Alexis Varnum: Miks paljud kogevad praegu negatiivsust ja madalaid energiaid?

Ma puutun sageli kokku sellega, et inimesed süüdistavad ennast ja arvavad, et neis on palju madalat energiat. Inimesed tunnevad enda sees negatiivsust ka siis kui nad tahaks elada valguses ja armastuses. Praegu me võime tunda negatiivseid emotsioone ja see on loomulik, sest see on seotud toimuva transformatsiooniga. Kõik need tunded – süütunne, süüdistused, rahulolematus tõmbavad veel rohkem energiataset ja vibratsiooni alla. Seetõttu on ka raskem ja ebamugavam tunne, vahendab Alexis Varnum.

Praegu tuleb täielikult ennast aktsepteerida ja armastada kõike, mis on Sinu sees. Iga päev Sa saad pürgida energia poole, mis annab Sulle võimaluse liituda oma sisemise valgusega ja tasapisi Sa saad uuesti tagasi oma harmoonia, rõõmu ja armastuse.

Tagasitulek oma valgusesse pole eesmärk, vaid on teekond. Me ise oleme selle teekonna endale valinud selleks, et teadvustada ennast selle teel, et õppida tundma valgust ja pimedust, et mõista, mis on igavik ja ajutine.

Me tulime siia teadvustama kui imelised me oleme, kui hiilgavad, targad, innustatud oma hingega, jumalikud. Kui me tunneme madalaid energiaid, siis me hakkame hindama ja väärtustama kõrgeid, me saame tunda erinevust ja tunnetada kõike läbi iseenda. Kui keegi praegu ütleb, et temas on vaid valgus ja puuduvad madalad energiad, siis see on ego illusioon, mis ei võimalda inimesel näha oma tõelist sisemist maailma. Meie teekondadel on olemas madal energia, mõnel rohkem ja mõnel vähem. See on normaalne. See on osa enda teadvustamisest. Kui me hakkame seda eitama, siis sellega satume veel suuremasse illusiooni ja sisemisse võitlusesse. Me ei liigu edasi, vaid jääme seisma.

Puhta valgusena Sa saad olla vaid enda teekonna lõpus, siis kui Sa täielikult naased allikasse, kus puudub isiksus, keha ning puudub “mina”. Siis me saame olla puhas valgus.

Aktsepteeri ennast täielikult. Sinu negatiivne pool ja madalad energiad oma valuga aitavad liikuda valguse poole, see aitab teha endas ja oma elus vajalikke muutuseid. Ürita vabaneda ebameeldivustest ja lenda kõrgetes energiates, kuid lase kõigel liikuda oma tempos, ära kiirusta ega ole kärsitu. Naudi oma teekonda, oma elu, teadvusta ennast igas energias, siis ka päevad muutuvad huvitavaks, sa vabaned kiiremalt koormast ja saad elada rõõmus ning saad liikuda innukalt mööda enda teed.

Allikas: Alexis Varnum: Vana maailm hakkab lahustuma igavikus

Kristallid – Lemuuria ja Atlantise aegadest pärit maagilised abilised

Alexis Varnum: Ära toida hirmu oma energiaga, hirm ei ole sina

Kuus asja, mis aitavad tuua koju küllust, õnne ja edu

Seotud