9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Me kõik puutume igapäevaselt kokku erinevate inimeste, paikade ja olukordadega, mis võivad jätta meisse tugeva energeetilise jälje või halvemal juhul meid lausa energiast tühjaks tõmmata. Loe, kuidas saad enda igapäevaselt kaitsta energeetiliste rünnakute eest.

Me elame maailmas, kus nii meie sees, kui ka meie ümber käib elav energeetiline liiklus. Oma aura puhastamine ja enda ümber tugeva energeetilise kaitsekilbi loomine on igaühe võimuses. Siin on üheksa tõhusat viisi, kuidas end kaitsta väliste mõjutajate eest.

1. Kristallid

Kristallid omavad tugevat väge ning aitavad kaasa kaitsekilbi loomisele. Parimad kristallid, mis tõrjuvad negatiivset energiat on must oonüks, obsidiaan, suitsukvarts ja must turmaliin. Võid neid kive kanda ehtena või siis lihtsalt kaitsekivina taskus.

2. Kirka valguse meditatsioon

Sulge silmad, hinga mõned korrad rahulikult ja sügavalt sisse-välja, et rahustada oma keha ja meel. Seejärel kujutle oma vaimusilmas ette, et kogu sinu keha ümbritseb kirgas valge, hõbedane või kuldne kiirgus. Tunneta, kuidas see valgus kaitseb, soojendab ja hoiab sind. Sa võid selle valguse mõelda enda ümber ükskõik kui suureks või heledaks. Mida võimsam see on, seda parem.

3. Salvei

Salvei põletamine on iidne rituaal, mida praktiseerisid juba vanad egiptlased. Usutakse, et sellel on negatiivset energiat ja halbu vaime eemale tõrjuv võime. Võid seda kasutada nii oma kodu kui tööruumide puhastamiseks.

4. Eeterlikud õlid

Õlid on suurepärased töövahendid, kui soovid iseennast, oma aurat ja end ümbritsevaid ruume puhastada. Parimad eeterlikud õlid on selleks mürr, lavendel, sidrun, viirukipuu. Võid neid kautada difuuseris, aroomilambis või ka lisada neid näiteks põrandapesuveele.

5. Voolav vesi

Kui lähed pesema, siis kujutle, kuidas voolav vesi peseb maha kõik selle, mida sa ei vaja. Kõik negatiivne energia voolab koos pesuveega minema ning jätab puhtama ja kergema tunde. Peale pesemist kasuta keha kreemitamiseks looduslikke kreeme või õlisid, millesse on lisatud ka mõnda eelpool mainitud eeterlikku õli. Seda tehes kujutle enda ümber puhta valge valguse kaitsev kookon.

6. Kaitsvad mantrad ja palved

Sa võid luua ise oma sisetunde järgi palve või võid ka kasutada mõnda sellist, mille leiad raamatutest või internetist. Palve võiks olla midagi sellist: Kõikehõlmav universum, inglid ja vaimsed teejuhid, ma olen tänulik selle kaitsva ja puhastava energia eest, mida te minule jagate. Ma palun teie abi, et vabaneda kõigest sellest, mis ei ole kooskõlas minu kõrgeima hüvanguga. Aidake mul puhastada iseennast ja oma ümbrust nii, et siin võiks viibida ainult puhas ja heatahtlik energia. Ma palun teie õnnistust ja kaitset ning olen selle eest südamest tänulik.

7. Kellukesed, gongid, tuulekellad

Paljudes kultuurides kasutatakse helisid selleks, et tõrjuda negatiivset energiat ja puhastada ruume. Kellade helin aitab tõsta sagedust ja blokeerida madalamate energiate rünnakuid. See lahustab ka seisvat energiat. Puhastamiseks ja kaitsmiseks liigu kellukest helistades ruumis ringi või tee sellega ring ümber oma aura. Tuulekellade riputamine ukse külge aitab näiteks hoida energia pidevas liikumises.

8. Viirukid

Samamoodi nagu salvei põletamine, aitab ka viirukisuits puhastamisele kaasa. Kasuta ainult naturaalseid viirukeid. Paljud müüdavad viirukid sisaldavad sünteetilisi lõhnaaineid ning nendest ei ole puhastamisel abi. Võid kasutada näiteks sandlipuud, viirukipuud või mürri.

9. Amuletid

On olemas palju erinevad amulette, mida võib kanda kaitseks negatiivse energia eest. Tuntuimad on ilmselt rist, kaitsev silm ja hamsa käsi. Kuid neid on loomulikult veel mitmeid, nii et igaüks leiab endale sobiva. Ei ole vahet, kas sa oled usklik või mitte, need sümbolid kannavad endas jõulist kaitsvat energiat, mis aitab sul negatiivsust eemale tõrjuda.

Allikas: thewildchild.co.za

 

Seotud