõgastus, sulnis sensuaalsus ja avatud süda su seksuaalelu rõõmuga täidaks. Teises osas keskendun nii meeste kui naiste mitmekordsetele, kogu keha orgasmidele, mis on inimese pärisosa, võime tunda sügavaimat ent kergustundest kantud õndsustunnet. Kolmandas osas tuleb juttu erinevatest tehnikatest, mis aitavad seksuaalset naudingut ja hinge avardumist veelgi suurendada. Neljandas osas on ära toodud keerulisemad praktikad neile lugejatele, kes soovivad oma seksuaalset võimekust veelgi rohkem arendada.

Selles raamatus kirjeldatud praktikad on mõeldud kõiksugustele partneritele igasugustes suhetes: nii meestele kui naistele, geidele ja heterotele. Selleks et töötada polaarsustega, tuleb mõnikord juttu „mehelikust energiast“ ja „naiselikust energiast“, milles võivad olla mõlemast soost partnerid – vahel ehk isegi kordamööda. Tuleb ette ka seda, et illustreerime konkreetseid tehnikaid näidetega, rääkides eraldi mehest ja naisest. Kuid raamatut lugedes saad ise eksperimenteerida, praktikaid kohandada ja rakendada vastavalt enda seksuaalsetele eelistustele ning käia ülima armastajana oma ainulaadset rada.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud David Deida raamatust „Teadliku seksi käsiraamat“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.