5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

Selleks, et tunnetada kõrgemalt poolt saadetud märke ja suhelda vaimsete teejuhtidega, peab inimene olema avatud ja laskma oma meelel hinnanguid andmata tervitada saabuvaid impulse. Alati ei ole see lihtne ning igaüks ei ole ka selleks veel valmis. Mõnel meist on aga eneselegi teadmata kanalid avatud ning “antennid” võtavad infot vastu täistuuridel. Kuidas mõista, et sina oled tegelikult see, kes on kõrgemate impulside suhtes eriti tundlik ja vastuvõtlik?

Need on viis märk, mis näitavad, et oled vaimselt avatud ja sul on eriline anne:

1. Sul on aegajalt nägemused, mis saavad tõeks

Kas oled tundnud, et mõne inimesega rääkides või millegi peale mõeldes hüppab justkui teab kust sinu mõtetesse mingi pilt või idee. Kas sa näed vahel unenägusid, mis lähevad täide või annavad vastuse mõnele sind vaevanud küsimusele? Kui see on nii, siis on ilmselge, et sinu tunnetus ulatub kaugemale kui keskmisel inimesel. Selleks, et seda võimet arendada, kirjuta üle oma tunded ja mõtted, mis sind valdasid, kui taas midagi sellist kogesid. See aitab sul tulevikus paremini ära tunda seda, kui sulle saadetakse taas mõni märk kusagilt ülevalt.

Ülitundlikkus on ühelt pool tõeline anne, kuid teisalt võib see olla ka justkui raske koorem, mida pead igapäevaselt kandma. Sa oled justkui vastuvõtu mast, mis tunneb teiste inimeste emotsioone ja tujude kõikumisi. See põhjustab seda, et võid väsida kiiresti ja tunned end kurnatuna. Uuringud on näidanud, et umbes 15% elanikkonnast on empaadid ja seda lihtsam on inimsel elada, kui ta mõistab, mis on see, mis temaga toimub. Ülitundlikkus võib aga ka olla võimas tööriist, kui õpid seda õigesti käsitlema.

Loe lisaks ülitundliku isiksuse tüübi kohta: Ülitundlik isiksuse tüüp – õnnistus ja needus korraga

Paljudel inimestel on pidev mure sellega, et nad ei suuda otsustada. Alatasa kaheldakse iseendas ja kõigis teistes. Kui sa aga usaldad enamasti oma sisehäält ning teed oma valikuid vastavalt intuitsiooni juhatusele ega kõhkle oma tunnetuse õigsuses, siis võidki sa olla üks neist inimestest, kellel on üliarenenud intuitsioon ja suurepärane vaist selle ära tundmiseks.

Vaata lisaks, kuidas intuitsioon endast märku anda võib, siit: 8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

Kas sa oled näinud unenägusid, mis on sama reaalsed kui päris elu? Kas sa oled ehmatanud end ärkvele, sest unes nähtu oli liiga hirmutav või intensiivne? Kas sa oled olnud unes teadlik sellest, et oled parasjagu unenägemises? Need kõik võivad näidata, et sul on eriline võime kogeda teisi reaalsusi või suhelda kõrgemate/teise dimensiooni olenditega läbi unenäomaailma.

Loe lisaks: Vaimude õpetus unenägemisest: mis toimub vaimuga meie magamise ajal?

Kui sa märkad, et alatasa läheb sinu uni ära ühel ja samal ajal ning selleks on kella 3-4 vaheline aeg, siis võib see tähendada hoopis rohkem kui seda, et sul on vaja wc-sse minna. On tehtud kindlaks, et sellisel kellaajal ärkamine ei leia aset niisama. Kui sul ei ole pealtnäha ühtegi mõjuvat põhjust, et uni võiks just sel ajal ära minna, kuid ikkagi läheb, siis võib põhjus olla hoopis sügavam. Usutakse, et see ajavahemik on justkui vaimude tund. Just siis otsitakse vaimude poolt ühendust inimestega. Kui sa tundsid end selle kirjelduse juures ära, siis hakka edaspidi tähelepanelikumalt jälgima, mis tunded sind valdavad peale ärkamist ning katsu ka meenutada, millised olid unenäod enne seda, kui uni pealt ära läks.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Karma – sinu valikud kujundavad su elu

Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Energiavampiirlus meie igapäevaelus – mis see on?

Seotud