6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt

Loe põnevaid maagilisi nippe ja nõuandeid, mida Eesti oma nõiad, selgeltnägijad ja teadjad on jaganud oma kodu, tervise ja vaimu kohta.

Viis tarkusetera Gunnar Aarmalt

Vesi on üks tugevamaid neutraliseerivaid elemente. Iseasi on aga veesoonte ristumiskohad. Umbes iga viie-kuue meetri peal on selline häirekoht.

Maja me täiesti neutraalsele pinnale ehitada ei saa, niisugust kohta pole üldse olemas, igal pool on natukese maa tagant jälle negatiivne kiirgus. Seda saame väga hästi mõõta koera abil, kui me ei oska seda kas pendli või nõiavitsaga teha. Proovige panna koer oma voodisse või voodi alla – selle koha peale, kus teie ülakeha, need õilisorganid magades asuvad. Kui koer selle koha peal on nõus magama, kas voodi peal või voodi all, siis võite julgesti seal magada. Koer ei sea ennast kunagi negatiivsesse kiirgusesse, mitte ükski koer mitte kunagi.

Magada tuleb ikka nii, et pea oleks põhjakaarde. Magaval koeral on nina alati õiges suunas! (Kes aga magab hästi igas suunas, see magagu niimoodi edasi).

Haiguste ravil aitavad kaasa mitte ainult heli ja värv, vaid ka vorm. Sellega astume arhitektuuri valdkonda. Vorm ei mõjuta üksnes inimpsüühikat, vaid ka füsioloogiat. Kreekas kasutati lae all kaheksalehelist lootosmustrit, mis nii ruumi ümbritsedes moodustas katkematu energiavoo. Näiteks magamistoas (või ka haiglas) annab see une ajal turvatunde, vähendab info ladestumist alateadvusesse.

Käes on sügis, külm ja pikk talv on peagi tulekul. Põhjamaalasel algab “kulutusperiood” – see tähendab, et organism hakkab kulutama suve jooksul kogutud varusid. Paraku tänapäevane kiire elurütm ei anna võimalust rahulikuks kulgemiseks ja puhkamiseks. Kaasaegne inimene tahab olla aktiivne ka sügisel ja talvel. Seega peame hoidma ja turgutama oma hingepesa ja üheks võimaluseks on teha seda omamaiste taimeriigi vägevatega. Tee nendest taimedest teed ja õhtuseid jalavanne – nõges, üheksavägine, angervaks, raudrohi. Aga ära kasuta kõiki korraga, vaid ikka ükshaaval, et Su organism suudaks taimega kontakti saada ja seda vääriliselt vastu võtta.

Teed tee nii: pane tassi umbes 1tl taimepuru ja vala peale kuum vesi, lase tõmmata 5 minutit. Joo sama teed vastavalt vajadusele paar nädalat , siis vaheta taime. Kuid ära unusta jälgida taime mõju endale ja arveta oma organismi eripäraga.

Jalavanni tee nii: pane vanni paar peotäit taimi ja vala peale kuum vesi, oota kuni tõmmis on jahtunud ja pista jalad vanni. Hoia 15 minutit. Seejärel kuivata jalad ja hoia neid soojas.

1. Maja ehitama asudes ärge võtke kergekäeliselt puid maha! Suured puud suudavad neutraliseerida rohkesti inimese jaoks negatiivset energiat

2. Ei ole olemas häid ega halbu taimi. On selliseid, mis kasutavad elutegevuseks inimese jaoks mittesobilikku energiat, ja on teisi, mis tarvitavad sama energiat kui inimenegi. Näiteks vahtrad kasvavad enamasti otse veesoonel. Samas on tegemist inimese jaoks head energeetikat omava puuga.

3. Maja ja sisehoovi kujundamisel lähtuge ilmakaarte mõjust ning jälgige looduse harmooniat, loogikat.

4. Teadke, missugune info jääb teie kodu alla. Nii magamis- kui ka õppimis(töö)koht ei tohiks jääda veesoonele. Küsige ehitajalt vastavaid uuringuid (ka radoon).

5. Võimaluse korral ärge kasutage garaazi pealset pinda eluruumidena.

Oma tervise hoidmiseks on hommikuti tõustes ja õhtul enne magama heitmist soovitav juua klaas magustamata taimeteed või puhast vett, kuhu võib lisada pisut sidrunimahla.

