Alexis Varnum: säilita rahu ja ära mine kiirustamisega kaasa

Meid ootab ees palju erinevaid sündmusi, mis võivad tunduda vahest isegi lausa absurdsetena. Reaalsuses hakkab end ilmutama see, mille osas Sa endaga oled tööd teinud ja mida oled endas muutnud. Elu hakkab toimima Sinu suhtes nii, kuidas Sa oled ennast määratlenud, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Veel endiselt on aktiivsed ka vanad mustrid ja harjumused, millest pole nii kerge väljuda, sest harjumused oleme me loonud ju aastatega. Nüüd saame jälgida, mis on kasvanud ilma meie osaluseta. Pinnale võib ilmuda see, mida Sa üldse pole osanud oodata. Sündmused võivad tunduda ebaloogilised ja ootamatusi võib ilmuda igal sammul.

Me võime varsti näha tõelist etendust, kus näitlejad paljastavad oma tõelise pale. Absurdseid olukordi võib ilmuda ka igapäevastes situatsioonides. See, mis pole varem töötanud, hakkab töötama, see, mis oli kaotatud, ilmub nähtavale, tellid midagi ja saad hoopis muud, ootad ühte, saad teist. Taas võib aktiivseks muutuda see, mis on olnud unustatud. Asi on selles, et me juba elame samaaegselt mitmest reaalsuses, kuid ei oska erinevusi veel märgata.

Oktoobrikuu kaootilisuses aitab elada see, kui Sa oled järjekindel endaga, ehk ära viska iseennast äärmustesse, eriti kui miski ei vasta Sinu ootustele. Sul on võimalus säilitada iseennast maailma kaootilisuses. Kui Sa ise sisemiselt oled stabiilne, siis välismaailma sekeldused ei mõjuta Sind.

Kui keegi mõnel hommikul hakkab kõrval närveerima ja Sa ütled endale: “Rahu, aega on, ma olen seal, kus ma olema pean, siis ka õhtuks Sa oled seal, kus Sa pead olema.”

Mida stabiilsem Sa oled, seda enam sündmusi töötavad Sinu kasuks. Oktoobrikuus Sa saad jälgida, kuidas inimesed jooksevad edasi-tagasi ja askeldavad ning Sa tunned, et nende käitumine on ebaloogiline ja vahest lihtsalt lausa hullumeelne. Nende otsused võivad olla vasturääkivad ja järeldused absurdsed.

Kui Sa jälgid ennast, siis mõistad, et leiad alati lühemad ja lihtsamad teed, kuidas kiiresti enda asju realiseerida. Sa märkad, et varem oled teinud mõttetuid asju ja tegevusi, mis praegu ei saa Sind enam kuidagi toetada. Milleks teha globaalsed muudatused selle aseme, et lihtsalt seista kohal ja vaadata, mis edasi tuleb. Sinu sisemine rahu ja rahulik tegutsemine aitavad kinnituda uutes energiates. Mida vähem Sa tõmbled, seda kiiremini Sa ennast realiseerid õiges suunas. Võib olla teised ei näe kergeid lahendusi, peamine, et Sina valid endale lihtsust, selle asemel, et otsida raskusi.

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata lisaks ka Alexis Varnumi raamatu kohta “Uus reaalsus”.


Seotud