Alkeemia lugemisnurk. Igor Mang: õnnelik olemiseks peab tundma iseennast, astroloogiast on siin palju abi

Loe Alkeemiast eksklusiivset katkendit Igor Mangi äsja ilmunud raamatust “Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused”, kus on kirjas tema maagiline ja värvikas elukäik ja kujunemislugu. Samuti on Igor Mangi raamat astroloogiaõpik, pärast mille läbilugemist on igaüks varustatud tööriistadega, mille abil oma isiklikku sünnikaarti tõlgendada ja enda olemust tunnetada. Vanameister esitleb oma raamatut rahvale teisipäeval, 15. novembril kell 18 Viru keskuse Rahva Raamatus.

Armastuse ja õnne astroloogia

Et olla õnnelik, peaks inimene õppima tundma iseennast. Astroloogiast on siin palju abi. Püüdke positiivsete elamuste ja ilu poole. Ilu ja armastus on positiivne informatsioon. Kui seda pole su ümbruses, muuda ümbrust.
Sa pead ära tundma, mida sulle vaja on. Sa pead olema omal kohal, see on üks õnnelik olemise võimalus. Need asjad ei tule juhuslikult. Kui vanematel on õnne olnud, siis on suure tõenäosusega lastel ka. Inimestele, kes tegelevad iluga ja teevad ilu, tuleb väga lihtsalt ka armastus juurde. Mitte kõikidele, aga enamikule kunstnikest tulevad muusad juurde, tüdrukud ja noored naised. Neptuun (kunst) ja Veenus (ilu) käivad kokku.
Oma märgi esindajaga on suhe võimalik, aga üldiselt ei peeta seda pigem õigeks – inimesed on sarnased ja sobivad, aga peaks siiski olema ka teatud erinevusi partnerite vahel. Kui ollakse samast märgist, siis mängib rolli ka see, et kui on halb aasta, siis on mõlemal. Aga kui koos on näiteks Kaksikud ja Kaalud ja kui ühel on halb aasta, siis teise parem kompenseerib.
Armastuses nagu ka rahaasjades mängivad rolli märgid, majad ja planeedid – need kas toetavad või mitte. Kõik pole sündinud Kaalude märgis, mis märgib abielu. Liitudest ja abielust räägib ka 7. maja. Ma taban kiiresti ära, kas inimesel on Veenus hästi või halvasti aspekteeritud, millised kogemused on armastuses, kas head ja õnnelikud või halvad. Veenus räägib armastuse iseloomust ja näitab ka seda, milline valdkond meeldib.
Veevalajale on kõige olulisem sõprus. Kui inimesel on Veenus Veevalajas, siis on tal kalduvus armastada või ka sõprussidemeid luua originaalsete inimestega. Või abiellutakse sõbra või sõbranna kallimaga. Või tekib sõprade ringis armastus, igal juhul on sõprus ja armastus seotud. Inimesed, kellel on Veenus Veevalajas, on ka üsna vabad armastuses.
Kui Veenus on Kaljukitses, kaldub inimene lähtuma sellest, kas armusuhe tuleb ta karjäärile kasuks või ei. Võib abielluda näiteks ülemuse tütrega.
Veenus Vähis võib anda esimese armumise emasse ja ema tugeva mõju suhetele. Ka sümpaatia vanemate või emasarnaste naiste vastu.
Kui Veenus on muutlikes märkides, näiteks Kaksikutes, siis on inimesel kalduvus käia kogu aeg kahega. Tutvub eelkõige reisil, transpordivahendis, liikumisega seotud olukordades. Veenus Kaaludes annab kõige puhtamal kujul armastuse elukaaslase vastu. Tutvumise pulmas või suurel pidustusel, hästi loomulikult.
Veenus Neitsis – tutvud armsamaga tööl või polikliinikus. Mulle ei meeldi, kui Veenus on Neitsis, sest need inimesed tegutsevad sageli meditsiinis ja teeninduses, on pedandid.
Kalades on Veenus kummaline: võib armuda nunna, aga ei saa teda kätte. Või armumine vanglas.
Veenus Amburis tähendab tutvust välismaal või ülikoolis välismaalasega, välismaa õppejõu loengul.
Veenus Skorpionis armastab võimu ja raha, meeldivad riskid ja poliitika.
Kui Kaalude märgi esindajal on Veenus Skorpionis, siis ta on sageli politseis tööl; kui Veenus on Neitsis, siis meditsiinis.
Veenus Lõvis tähendab seda, et seda inimest ümbritsevad lapsed. Samuti on see inimene teatraalne. Jüri Järvet oli Kaksikud, aga Veenus oli tal Lõvis.
Veenus Sõnnis annab väga ilusa välimuse ja erootilise joone, see seis on sageli moekunstnikel.
Veenus Jääras – nad on tormakad ja hakkajad vastassooga tutvuma, otsivad erootikat ja naudinguid, väga pealehakkajad. Savisaarel on Veenus Jääras, ise on ta Kaksikute märgist.
Autor: Igor Mang
Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim äsja ilmunud originaalraamatust Ingrid Peek ning saab autorilt raamatusse pühendust paluda. Uuri lisa facebookist.*

Igor Mangi elulooraamat ei ole elulooraamat selle traditsioonilises tähenduses. Selles on küll kirjas Eesti kuulsaima astroloogi Igor Mangi maagiline ja värvikas elukäik ja kujunemislugu, aga samavõrd on see astroloogiaõpik, pärast mille läbilugemist on igaüks varustatud tööriistadega, mille abil oma isiklikku sünnikaarti tõlgendada ja enda olemust tunnetada. Raamatu viimane osa sisaldab müstikust ja romantikust astroloogi mõtisklusi.

“See raamat saab huvi pakkuda eelkõige neile, kes oskavad mõelda tõeliselt, see tähendab kõrgetes kategooriates. Nii inimese kui ka kogu ühiskonna eesmärk on teadvuse avardamine, kuna teadvus on kõige tähtsam ja vastutusrikkam osa inimpsüühikast. teadvus on psüühika kaudu seotud lõpmatusega, mis pole midagi muud kui info-ookean, isegi rohkem kui ookean, kuna tegemist on lõpmatusega. Psüühikat võib nimetada ka hingeks. Iga inimese mina on kordumatu, unikaalne, aga see on alati seesama mina, lihtsalt erinevates olukordades.”- Igor Mang


Seotud