Taimne toit koos vähese loomse valguga (piim, kana, munad) on kõige tõhusam toitumisviis, kui soovitakse vältida haigusi. Vale dieet on tervisele niisama ohtlik kui vale ravim. Võibolla isegi ohtlikum, sest ühekordne vale ravimi võtmine toob kaasa küll mürgituse, kuid taastumine toimub enamasti ilma eriliste tüsistusteta. Vale dieedi pidamine toob aga kaasa tervete organite funktsionaalseid häireid.

Söö selleks, et elada, mitte ära ela selleks, et süüa! See on üks väga vana tõde, mille inimesed kipuvad tihtilugu unustama.

1. Ära muretse, mida teised sinust mõtlevad. Vabaduse seadus

2. Iga meie soov täitub kunagi. Reaalsuse seadus

3. Armasta oma keha sellisena nagu ta on. Ilu seadus

4. Ära kritiseeri ennast ega teisi. Sõpruse seadus

5. Jaga armastust ja lõpeta teiste muuta püüdmine kui nad seda ei soovi. Armastuse seadus

6. Õpi algul jagama ja pärast saama. Külluse seadus

7. Ära mõtle teiste eest, vaid mõista ja armasta. Õnne seadus

1. Aus olemine on praegu tõesti väga oluline, eriti iseendaga aus olemine. Eelkõige selleks, et hoida oma energiad harmoonilises ja stabiilses koosluses, ning et stabiilsus püsiks üha pikemat aega kui ebastabiilsus. On ebaaus, kui su sõnad ja mõtted ei ole sünkroonis – kas sa ikka ise usud, mida räägid? Kas ütled ikka välja, mida tegelikult mõtled?

2. Saad alati seda, millele keskendud – niisiis keskendu ikka sellele, mis meeldib. Kui hoiad oma teadvuse mittemeeldiva peal, siis lood ja tõmbad seda ka oma ellu. Paljud kurdavad, et “unistan küll, aga mu ellu soovitut ei tule”. See on sellepärast, et ei usuta iseendasse – et ollakse võimeline oma ellu tooma seda, mis meeldib.

3. Karma on põhjuse ja tagajärje seadus. Igal meie teol, mõttel, tundel ja sõnal on tagajärg. See ongi karma. Ja praegusel ajal ei kogune karma kuhugi tulevikku, ammugi mitte järgmistesse eludesse, vaid tuleb kohe inimesele tagasi. Praegu on magnetenergiate, Maa energiate ja meie enda energiate sagedus on nii suur, et loomine toimub kohe, peaaegu momentaalselt.

4. Me õpime praegu oma väge kasutama. Kui sa võtad vastutuse oma elu eest 100% enda peale ja vastutad ka oma mõtete, tunnete, sõnade ja tegude eest, siis ei otsi sa põhjuseid oma elusündmustele väljast, vaid mõistad, et kasvad seestpoolt väljapoole ja ka lood seestpoolt väljapoole, mitte vastupidi. Nii tehes ei süüdista sa teisi. Ei maksa ka iseennast süüdistada – kõik on kogemine, mitte viltu minemine. Iseenda väärtustamine on väga oluline! Eelkõige iseenda väe üle vastutuse võtmine ja suunamine sellele, mis meile meeldib.

5. Õppige ka lihtsalt olema. Ärge tahtke kogu aeg olla keegi või miski. Inimene on õnnelik oma südant kuulates ja tehes seda, mis meeldib – usaldage oma sisemist mina. Me naerame liiga vähe ega näe elu lõbusamaid külgi. Kuid igal asjal on naljakas pool, märgake seda ja tehke oma elu huvitavamaks. Naerge rohkem!

6. Kui sa ise oled salliv ja armastav, siis on ka sinu ümber sallivad ja armastavad inimesed. See on energeetiline külgetõmbeseadus. Seda nimetakse fusioonprotsessiks. Fusioon tähendabki seda, et mida sa sisaldad, seda sa ligi tõmbad. Ühined sama energiaga, mis on su ümber. Mida vihasem oled, seda rohkem on su ümber vihaseid inimesi, seda rohkem on su ümber vihaseid ja halbu olukordi ning sündmusi. Me loome 100% ise oma isikliku maailma.

Loe lisaks: Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Viis tehnikat, kuidas kaitsta end negatiivse energia ja pahasoovlike inimeste ees

Küünlamaagia: kuidas tule väe abil endale armastust ja küllust võluda

Seotud