Alexis Varnum: Ka keerulistel hetkedel vali alati ennast

Inimese elu liigub mööda spiraali. Me võime sattuda ikka ja jälle situatsiooni, milles piitsutame ja kurname ennast, tunneme apaatiat, ärritust, paanikat ja seisame nagu ühe koha peal. Kuid see meile vaid tundub nii, sest igal spiraali pöördel on tegelikult olemas erinevused. Iga pöördega me suundume aina enam enda poole. Meid pidurdavad sellel teel meie mõtted minevikust ja see, kuidas me ennast hindame selles minevikus. Tihti väljendub see rahulolematusena iseenda suhtes: “Kuidas ma võisin nii käituda või nii öelda, oleks pidanud ütlema seda ja seda, miks ma nii loll olin”. See on programm, millest on raske lahti saada. Hukkamõistmise asemel mõista, et see on juba juhtunud, aga sina liigud edasi. Milleks juhtunule enam aega kulutada, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Inimene on kiindunud enda saavutatud headesse tulemustesse. Selline programm baseerub hirmul kaotada head. Aga ära unusta, et Sa saad iga kord luua uut ja paremat, ehk laulda uut laulu.

Veel üks tähtis hetk on see, et me muretseme tuleviku pärast: “Kas ma ikka sinna liigun, aga kui ma sellest keeldun, mis siis juhtub, kas ma saan hakkama, äkki midagi juhtub või segab?”. Sa lood oma tulevikku sellega, kuidas Sa tunned ennast juba praegu. Kui sa oled samas vibratsioonis oma tulevikuga, siis soovitud tulevik saabub Sinu ellu.

Tähtis on eemalduda mõtete möllust, sest seda reaalselt veel pole olemas, seda ei eksisteeri veel sinu reaalsuses. Oluline on tunda lihtsust, rõõmu, sisemist rahu ja seda, et Sul on kõik vajalik on olemas. Sinu seisund loob sama Sinust väljaspoole. Seda kergustunnet on Sul ehk esialgu raske saavutada, sest oled harjunud alluma om mõtetele. Kui sa juba praegu tunned sisemist mugavust, kui sa oskad hoolitseda selle eest, et Sinu sees oleks harmoonia, siis kõik ongi juba juhtunud, sa oled kõike juba saavutanud ja kõik läheb nii nagu Sa tahad. Kui sa oled häälestatud nii, et Sinu elu on tore siis Sinuga hakkavadki juhtuma vaid meeldivad ja toredad asjad.

Kui Sa tunned transformatsiooni sümptomid, siis tuleb enda tähelepanu ümberlülitada tänulikkusele ja vastuvõtmisele ja mitte üritada mõista “mis see on”. Tuleb mõista, et meis toimub uuestisünd, mis loob elu uue kvaliteedi. Meie rakud, organid ja süsteemis justkui kohanevad uue energiaga ja eluga. Seega transformatsiooni nähtude aktsepteerimine teeb nende läbimise mugavamaks.

Sellistel perioodidel luba endale midagi head. Head on massaaž, soolaga vann või saun, jalutamine, ujumine. Seega parem mitte kuulata oma mõistust, mis ütleb, et see, mida üritad teha enda heaks pole Sulle kasulik. Ka keerulistel hetkedel vali alati ennast. Ole keskendunud endale, oma sisemistele tunnetel sellega lood oma imelist tulevikku.

Allikas: Olla inimene tähendab teada, et me oleme ebatäiuslikud ja samas ometi terviklikud

Kas tahad teada, mida Sinu unenäod tähendavad?

Seotud