Alexis Varnum: tänane täiskuu toob endaga kaasa suuri muutusi!

Täna on täiskuu päev, mida kutsutakse ka Tamme, Hirve ja Kõue Kuu. Aasta keskel toimuv täiskuu toob endaga kaasa muudatusi, mis võivad juhtuda äkki ja võimsalt nagu kõuemürin taevas. Need toovad nii head kui halba, kõik sõltub Sinu enda suhtumisest, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Seekordse täiskuuga tekib midagi uut sinu ellu igal juhul. Tööd on nüüd taas rohkem. Mida rohkem teed, seda rohkem jõuad korda saata. Ole tegus! Loid olla ja asju edasi lükata ei ole soovitav.

Suhete osas Kuu valgustab läbi kõik Sinu illusioonid. Kuuvalgus justkui näitab, mida inimene ei soovi märgata. Kas Sa näed enda kõrval inimest tema tõelises olemuses või näed Sa enda ettekujutused temast? Sul on nüüd võimalus näha ka ennast ja teadvustada, milline Sa tegelikult oled. Suhted on sellised nagu nad praegu on ja Sina ise otsustad täielikult, kas valid endale sellise suhe või mitte. Sina vastutad, kas oled rahul või mitte.

Tervis on seotud uute võimalustega. Näiteks on praegu hea aeg alustada trennis käimist või minna pikemale matkale. Mida aktiivsem Sa oled, seda rohkem on jõudu järgmistel päevadel.

Täna on hea aeg, et teha kasvõi väike samm oma soovide realiseerimise poole. Midagi muutub.

Tänased muutused ei pruugi olla kohe märgatavad, suured ja globaalsed. Need võivad olla kaootilised, tabada nagu äike. Ole kindel ja tugev nagu tammepuu!

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.