Ain Mäeotsa uus film “Deemonid”

Mängufilm “Deemonid” vaatleb hasartmänge ja kasiinot hasartmängusõltlase vaatepunktist – läbi kolme väga erineva inimese loo.

Mängufilm “Deemonid” on tragikoomiline lugu valedest ja hingelisest põrgust, mille kolm täiesti normaalset inimest endale ja oma lähedastele hasartmänguga üles ehitavad. Ja seda parimate kavatsustega.

Kasiinosõltlastest jutustav film pälvis sooja vastuvõtu maailmakuulsal Montreali ja Armastus & Anarhia filmifestivalidel ning valiti ka Eestit esindama Euroopa Liidu filmide festivalituurile Põhja-Ameerikas.

“Deemonid” on katse vaadata hasartmänge ja kasiinot kolme erineva sõltlase vaatepunktist. Filmi režissöör ja stsenarist on Ain Mäeots, kaas-stsenarist Toomas “Tommyboy” Tilk, produtsent Anneli Ahven, peaosades Tambet Tuisk, Ain Lutsepp ja Ene Järvis, kõrvalosades Evelin Võigemast, Mait Malmstein, Kaia Skoblov, Eva Püssa, Liina Tennossaar ja Peeter Oja.

Loe lisaks ka kolmapäevaõhtuse Alkeemia Akadeemia sündmuse kohta Tallinnas, kinos Sõprus, kus oma isiklikku kogemust kasiinosõltuvuspõrgust väljaronimise teel jagavad filmi stsenaristid Ain Mäeots ja Tommyboy ning raamatu “Valik” autor Aigi Vahing: http://alkeemia.ee/artiklid/ALKEEMIA-AKADEEMIA-alustab-hooaega/l-142/c-870/

Seotud