AINULT ALKEEMIAS! Tarmo Urb tervisest ja vähist, Obamast ja Monsantost: kõik püha, mis on äriks muudetud, on praktiliselt määratud hukkumisele

Muusik ja teadmamees Tarmo Urb on parasjagu kodumaal käimas ning leidis aega Alkeemia lugejatega oma ilmavaadet ja mõtteid jagada. Täies pikkuses intervjuud näed videost. Allpool mõned nopped sellest, mida Urb arvab tänapäeva inimeste tervisest, meditsiinist ja ravimitööstusest, vähist ja tervendajatest ning sellest, et biotehnoloogia gigant Monsanto vaikselt Eestisse imbub.

Tänapäeval räägitakse väga palju tervisest ja haigustest. Mis inimestel mureks on ja miks me oleme haiged?

Inimesed on aastasadadega nõrgemaks jäänud. Toit pole enam see, mida sõid meie esivanemad. Käib ka tohutu ajude puuderdamine. Kõik see mõjutab meid energeetiliselt ja aurad jäävad nõrgemaks.

Ja teine põhjus on see, et inimesed on hakanud väga julgelt eksperimenteerima sellistes sfäärides, kuhu ei tohiks tegelikult oma nina toppida – pannakse kõikvõimalikud drooge ja väetaimi ja osaletakse igasugustel tseremooniatel. Ja teinekord on nii, et sa ei pääse enam sellest maailmast tagasi, kuhu see taim sind viis. Siis inimesed kannatavad paralleelrealiteetidest parasiitide all, millest aga veel väga ei räägita.

Mis on see, mida sina ravijana teed?

Ravimine pole mitte ühe asja hävitamine teise päästmiseks, vaid tegelik ravimine ehk healing (tervendamine, ravimine ingl k – toim.) on viia konfliktsed pooled omavahel harmooniasse. Mõlemad jäävad ellu, pole konflikti ja rõõm on vastastikune. Kui leida harmoonia, siis lõpeb probleem.

Vaata ülalolevast videost pikemalt Tarmo Urbi seletust oma ravimeetodite kohta.

Kas inimene saab seda ise ka teha?

Ei, mitte selles maailmas.

Miks? Selle poole me ju püüdleme!

Ei püüdle. Kahjuks on meditsiin äri ja äri vajab kogu aeg toorainet. Tehakse kõik selleks, et meditsiiniäril oleks piisavalt haigeid, et maksta arveid ja teenida kasumit. Kui meditsiini eesmärgiks oleks tervis, siis ta ei peaks ärina vastu. Tervetelt inimestel sünniks ju terved lapsed ning tal poleks tulevikku.

Kõik püha, mis on äriks muudetud, on praktiliselt määratud hukkumisele, pühana. Armastuse äri, ilu äri, tervise äri, kunsti äri, heategevuse äri, teiste abistamise äri – kui eesmärgiks on selle pealt teenida, siis sellest hetkest on motiivid teised. See hakkab töötama iseenese loogika vastu.

Ja siis neil jätkub veel südikust hüpata ravijatele kaela ja süüdistada neid neid soolapuhumises! Ma ei tea kedagi, kes oleks ravijate käes ära surnud! Heaküll, ta ei saanud abi, aga teda ei tapetud ära! Samal ajal inimesed panevad kümme kemoteraapiat sisse ja ütlevad, et: “Nojah nüüd tõesti on sul jäänud nädal aega elada, nüüd me ei saa küll enam midagi teha, raha on ka otsas, mine koju kärvama.”

Aga väga palju asju on võimalik teha lihtsate ja väga tõhusate meetoditega ning taastada inimese balanss iseenesega ja immuunsüsteem – juhul kui sa tead, mida teha. Ei saa öelda, et arstid on kõik mõrtsukad ja ei tea mida teha – ei. Lihtsalt nende häda on see, et nad peavad funktsioneerima oma piirangute piires. Ja piirangud on päris karmid, võrreldes sellega, mis universumis ja looduses võimalik on.

