Alkeemia Akadeemia XIII: ida ja lääne tervisetarkusi jagavad arstid Rene Bürkland ja Adik Levin

Teisipäeval, 9. detsembril kell 19 toimub Tallinnas Rahvusraamatukogu suures saalis tänavune viimane Alkeemia Akadeemia, kus rahvani jõuavad iidse oriendi ja moodsa läänemeditsiini tervisetarkused arstidelt Rene Bürkland ja Adik Levin.

Kaks armastatud ja hinnatud arsti jagavad elu jooksul õpitud ja pikalt praktiseeritud tervisetarkusi ning leiavad ida ja lääne meditsiini kokkupuutepunkte. Ühtlasi toimub ka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus ja nagu ikka saab esinejatelt oma küsimusi küsida ka publik. 

Hiina meditsiini arst Rene Bürkland on neli aastat õppinud Nanjingija Beijingi Hiina meditsiini ülikoolis hiinakeelt, akupunktuuri, taimeravi, qigong’i ja tuinamassaaži. Eestis on ta lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina. Hiinas pikalt elanud ja töötanud tohter jõudis Eestisse tagasi 2009. aastal ning asus ravimise ja loengute pidamise kõrval rajama Hiina meditsiini keskust. Täna võtab ta seal vastu patsiente ja õpetab Hiina meditsiini ja qigong’i. Hiljuti ilmus talt raamat “Tervise alkeemia”.

Seeniorarst doktor Adik Levini meditsiiniresümees on pediaatriaõpingud Leningradis, seitsme aastane praktika ja teadustöö Kasahstanis, 80ndate algul tegi ta Tallinna Lastehaigla vastsündinute osakonna juhina revolutsiooni lubades esimese haiglana maailmas emadel jääda haiglaravi vajavate vastsündinute juurde. Enam kui poole sajandi pikkuse arstikogemusega, oma julgete väljaütlemiste poolest hinnatud ja pikalt toitumisspetsialistina tegutsenud Dr. Levin kutsub inimesi üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, milline on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. Sel sügisel ilmus talt raamat “Dr. Levini tervisenõuanded. Tervisest ja toitumisest kogu perele”.

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari, mida salvestab Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nene poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Varasematel sündmustel on osalenud: Igor Volke, Einar Laigna, Andres Juur, Mai-Agate Väljataga, Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy, Tiina Tiitus, Martin Kruusvall, Mercedes Merimaa, Aleksandr Dreljov, Kristjan Puusild, Thule Lee, Adik Levin, Sille Poola, Natalia Trofimova, Marina Paula Eberth, Jüri Raudsepp, Eben Alexander (USA), Brandon Bays (USA), Kaia-Kaire Hunt, Mari Metsallik, Silva ja Kaido Soobik, Metsamoor Irje Karjus, Eva Loks, Kristel Vilbaste, Mikk Sarv, Jaan Tätte.
Alkeemia Akadeemia XIII: ida ja lääne tervisetarkused

RENE BÜRKLAND & ADIK LEVIN
Teisipäeval, 9. detsembril kell 19 Rahvusraamatukogus
Uksed avatud kel 18.30, algus kell 19
Pilet hinnaga 10 eurot eelmüügis Rahvusraamatukogus asuvas kaupluses Muusa ja kohapeal enne algust
Kuula Raadio 2 saateid “Hallo, Kosmos!”, kus külas Rene Bürkland ja Adik Levin
Jaga sündmust sõpradega facebookis

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.