Lugemisnurk | Hea tervise loomine on sinu enda kätes!

Sa lood mõtete ja külgetõmbeseaduse abil kogu oma elu, sealhulgas ka oma keha ja meele tervist. Üksnes külgetõmbeseaduse kohta teadmisest ei piisa, et asi töötaks. Külgetõmbeseadus on toiminud nii sinu kui ka iga teise inimese elus terve ajaloo vältel. Kui seda võimast seadust endale teadvustad, siis muutud teadlikuks sellest, kui võimas oled sina, sest suudad muuta oma elu ja mõttejõul uue elu luua, kirjutab Rhonda Byrne oma raamatus „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Olenemata sellest, kas ise seda mõistad või mitte, oled enamiku ajast mõtlemisega ametis. Sinu ellu ilmub see, millele kõige rohkem mõtled või millele kõige rohkem keskendud. Mida külvad, seda lõikad! Sinu mõtted on kui seemned ning saak sõltub sellest, milliseid seemneid sa külvad.

Kui kurdad kehva tervise üle, toob külgetõmbeseadus sulle veelgi rohkem olukordi, kus saad oma tervise üle kurta. Kui kuulad, kuidas keegi teine kaebab mõne haiguse üle ja sellele keskendud, talle kaasa tunned ja temaga nõustud, siis tõmbad sellega ka endale haiguse ligi.

Mõtted, millele keskendud, materialiseeruvad ka sinu elus. Seadus lihtsalt peegeldab ja annab sulle tagasi täpselt seda, millele oma mõtteis keskendud. „Laitmatule tervisele keskendumine“ on miski, mida meil kõigil on võimalik sisimas teha, ükskõik mis meiega väliselt toimub.

Nende võimsate teadmise abil saad täielikult muuta kõiki oma tervisega seotud asjaolusid, kui vaid oma mõtteviisi muudad.

Sinu tervis on sinu kätes. Ükskõik kus oled praegu ja mis on sinu elus juhtunud, võid teadlikult hakata valima oma mõtteid ja nii muuta oma elu. Pole olemas sellist asja nagu lootusetu olukord, nii nagu ei ole olemas sellist asja nagu ravimatu haigus. Mingil hetkel on iga niinimetatud ravimatu haigus terveks ravitud. Minu mõttes ja minu loodavas maailmas ei ole olemas midagi „ravimatut“. Selles maailmas on sinu jaoks ruumi küllaga, nii et tule liitu minu ja kõigi teistega, kes juba siin on. See on maailm, kus „imed“ on lausa igapäevased sündmused. Siin maailmas on ülevoolavalt palju head tervist ja heaolu ning kõik head asjad on olemas praegu sinu sees. Kõlab taevalikult, kas pole? See ongi taevas.

On öeldud, et „meis peituvad loodusjõud on tõelised haiguste ravitsejad“. Kui meis poleks tervendavat väge, siis ei saakski midagi tervendada.

Iidsete vaimsete traditsioonide kohaselt on meie keha tervise juhtimine täielikult alateadvuse kätes. See tähendab, et kõik keha funktsioonid alates hingamissüsteemist ja seedimisest ning lõpetades kesknärvi- ja immuunsüsteemiga on alateadvuse valvsa pilgu all. Sa ju ei mõtle pidevalt hingamisele, seedimisele või vereringlusele… need funktsioonid toimuvad automaatselt ja neid reguleerib sinu alateadvus. Samamoodi on siis, kui lõikad endale sõrme. Sa ei pea nuputama, kuidas verejooksu peatada. Sinu alateadvus sekkub ja annab kehale käsu teha seda, milleks keha on loodud: end ise tervendada. See toimib igas süsteemis, igal tasandil ja kogu sinu kehas. Mida iganes sinu alateadvus teha käsib, sellele keha ka kuuletub. See on ideaalne peegeldus külgetõmbeseaduse toimimisest. Nii nagu välismaailmas, kus sinu mõtted tõmbavad ligi inimesi, olusid ja sündmusi toimetamaks sinuni seda, millele mõtled, nii on see ka sinu keha sisemaailmas. Sinu alateadvus tõmbab ligi olusid ja sündmusi, mis määravad ära sinu keha tervisliku seisundi.

Selleks, et täielikult mõista ja hinnata seda, milline võim on su alateadvusel sinu keha üle, pead õppima tundma oma kehas olevat uskumatut maailma – sest see kõik on sinu käsutuses!

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.