Teadus on lihtsalt aeglane. Ja mul on lihtsalt antud teha asju, kuhu teadus jõuab varem või hiljem, ja ilmselt hiljem. Ja tulemused on väga head. Hea näide on see telesarjas “UnExplained” olnud halvatud naine, kes oli 40 aastat ratastoolis, aga juba sessiooni käigus hakkas tundma oma alakeha ja nüüd ta kõnnib. See on fakt.

Vaata videost pikemalt Tarmo Urbi arvamust vähi olemuse ja ravi, farmaatsiatööstuse ja Barack Obama viimase selleteemalise sõnavõtu kohta.

Kuidas siis olla terve?

Eelkõige tuleb sellega tegeleda enne kui sa oled haigeks jäänud, mitte siis, kui sa juba oled haige. Ole iseendaga harmoonias. Iseennast ei maksa lõhkuda. Ei maksa lolli mängida saatusega. Väga paljud inimesed teevad endale liiga lihtsalt pulli pärast – “näis, mis juhtub…” – ja siis juhtubki. Ja siis ei tea enam keegi, kuidas teda aidata.

Väga palju on õnnetusi just pidude ja droogidega ja nii-öelda pool-vaimsete otsingutega, kus tõmmatakse endale sisse kõikvõimalikke taimi. Taimed on väga head asjad, aga neid taimi tuleb tarbida seal, kus see taim looduslikult kasvab. Sest väga paljusid taimi on hakatud tootma laborites, ja laboris muundatud väetaimed ei ole enam jumala looming. Nende kasutamisega võivad kaasneda tüsistused, mis on ettearvamatud, sest neid pole keegi kunagi testinud.

Marihuaana on tore – ta on väetaim. Ameerikas on ta juba legaliseeritud ja mine osta kust tahad. Aga laboris muundatud ja võimendatud marihuaana ei ole enam marihuaana – see on juba miski muu, see on Frankenstein. Sa ei tea, mida ta sinuga teeb. Aga ta võib tekitada selliseid tüsistusi, millega pärast meditsiin pole võimeline hakkama saama.

Obama on tore poiss ning jah, võibolla me leiame vähiravimi. Aga veelgi toredam oleks, kui me ei sööks DuPonti toodetud toitu ehk siis nende keemiakombinaatide moonutatud toitu. Siis meil vähki ei tekiks. Ja siis ei peaks teda ka ravima. Aga DuPontid finantseerivad valitsust. Ja sätivad GMOsid kõikjale – panevad lõhesse ahvigeeni, maisi mingit muud geeni jne. Ja selle ohutuse testimine võtaks ju sajandeid. Aga sellel kõigel on niivõrd tugev lobbytöö ja nii suur raha seal taga, et keegi ei testi midagi. Mõeldakse lihtsalt, et ah eks näis mis saab. “Oi! Inimesele tuli selja peale kolmas rind ja kaks jalga kukkusid ära! Huvitav… Võibolla meie oleme esimesed, kes oskavad selle kolmanda rinnaga midagi teha…” – see on ju bullshit!

Obama on väga vaimukas sell, aga ta on ka korporatsioonide lõa otsas, nagu nad kõik. Laulab ka nende laulu. Ja hästi laulab. Aga ikkagi laulab nende laulu.

Ja muidugi häbiväärne on see, et Eesti on hakanud ka Monsanto liitlaseks. See on kohutav.

Eesti näeb seda kui võimalust majanduslikuks arenguks…

Kindlasti! Kõik saavad oma šansi: surnumatjad saavad hulga rohkem surnuid, keda matta, arstidel on hulga rohkem patsiente jne. Kõik see on tore äri, aga mille arvelt see on? Elu arvelt, muud ei midagi..

Tarmo Urbi intervjueeris Ingrid Peek

Kuula Tarmo Urbi ka Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” Tarmo Urbi 10 soovitust eluks, et olla õnnelikum ja tervem.

Seotud