6 soovitust, kuidas lahkumineku järel mitte südamevalusse uppuda

Kas ta jättis su maha või siis läksid ise oma kallimast lahku? Oled õnnetu ja ei kujuta ette, mida oma eluga nüüd ette võtta, mida teha oma vabadusega? Kirss.net jagab kuus soovitust, kuidas kaotusvalu üle elada ja uut elu alustada.

Ära varja oma tundeid!

Kui pisarad toovad sulle kergendust, siis ära ürita neid maha suruda. Kui tunned, et tahaksid kellegagi oma muresid jagada, siis tee seda. Ainult et vali selline sõbranna, keda sa usaldad. Kui aga ei taha sõpradega sellest rääkida, siis aitab psühholoog!

Ära loobu oma igapäevastest toimingutest!

Sulle tundub, et parimaks lahenduseks oleks võtta puhkus ja tegeleda endaga? Kuid see ei ole õige: kui sa käid tööl ja jätkad oma harjumuspärast eluviisi, siis sul lihtsalt ei ole aega nukrutseda.

Peida ära kõik asjad, mis meenutavad teda!

Kui sa ei suuda rahulikult mööda minna tugitoolist, milles istudes luges ta hommikuti ajalehti, siis võid kinkida selle tugitooli oma sõbrannale või maha müüa. Kuid ei tasu ära visata ja katki rebida kõik tema fotod või kingitused. Need on osa sinu elust! Peida nad lihtsad ära!

Jälgi, mis toimub su ümber!

Muidugi ei tasu kaotada pead ning muuta ennast täielikult, kuid minnes järgmine kord tänavale või poodi peatu korraks ja vaata ringi: mis on muutunud, kuidas teised riietuvad ja räägivad. Kontemplatiivne eluviis aitab endast paremini aru saada, unustada probleeme ning seejärel pöörduda tagasi normaalse elu juurde.

Ole aktiivne – see tõstab tuju!

Sisusta oma vaba aega: veeda aega sõbrannadega, keda pole ammu näinud; käi pidudel, õpi uusi asju nagu uisutamine, pildistamine või maalimine. Vali tegevus, mis meeldib sulle kõige rohkem. Uued tegevused ja oskused tõstavad su enesehinnangut ning juhivad tähelepanu probleemidest kõrvale.

Ära meenuta minevikku!

Ära süüdista ennast lahkuminekus. Tavaliselt on selles süüdi mõlemad partnerid. Kujuta endale ette, et sa just alustasid uut eluetappi. Nüüd oled kogenud ja oskad vigu vältida.

Milles seisnevad vallalise elu plussid? Paljud naised valivad teadlikult sellise eluviisi, järelikult on sellel ka palju häid külgi. Oled nüüd vaba oma otsustes, sõltumatu, ei pea mitte kellelegi aru andma, kus ja kellega sa olid; saad kulutada rohkem raha enda peale ilma süümepiinadeta ja vahel anda järele kiusatusele osta ka mõni kallis asi. Kasuta seda võimalust!

Allikas: Lase oma ellu armastus | Kuidas leida seda “õiget”?

Vaata järgi, mis on need kaks hirmu, mis takistavad sul leidmast oma tõelist armastust

Kehakeel reedab: märgid, mis näitavad, et naine on mehest huvitatud

5 nippi, kuidas muuta oma suhe kõrvalsuhtekindlaks

11 sammu, kuidas mees saab jõuda oma partneriga tõelise ja eheda intiimsuseni

Müüdid meeste kehade kohta

Kogenud naise nõuanne noortele neidudele: selles eas kaotab naine huvi meeste vastu

Seotud